این همه گیر می تواند جرقه یک شهری Exodus

چرا شما باید مراقبت از

این همه گیر می تواند سرعت بخشیدن به شهری مهاجرت.

اردن Howard برنامه ریزی هرگز به ترک لس آنجلس که در آن او می خواهم به دنیا آمده و بزرگ شده است. 28 ساله کارآفرین و استراتژیست بازاریابی می گوید: او همیشه به حال یک “ride or die L. A. شخصیت.” اما پس از گذراندن چند هفته در آتلانتا برای کار در پاییز گذشته Howard وسوسه شد: او می خواهم توپخانه بیش از حد از درآمد خود را به آسمان بالا اجاره در یک شهر که تبدیل شده بود به شدت پر هزینه برای لذت بردن از. یک جایی مثل آتلانتا پیشنهاد می کندتر و رو به بالا سود که احساس می کنم غیر ممکن است در کالیفرنیا — شاید او حتی می تواند خرید خانه در سال آینده.

هوارد تصمیم به حرکت قبل از همه گیر رخ داد. اگر او را خوش شانس باقی می ماند و کار شرکت خود را ثبات اقتصادی می تواند تبدیل به نامشخص است. و در حالی که او نمی تواند حل و فصل در آتلانتا فقط رتبهدهی نشده است, هوارد می گوید قریب الوقوع رکود اقتصادی باعث می شود نیاز به حرکت و کاهش هزینه ها حتی بیشتر احساس فوری است.

حج وای از بالا-هزینه ساحلی هاب به کوچکتر مترو چیزی جدید است. اما coronavirus همه گیر است که شتاب این جمعیتی تغییر کارشناسان می گویند در زمانی که کار از خانه می تواند به طور طبیعی در بسیاری از صنایع در حالی که میلیون ها نفر به طور ناگهانی پیدا کردن خود را بدون کار. خوب قبل از بحران کنونی را دیده ایم حرفه ای جوان مثل هوارد که در ساحلی هاب مانند لس آنجلس و بوستون و نیویورک و سان فرانسیسکو حرکت به پرجمعیت اما بیشتر مقرون به صرفه مترو, گاهی اوقات به نام “ردیف دوم شهرستانها” (فکر می کنم مکان هایی مانند دالاس, هوستون, Nashville, کلمب و اورلاندو). در پرهزينه ترين مترو وجود دارد ثابت شده است حرکت به سمت حومه شهر و حومه می گوید: Joel Kotkin ریاست جمهوری همکار در شهری آینده در دانشگاه چپمن. اخیرا ما شروع به گواه مردم تغییر به شهرهای کوچک با جمعیت 500,000 یا کمتر ساکنان.

نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو به رهبری شهرستانها در خالص مهاجرت بین سال 2012 تا سال 2017 با توجه به بروکینگز تحلیل, جمعی از دست دادن 70 ، 000 نفر در گروه سنی 25-34. هوستون, دنور, Dallas, سیاتل و آستین بزرگترین دستاوردهای در هزاره ساکنان در این دوره است. در ضمن بیشتر مردم در حال حاضر کار از خانه از حمل و نقل عمومی به کار و رالی, Austin و دنور کشور پیشتاز در شهرستانها برای کار از راه دور با توجه به جغرافیا.

به عنوان ملت پرانتز برای رکود اقتصادی صندوق بین المللی پول پیش بینی خواهد بود که بدترین از زمان رکود بزرگ اقتصاددانان و جمعیت شناسان احتیاط آن را خیلی زود به ارزیابی این که آیا آمریکایی ها بیشتر خواهد شد در حال حرکت در کوتاه مدت. برای لحظه اخراج و سلب حق مالکیت هستند منجمد در بسیاری از مناطق. اما ایالات متحده می تواند یک تحرک سنبله در میان کسانی که از دست دادن شغل و نیروهای آنها را به دنبال مسکن ارزان بلافاصله پس اقتصاد رزومه می گوید: ایگور پوپوف اقتصاددان ارشد در آپارتمان لیست. در همان زمان وجود دارد به احتمال زیاد به کاهش موارد از مردم در حال حرکت در خارج از اولویت است. در ضمن Kotkin پیش بینی موج جدیدی از شهرسازی در حومه و شهرهای کوچک. “مکان را ببینید احیای هسته های شهری به عنوان افراد کمتر احتمال دارد برای رفتن به نیویورک یا سانفرانسیسکو. … اما آنها ممکن است در نهایت در اسپرینگفیلد در میسوری” Kotkin می گوید.

این می تواند رادیکال مفاهیم برای شهرستانها.

