این پیشگام محقق جنسی تجربه در خودش

در اواسط 2000s کیم والن یک دانشگاه اموری psychobiologist با توجه به ریشه تجربیات جنسی خود گفت همکار الیزابت لوید از دانشگاه ایندیانا بلومینگتون در مورد “یک ایده دور از ذهن” است که او شده است می خواهم خانههای گلی خالی بیش از یک دهه: ممکن است فرد تغییرات در شکل بیولوژیکی تناسلی زن حداقل تا حدی توضیح دهد که چرا برخی از مردم با vaginas پیدا کردن آن را آسان تر یا سخت تر از دیگران به اوج لذت جنسی در دخول ، لوید تحقیقات خود که رفت یک راه طولانی در پیشبرد محبوب درک از زن پیدا کرده بود که سه چهارم از زنان گزارش ندهید و همواره دستیابی به ارگاسم از دخول ، اما نه او و نه هیچ دیگر, مدرن, سکس محقق والن آگاه بود سعی کرده بود برای کشف کردن که آیا هر چیزی فیزیکی ممکن است حساب کاربری برای که.

لوید می دانستم که یک محقق که حال می خواهم این ایده را چند دهه قبل از والن و منتشر شده عمدتا فراموش شده کاغذ بر روی آن در سال 1924. شیفته والن دنبال کردن متن و کشف کرد که نویسنده آن A. E. Narjani یک نام مستعار برای یک زود و غیر منتظره, مدرن, فیلم پژوهشگر: ماری بناپارت شاهزاده یونان و دانمارک بزرگ-grandniece از ناپلئون وارث ثروت مونت کارلو و عمه به بریتانیا پرنس فیلیپ.

بناپارت جستجو رهبری او را برای اندازه گیری خطوط 243 زنان اندام تناسلی و جمع آوری داده ها خود را وابسته به تجربه است.

متولد 1882, بناپارت بود irrepressibly ذهن تیز یک میل شدید برای بدون نگه می دارد-منع اعترافی نوشتن و عمیق میل جنسی, رضایت جنسی. او نوشت و صحبت کرد و آشکارا در مورد زندگی جنسی او و خواسته. این که چگونه ما می دانیم که او 50 سال از ازدواج به شاهزاده جورج یونان و دانمارک بود اما تا حد زیادی sexless — به احتمال زیاد چون او عمدتا اگر نه تنها از لحاظ جنسی جذب مردان — و که بناپارت بود کشت از امور از جمله طولانی در حال اجرا یک با 11-اصطلاح نخست وزیر فرانسه Aristide Briant. منافع او آنقدر شناخته شده است که هنگامی که بناپارت را متقاعد رومانیایی مجسمه ساز Constantin Brâncusi به یک مجسمه از او در سال 1909 آن را بدل به شاهزاده خانم Xیک برنز فالوس.

اگر چه ما اغلب فکر می کنم از قرن 19 و اوایل قرن 20 به عنوان جنسی سرکوب دوره بناپارت جنسی منافع نیست کاملا غیر معمول است. آلیسون Downham مور مورخ اروپا تمایلات جنسی در غرب سیدنی دانشگاه که در حال نوشتن یک فصل در بناپارت برای یک کتاب آینده در زنانی که جهان را تغییر, توضیح می دهد که وجود دارد مقدار زیادی از, معاصر, علمی و پزشکی, گفت و گو در مورد زن لذت جنسی.

George I of Greece and wife Princess Marie Bonaparte.

اما یک مقدار خوبی از گفت و گو از دوران تحت سلطه بود باورهای دیرینه که تمایلات جنسی زنان همه چیز در مورد مهبل (واژن). حد دارودرمانی شده ایم ترس از آشکار تمایلات جنسی زن تا به حال به آرامی به دست آورده خرید حداقل از قرن 18th. در سال 1905 زیگموند فروید مقطر این موضوعات فکر به یک بیولوژیکی نادان و در عین حال محبوب نظریه که تحریک کلیتوریس و نابالغ بود و که هر زنی علاقه مند در هر چیزی اما دهنی, اسیایی, نیاز روحی و روانی کمک کند. “این واقعا یک ایده عجیب و غریب می گوید:” مور اما گسترده یک “است که احتمالا فقط منجر به بسیاری از زنان نه تا به حال تجربه هر نوع ارگاسم است.”

