این رپر کتاب باشگاه نشاط بخشی نویسندگان از رنگ

چرا شما باید مراقبت از

زیرا بسیاری از بار خوانده شده بیشتر در اینجا — به عنوان برداشت توسط نوازندگان مشهور و طرفداران.

چه اتفاقی می افتد زمانی که یک اجتماعی آگاهانه رپ که تغذیه با سیستمیک و مردسالار ظلم و ستم از جامعه مدرن تصمیم به شروع یک باشگاه کتاب در توییتر ؟ آن را می شود بسیار محبوب و بسیار سریع است. و سپس آن را نیز بسیار واقعی است.

Noname کتاب باشگاه نیست فقط آنلاین گردهمایی دوستداران کتاب. این باشگاه با توییتر با شعار “خواندن مواد برای homies,” اختصاص داده شده است به طور خاص برای, نشاط بخشی, صدای محرومین از جمله نویسندگان از رنگ و کسانی که در LQBTQ جامعه است.

Noname (متولد فاطمه وارنر) یک 28 ساله شاعر تبدیل رپر از Bronzeville شیکاگو به طور غیر مستقیم آغاز شده باشگاه با بداهتا صدای جیر جیر در ماه جولای سال 2019: “Tryna چیزی ببینید. پاسخ این اگر شما خواهد بود یک عضو Noname کتاب باشگاه است.” پس از 5,000 رسانهها این باشگاه کتاب متولد شد. آن را از آنجا به دست آورد پس از 88,000 در توییتر و 56,000 در Instagram. وجود دارد یک IRL جامعه عنصر بیش از حد در فرد meetups به بحث ماهانه میدارد در امن و حمایت محیط زیست است.

Noname افزایش رادیکال صداها و ادبی disruptors.

هر ماه باشگاه انتخاب دو کتاب نوشته شده توسط نویسندگان از رنگ. پیروان هم می تواند بحث آنلاین و یا در فرد در یکی از شش فصل است. گاهی اوقات نویسندگان انتخاب کتاب را ظاهر. در ماه ژانویه به عنوان مثال کالی Fajardo-Anstine نویسنده سابرینا & Corinaنشان داد تا در واشنگتن دی سی فصل است.

وقتی که می آید به توصیه خوانده شده, شما نمی خواهد پیدا کردن عناوین اصلی توسط نویسندگان یا آنهایی که از عمده چاپ و نشر. Noname تمایل به بالا بردن رادیکال صداها و ادبی disruptors. برخی از انتخاب های ساخته شده توسط او بیان دوستان است. Creamery twist Róisín شعر مجموعه چگونه به درمان روح و برزگربا Octavia E. ساقی برای مثال انتخاب شدند خواننده و ترانه سرا Kehlani در حالی که لس آنجلس رپ Earl Sweatshirt به تازگی انتخاب Eduardo Galeano را چهره & ماسک: حافظه از آتش جلد 2.

“من فکر می کنم آن چه او انجام با آوردن یک باشگاه کتاب به جوامع رنگ” می گوید Róisín. او نشئه بود زمانی که او در بر داشت از کتاب او ساخته شده است این لیست در ماه نوامبر. “آن را به معنای بسیار به من,” او می گوید.

برخی از توصیه های دیگر شامل آموزش مستضعفانبا اواخر برزیل فیلسوف Paulo Freire و مقاله مجموعه ما هرگز جلسه در زندگی واقعیتوسط کمدین آمریکایی Samantha Irby که اجرا می شود از وبلاگ محبوب سگ عاشق غذا خوردن است. باشگاه لگد 2020 با مرگ کاکاسیاه مرگ!, زندگینامه آمریکایی فعال سیاسی H. رپ قهوه ای, در حال حاضر شناخته شده به عنوان جمیل آل امین در مورد جوان سیاه و مدنی و چگونه آنها را به شکل نظرات خود را از سفید امریکا است.

اما این باشگاه است که در مورد بیش از آسانسور کتاب توسط نویسندگان به حاشیه رانده شده. آن را نیز مورد حمایت جامعه برای سواد آموزی است. Noname — که مادر دزیره Sanders, اولین زن در شیکاگو به یک کتابفروشی — همچنین توییتهایی پشتیبانی برای قرض گرفتن کتاب از کتابخانه ها و خرید آنها از محلی کتابفروشی ها. او ایجاد یک لیست سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی ها که حمل باشگاه میدارد چرا که او می گوید آن را “یکی دیگر از راه های باور نکردنی برای یادآوری جامعه است که وجود دارد چیزی است که عمیقا پایدار در حمایت از یکدیگر است.” در هر ماه نسخه میدارد فرستاده شده به زندان در شیکاگو است.

“باشگاه کتاب واقعا مهم به ساختمان جامعه آن چیزی است که CPL [کتابخانه های عمومی شیکاگو] همه چیز در مورد می گوید:” اولیویا Kuncio روابط عمومی و نماینده شیکاگو کتابخانه های عمومی. “این نوع از بحث واقعا کمک می کند تا مردم شرکت کنند و دیدار با همسایگان خود است.”

و جهان با بیشتر خواندن, خوب, است که می تواند هرگز یک چیز بد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>