این اواز یا موسیقی دو نفری موسیقی شده است در مرحله پس از کلاس ششم

چرا شما باید مراقبت از

چون خود را التقاطی صدا است آنچه شما نیاز دارید در این تابستان.

  • کالیفرنیا alt-پاپ اواز یا موسیقی دو نفری X عاشقان در حال آماده سازی خود اصلی-برچسب برک آوت.
  • بهترین دوستان است پس از کلاس ششم جفت ارز را صداقت رادیکال کمک می کند تا سوخت یک صدا با الهام از همه از تایلر خالق به نیروانا.

لندن جکسون تا به حال واقعا در پیوند با هر کسی قبل از, اما آن را تنها در زمان دو ماه بعد از معرفی به یعقوب ایمز (ames) توسط خواهر خود را قبل از دو شروع به نوشتن موسیقی با هم. سال 2009 بود و اگر چه آنها تنها 11 سال سن زهاری اواز یا موسیقی دو نفری حال شیمی بود که بی تردید از پرش.

یعقوب نیست حتی بازی موسیقی. این لندن بود که در حال حاضر شده است به نوشتن آهنگ ها که او را تشویق به درام. یک انت $50 پرکاشن کیت بعد و خود را برای اولین بار آهنگ “ریشه” متولد شد. “من نمی دانم چگونه جهنم ما آن را” جکسون می گوید من از زادگاه خود نوادا, شهرستان, کالیفرنیا, که در آن او را سوار COVID-19. “من به یاد داشته باشید ما این آهنگ تمام راه را از طریق متوقف شد و پس از آن ما در هر یک از دیگر, و من به او گفت: ‘من, ما در حال رفتن به بزرگترین گروه در این سیاره است.'”

خیلی بی پروا. اما به عنوان گروه X عاشقان بهترین دوستان شما در حال حاضر پیدا کردن خود را در سن 22 پیشرفت به سمت آن پیش بینی. مستقر در لس آنجلس, آنها در حال ضبط اولین آلبوم خود را برای RCA/رویایی سوابق به عنوان اولین امضا شده عمل می کنند از زادگاه خود را.

یک دقیقه شما می توانید شنیدن چیزی تحت تاثیر تایلر خالق و Kanye West و در آینده شما ممکن است شنیدن روز سبز نیروانا و تیلور سویفت.

“پس از ملاقات یعقوب و لندن و شناخت نه تنها خود را باور نکردنی استعدادهای بلکه خود وسواس با هنر و صنعت خود و چشم انداز خود را به جهانی عمل ما فوق العاده پرشور را به مطمئن شوید که آنها بخشی از ما برچسب می گوید:” کریس Zarou مدیر عامل شرکت رویایی سوابق. “آنها واقعی هستند که هر دو مردم و هنرمندان, و آن را یک افتخار برای کار با آنها را دید هنری به زندگی است.”

image_1[1]

این وسواس Zarou صحبت می کند نمی توانست بدون حمایت از خانواده است. شروع کردن به عنوان یک پانک/پاپ گروه X عاشقان اولین کنسرتهایی شد خانه احزاب در پدر و مادر خود را در اتاق نشیمن پر شده با 200 کلاس ششم در یک زمان. آنها را در رفتن به تور در سراسر شمال کالیفرنیا زمان آنها در کلاس هشتم — با پدر و مادر خود کمک کند اما نه بر پدر و مادر خود را’ سکه, به طوری که آنها تا به حال به شکل منابع مالی خود را.

این فشار ذهنیت در ادامه به مجموعه آنها را جدا از هم در منطقه از خدمات فن. پاسخ آنها, برای مثال, برای هر نظر در Instagram. “ما را به باد; آنها آن را می پوشند. بدون آنها با پوشیدن آن هیچ کس میده در مورد پیراهن” جکسون می گوید.

و به نظر می رسد آنها ساخته شده کاملا بالای مخزن داشتن انباشته حدود 60000 Instagram followers و بیش از 300,000 ماهانه منحصر به فرد شنوندگان در Spotify در. تعداد قابل توجهی, اما برک آوت است که هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده است.

جکسون یک خواننده/گیتاریست که می نویسد: آهنگ ها, شده است و در آن از او 7 سال و می گوید این مسهل. درامر ایمز (ames) در ضمن “دارای ریتم زندگی درون او” جکسون می گوید. دیرین خود پیوند به معنی “ما قادر به بسیار صادقانه با یکدیگر به طور کلی, اما به خصوص وقتی که می آید به روند خلاق” ایمز می گوید. “ما همیشه یکدیگر را نگه دارید بهتر است.”

صدای خود را در حال حاضر می تواند به عنوان alt-پاپ با ترکیبی از همه چیز بوده و برای گوش دادن به. یک دقیقه شما می توانید شنیدن چیزی تحت تاثیر تایلر خالق و Kanye West و در آینده شما ممکن است شنیدن روز سبز نیروانا و تیلور سویفت. “صدای خود را منحصر به فرد است و شما می توانید تمام انواع از راه هایی می گوید:” گیلرمو Arroyo یک رویداد زنده عکاس که کار را برای هنرمندان مانند J. Balvin و پست مالون و با تور X عاشقان.

X دوستداران نورد شده از آهنگ های هر ماه به ماه اکتبر انتشار آنها EP جدید. در ضمن شما می توانید گوش دادن به اولین پروژه باکره و آخرین تک “F*** مردم چه می گویند:” و تامل اینکه خود را در بچگی به رخ کشیدن سلطه بر جهان خواهد آمد درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>