این جدید COVID -19 درمان همچنین می تواند خم هنجارهای ضد تراست

چرا بايد اهميت بدي

تنظیم کنندگان آمریکا به غول های داروسازی اجازه داده اند اسرار تجاری را به اشتراک بگذاشتند تا یک داروی بیماری شکن COVID-19 را تسریع کند. زندگی ها رو نجات میده و هنجارهای ضد اعتماد رو تغییر میده؟

  • در یک حرکت نادر، DOJ اواخر ماه گذشته به شش شرکت دارویی اجازه داد تا اسرار تجاری را به اشتراک بذاید تا از طریق یک درمان COVID-19 که به طور موقت پادتن ایجاد می کند، عجله کنند.
  • پزشکان می گویند درمان می تواند به عنوان یک باند کمک حیاتی در حالی که آنها برای واکسن صبر می کنند خدمت می کنند. اما کارشناسان هشدار می دهد که آن را نیز می تواند یک سابقه است که می تواند اقدام ضد تراست در آینده سخت تر تنظیم.

بیماری پاندمی کوروناویروس بخش دلهره اور زندگی روزمره دکتر الکساندر سالرنو، پزشک مراقبت اولیه در مرکز پزشکی سنت مایکل در نیوآرک، نیوجرسی است، چرا که مردم همچنان در بحران سلامت عمومی به مرگ ادامه می دهد. در حال حاضر، ممکن است بازی تغییر درمان است که هفته ها دور می تواند سالرنو و پزشکان در سراسر جهان کمک کند نجات جان در حالی که آنها برای واکسن صبر کنید.

در یک حرکت نادر اواخر ماه گذشته، وزارت دادگستری (DOJ) به شش شرکت دارویی، از جمله استرازنکا و الی لیلی، اجازه داد تا در میان دیگران، اسرار تجاری را برای توسعه یک درمان COVID-19 با تکیه بر آنتی بادی های مونوکلونال به اشتراک بذاید. حرکت نادر اجازه می دهد تا برخی از تولید کنندگان مواد مخدر برای به اشتراک گذاشتن کشفیات در مورد درمان آنتی بادی مونوکلونال حتی اگر همکاری بین شرکت ها را در شرایط عادی به چالش کشیدن قوانین ضد تراست.

آنتی بادی مونوکلونال نیز خواهد شد یک ابزار فوق العاده برای مداخله زودرس این بیماری برای کسانی که در پایان در اتاق اورژانس.

الکساندر سالرنو، پزشک، نیوآرک، نیوجرسی

در مورد واکسن، دارو
به بدن خود می آموزد که چگونه برای ایجاد آنتی بادی به طور طبیعی تا آن را می تواند مبارزه با
بیماری طولانی مدت. با درمان مونوکلونال، دارو به شما می دهد کسانی که
آنتی بادی به جای آموزش بدن خود را چگونه آنها را. به این معنی که
مواد مخدر فقط برای مدت کوتاهی مانند یک یا دو ماه از شما محافظت می کنند.

با این حال این درمان می تواند ثابت کند حیاتی باند کمک تا زمانی که یک واکسن به طور گسترده ای در دسترس است, دکتر سالرنو پیشنهاد. “آنتی بادی های مونوکلونال نیز یک ابزار فوق العاده برای مداخله زودهنگام این بیماری برای کسانی که در پایان در اورژانس خواهد بود.”

-دي وي جي ها از قبل پيش ميرن
نتیجه تحمل. الی لیلی اعلام کرد که این هفته به زودی شروع خواهد شد
کارآزمایی های بالینی درمان مونوکلونال خود را با همکاری ملی
موسسه بهداشت.

دکتر شارون ويسمن، استاد بالينی طب داخلی و رئيس بخش بيماری های عفونی دانشکده پزشکی دانشگاه کارولينای جنوبی می گوید: «درمان های آنتی بادی مونوکلونال می تواند برخی از آسیب پذیرترین ها را از بیمارستان دور نگه دارد» “این درمان مداخله ای به خصوص در خانه های سالمندان کمک خواهد کرد.”

یک درمان موفق همچنین می تواند به کاهش فشار بر بیمارستان های پرجمعیت کمک کند. مایکل آبرامس، شریک مشاوره مراقبت های بهداشتی Numerof و همکاران شبه نظامی می گوید: «یک درمان توقف-شکاف منابع در بیمارستان ها را آزاد می کند.

در این مورد، کمیسیون مشترک کمیسیون تجارت فدرال و DOJ (FTC) در بیانیه ای اعلام کرد که آنها در تلاش برای “تسهیل کسب و کار است که می خواهند به سرعت کار برای رسیدگی به نیازهای فوری بهداشت عمومی و اقتصادی مرتبط با COVID-19.”

چنین فرایندهای بازبینی سریع می تواند یک موضوع نگران کننده باشد اگر آنها تبدیل به هنجار، به عنوان که رقابت صدمه دیده است “و به نوبه خود مسائل ایمنی برای درمان مواد مخدر در سراسر هیئت مدیره،” می گوید: Abrams. اما رویکرد دولت ترامپ و دو سازمان عمده مسئول اجرای ضد تراست – DOJ و FTC – هر چیزی جز سازگار در سال های اخیر بوده است.

حقوقی شرکت Squire پاتون Boggs است ، به عنوان مثال ، مطرح شده در مورد عدم دولت ترامپ را به چالش ادغام از غول مراقبت های بهداشتی CVS Caremark – Aetna و behemoths کشاورزی بایر و Monsanto در سال 2018.

در برخی موارد در ماه های اخیر، تنظیم کننده ها
موضع سخت تري اتخاذ کرده اند. در ماه مه، اداره رقابت FTC عهد کرد که
به اجرای سخت قوانین ضد تراست با وجود شرایط اضطراری سلامت ادامه می دهد. -عدالت
گروه شکایت برای جلوگیری از سیستم بهداشت و درمان Geisinger مستقر در پنسیلوانیا از
کسب جزئی از بیمارستان اجتماعی انجیلی رقیب پس از
نگرانی که آن را به هزینه های بالاتر برای مصرف کنندگان در میان بهداشت عمومی منجر شود
بحران. و در ماه ژوئیه، یک قاضی دادگاه برتر کالیفرنیا را رد سلامت Sutter’s
درخواست به تاخیر انداختن توافق اتش ضد تراست به ارزش 575 میلیون دلار.

با این حال دولت ترامپ همچنین به ملاحظات سیاسی در تلاش برای جلوگیری از ادغام تایم وارنر و ای.تي.اند تي، به دلیل ناخوشنودی رئیس جمهور با سی ان ان، که زیرمجموعه تایم وارنر (در حال حاضر وارنرمدیا) است، متهم شده است. به همین صورت، سازمان دو جی در انتقاد خود از آمازون متهم به پارتیزان شدن شده است که جف بزوز مدیر عامل آن نیز صاحب روزنامه واشنگتن پستی است که یکی از روزنامه های نوآر بی تی رئیس جمهور است.

آهنگ نشان می دهد که آهنگ
حرکت DOJ با آنتی بادی های مونوکلونال ممکن است یک-خاموش. شرکت ها
درگیر و میلیون ها بیمار در سراسر جهان خواهد شد اگر آن را نجات می دهد
زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de