این مرطوب کننده می دهد کیم کارداشیان او “طبیعی درخشش’ — 15% Off!

پایه مانند شلوار جین. به طور جدی. تقریبا همه آنها را می پوشد را تقریبا هر روز, اما پیدا کردن مناسب است که شما واقعا احساس راحتی در آن تقریبا غیر ممکن است. همیشه چیزی وجود دارد که خاموش است. می تواند واقعا یکی نیست در تمامیت صنعت زیبایی ساخته شده را با توجه به پوست شما?

که ممکن است آنچه در آن احساس می کند مانند در حال حاضر, اما ما نمی خواهیم شما را به احساس می کنم که دیگر هیچ. منظور ما آن را هنگامی که ما می گویند نه شما آن را به آنها. بسیاری از پایه های فرموله شده به جا فقط یک نوع از پوست, اما حقیقت این است که پوست از فرد به فرد متفاوت — و حتی از پیشانی به گونه! ما نیاز به یک محصول است که نظر هر بافت و سایه و لکه دار کردن. یکی که به ما که طبیعی, بی عیب و نقص تب و تاب بودن ما هرگز خواهید بود بدون. سلام Laura Mercier — ما به دنبال شما!

before-after
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Laura Mercier رنگی مرطوب کننده طبیعی پوست ترمیم کننده با spf30 (در اصل $47) فقط برای $40 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

این چند tasker یک آرایش عاشق رویایی. و آرایش, عاشق, ما از جمله بالا آرایش کارشناسی ارشد در جهان است. کیم کارداشیان‘s دیرین آرایش هنرمند, jiff, حتی استفاده از آن را به Keeping Up With Kardashians ستاره او را “طبیعی درخشش” را به عنوان او آن را توصیف کرد به رواج. نیاز به قانع کننده تر ؟ حتی Meghan Markle شده است یک فن عظیمی از رنگی Laura Mercier محصولات برای سال به عنوان او یک بار گفت: زیبایی گفتگوی بورسیانتخاب آنها را به آنها را می پوشند در روز هنگامی که او فیلمبرداری مناسب!

افراد مشهور تصویب است به اندازه کافی برای متقاعد کردن مااما چگونه در مورد تقریبا 4000 بررسی در بالا از آن ؟ بله این محصول واقعا این مرطوب کننده. خریداران می گویند آن را “مطلق آرایش اصلی” که “باعث می شود رنگ خود را به نگاه بی عیب و نقص.” آنها آن را می گویند “می افزاید: فقط مقدار مناسب رنگ و پوشش” است و آن “صاف و ابریشمی” بافت “احساس می کند مانند شما در حال پوشیدن هیچ چیز”!

moisturizer-swatches
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Laura Mercier رنگی مرطوب کننده طبیعی پوست ترمیم کننده با spf30 (در اصل $47) فقط برای $40 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

این مرطوب کننده سبک است در حال حاضر در دسترس در حدود 20 سایه قادر به محو عیوب بر روی هر نوع پوست در حالی که کار در زیر سطح بیش از حد. با نام تجاری ادعا می کند که این محصول می تواند کمک به حفظ رطوبت پوست تا 24 ساعت و با آن وسیع الطیف با SPF 30 حفاظت از شما در برابر قوی اشعه خورشید. ویتامین C و E پیچیده ممکن است کمک به محافظت در برابر آسیب های محیطی بیش از حد!

این کرم مرطوب کننده رنگی از پارابنها سولفات عطر و تالک — معنی حتی کسانی که با حساس برک آوت-پوست مستعد آن را دوست دارم. برای استفاده به سادگی فشار یک مقدار کوچک کردن بر روی پشت دست خود را با استفاده از یک قلم مو یا اسفنج تمیز نوک انگشتان به گسترش آن در سراسر صورت خود را. مخلوط! بدون آرایش آرایش کمال!

آن را ببینید!

دریافت Laura Mercier رنگی مرطوب کننده طبیعی پوست ترمیم کننده با spf30 (در اصل $47) فقط برای $40 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

به دنبال چیز دیگری است ؟ چک کردن بیشتر از Laura Mercier اینجا و آرایش دیگر موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>