وندل Cox شهری تحلیلگر سیاست

وجود دارد به احتمال زیاد به یک چشم انداز مثبت در teleworking میان بالاتر-پرداخت دانش مشاغل بخش است که قرض خود را به کنترل از راه دور کار می گوید پوپوف. Kotkin نیز انتظار بیشتر خدمات کسب و کار و بانک ها به دیجیتال به عنوان کارگران به طور فزاینده سوال که چرا آنها “باید برای رفت و آمد یک ساعت برای رفتن از یک صفحه نمایش کامپیوتر به دیگری است.” پوپوف انتظار کارفرمایان “فکر می کنم بیشتر انتقادی در مورد کسی که باید در مجاورت نزدیک به یکدیگر و کسی نیست” به بخش توسط بخش تصمیم گیری. رهبران ممکن است دلیل که اجرایی و مهندسی تیم باید با هم, به عنوان مثال, اما این تیم حسابداری کار می کنند از راه دور.

در حالی که بازار تجاری املاک و مستغلات می تواند یک درآمد شیب این همچنین بدان معنی است که شرکت ها می توانند خود را کاهش می دهد گران ترین آیتم خط. “حتی اگر شما می توانید خود را کوچک و تجاری املاک و مستغلات هزینه های در نیم در یک محل مانند سان فرانسیسکو یا بوستون خواهد کرد که شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول” پوپوف می گوید. فیلم مربع به ازای هر کارگر کاهش یافته است 8 درصد در سراسر کشور بین سال های 2009 و سال 2018 با توجه به شرکت های بزرگ املاک و مستغلات گزارش منتشر شده در سال 2018 است.

بیش از پنج سال گذشته شرکت نیز شروع به پراکنده حقوقی واجد شرایط در سراسر کشور و نه تنها خوشه بندی کارکنان در ستاد شهرستانها می گوید پوپوف. اما به عنوان بازگشت دفاتر بریدن در حال ظهور فن آوری هاب این باعث جالب دوگانگی: شهرستانها با نرخ بالاتر از کارگران از راه دور نیز مکان کافی در دفتر مشاغل. این است که در بخشی تحریک جنسی که در آن یک شریک منتقل دفتر کار به معنی دیگر کار از راه دور توضیح می دهد پوپوف. “این واقعا مگس در چهره … افکار پوچ از کار از راه دور جایی بسیار دور,” او می گوید. به نگه دارید تا با کسانی که در حال تغییر نیازهای توسعه دهندگان شده اند به طور فزاینده ساخت خانه های با فضای کاری می گوید Kotkin.

Crowds of people crossing street on zebra crossing in New York, USA

تا مطمئن شوید که اقتصاددانان و جمعیت شناسان معتقدند آن را بیش از حد به زودی برای پیش بینی اقتصادی shakeout. اما وقتی که می آید به چه فردا شهرستانها را نگاه Kotkin نیست شرط بندی روی “متراکم گران حمل و نقل محور” هستند. که تمایلات تکرار توسط وندل کاکس شهری تحلیلگر سیاست جدید جغرافیا که پیش بینی هر دو بهره کمتر در مرکز شهر شغل به نمایندگی از کارکنان و کمتر در مرکز شهر از پروژه های در بخشی از توسعه دهندگان. خواهد بود که به دور از ایده آل در چشم بسیاری از طرفداران مسکن که استدلال می کنند که upzoning و بهتر حمل و نقل کلید پرداختن به کمبود مسکن و استطاعت چالش است.

کارشناسان eyeing مکان است که کاهش هزینه های مسکن اما هنوز هم ارائه امکانات شهری که ساکنان شهرستان لذت بردن از به عنوان جایگزین به شلوغ مناطق مرکز شهر. اما که یکی دیگر از تناقض ها: کافه, کافی شاپ ها و سالن های کنسرت است که مردم گله به کارهای شهرستانها برای کسب و کار بزرگترین ضربه را در میان اقتصادی shutdown می گوید پوپوف.

هنوز وجود دارد glimmers از وعده. بهبود اقتصادی پس از رکود بزرگ متمرکز شد در چند “سوپراستار بازار” — همان شهرستانها که در آن هزینه های زندگی تبدیل شده است قابل دفاع برای مردم مانند Howard — در حالی که چشم انداز شغلی در بسیاری از مناطق دیگر هرگز بهبود. اما این زمان در اطراف, توانایی انجام یک کار در هر نقطه می تواند سرعت گسترش جغرافیایی نابرابری و دموکراتیزه فرصت های اقتصادی به جای.

برای قرن ها, شهرهای آمریکا شده است معادل آن به بازار کار است. یا نه مردم به خصوص می خواست به زندگی می کنند وجود دارد, آنها به دنبال شغل است. Untethering آمریکایی ها از کسانی که ریشه کاشته شده توسط اولویت برای برخی و ضرورت برای دیگران می تواند مردم را به افشانده شدن دانه ها در زمینه هایی که ممکن است خوش آمدید رشد. “بیش از یک دوره طولانی از زمان می تواند رادیکال مفاهیم برای شهرستانها می گوید:” کاکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im