بناپارت بود و غرق در این سمی جنسی ایدئولوژی. او شروع به مکاتبه با فروید در سال 1924 و 1925 تا به حال تبدیل شدن به یکی از مورد علاقه خود را روانکاوی بیماران تحت حداقل دو ساعت از تجزیه و تحلیل در هر روز است. او اشاره کرد که او می تواند با تحریک کلیتوریس اما نه تنها از طریق واژن تحریک و مشاهده خودش را به عنوان نظر بالینی بسیار سرد است که به دلیل.

بناپارت آشکارا شکست با فروید در سال 1920 به دنبال فیزیکی و نه روحی و روانی و علل از او به اصطلاح سردی و امتناع از نوشتن کلیتوریس به عنوان بی ربط و یا نابالغ. جستجو او را به رهبری او را برای اندازه گیری خطوط 243 زنان اندام تناسلی, جمع آوری داده ها خود را وابسته به تجربه و نشر او در سال 1924 مقاله استدلال می کند که فاصله بین کلیتوریس و واژن باز ممکن است حساب کاربری برای مشکل برخی از زنان با تجربه هنتای, ass fisting, از طریق نفوذ به تنهایی. او نظریه که زنان با clitorises 2.5 سانتی متر یا کمتر از خود دهانه واژن ممکن است بیشتر تحریک کلیتوریس از طریق نفوذ از کسانی که با clitorises دورتر. لوید و والن بعد از تایید بناپارت پیدا کردن بر اساس تجزیه و تحلیل از هر دو مجموعه داده و یکی دیگر در سال 2010.

لوید و والن تماس بناپارت پژوهش پیشگامانه به خصوص با توجه به trickiness حتی به این روز از مصرف تناسلی, اندازه گیری و غالب ضد چوچوله نگرش بناپارت ، او مهم بود مقابل به گسترده پیش از آن نگرش می گوید مور.

متاسفانه بناپارت در زمان تحقیقات خود را بیش از حد. او و اتریش متخصص بیماریهای زنان, Josef Halban توسعه یک عمل شناخته شده به عنوان Halban-Narjani روش که قطع suspensory رباط اطراف خارجی چوچوله و آن را کشیده و نزدیک به واژن باز کردن. بناپارت در معرض خودش به عمل جراحی قبلا فقط بر روی اجساد در سال 1927 اما خودش هنوز منجمد — او به احتمال زیاد دچار زخم در اطراف چوچوله و متعاقب آن عدم حساسیت. در ضمن جریان اصلی زایمان پاره او را به تکه با شناسایی موارد زنان با clitorises بیش از 2.5 سانتی متر از دهانه واژن که می تواند در طول مقاربت. بناپارت فاقد آماری دانش به درک که این یافته ها را باطل نیست او نظریه و پس از استعفا داد و خودش به این باور است که کار و نتیجه گیری شده بود اشتباه است.

فروید سایه در نهایت blotted او کار می کنند. امروز بناپارت در درجه اول شناخته شده برای کار خود ایجاد روانکاوی فرویدی در فرانسه propping تا روانکاوی انتشارات با ثروت و کمک به فروید و چند صد یهودی دیگر فرار از نازی ها در اواخر 30s. او یک روانکاو و ظاهرا قرار فرانسوا میتران به بداهتا جلسه ملکه الیزابت دوم تاجگذاری در سال 1953 در حالی که آنها هر دو خسته شدم. چند مدرن انجمن محققان و فعالان که در مورد او مور می گوید: “آیا تمایل به دست کم گرفتن خود را به عنوان صرفا یک سرسپرده از فروید.”

آن را سخت به تعجب که در آن بناپارت تحقیقات می تواند منجر شده اگر او تا به حال نشده است زمین کردن توسط شخصی بدبختی و غالب نظریه فرویدی. اما در به خاطر سپردن بناپارت و کشف کار او را ساخت و بر آن به عنوان لوید و والن انجام داده اند ما می توانیم شاید حرکت به سمت متنوع باز درک او به دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>