این لوی تیم اول دانشگاه یا دانشکده ژاکت پاسخ درست به یک ورزشی-شیک سبک

ورزشی-شیک. این واقعا یک سبک است که کسانی ما. ما می بینیم بسیاری از تاثیرگذاران مدل و حتی پوشان در خیابان تکمیل آن از سر تا پا و در عین حال هر زمان که ما سعی کنید به تکرار خود را به نظر می رسد ما فقط به پایان رسید تا به دنبال درهم و برهم و یا تنبل!

اما این دقیقا همان چیزی. این است ورزشی-شیک ما در حال صحبت کردن در مورد نه فقط ورزشی است. بله شما می توانید برای کفش های ساق و پدر کلاه, که شما باید — اما اگر شما می خواهید نگاه کنید واقعا مناسب اثر شما نیاز به یک اعتماد ساز و برگ دان آن را به جلو و همه با هم!

Levi’s Mixed Media Bomber Jacket
آمازون

آن را ببینید!

دریافت لوی رسانه های مخلوط بمب افکن شروع در $64 در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 15 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

استیک با ما اینجا, چرا که این تیم اول دانشگاه یا دانشکده ژاکت نیست همان نوع شما می خواهم آموزان بالا در حال اجرا در اطراف شهر ، این سطح بعدی به عنوان انتظار می رود از لوی. لوی ممکن است کامل جین, اما ما خیلی خوشحالم که این نام تجاری را متوقف نمی وجود دارد — به خاطر قطعه مثل این همه چیز!

منتقدان می گویند این تیم اول دانشگاه یا دانشکده بمب افکن بدون زحمت سرد و آنها که چگونه آن را بسیار منحصر به فرد و بدون زرق و برق دار. آنها تضمین می کنند که این بهترین بمب افکن شما همیشه خرید. چرا ؟ به دلیل کیفیت فوق العاده و زیبا و عامل آرامش نه خیلی تنگ و نه بیش از حد شل مناسب و البته که ارزش بزرگ است. آنها می گویند این است که فوق العاده نادر و ما دوم که — بنابراین ما نباید اجازه دهید آن را لغزش!

Levi’s Mixed Media Bomber Jacket
آمازون

آن را ببینید!

دریافت لوی رسانه های مخلوط بمب افکن شروع در $64 در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 10 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

این ژاکت یکی به خود را شناخته شده است. مخلوط رسانه طراحی شده است به سادگی نابغه و ما عشق است که وجود دارد نسخه های مختلف در دسترس در حال حاضر. اگر شما به دنبال از چرم faux تنه و faux جیر باد و سبز وجود دارد و نیروی دریایی نسخه برای شما. بیشتر به faux-پشم نیم تنه با چرم faux آستین ؟ وجود دارد در واقع دو نیروی دریایی و سیاه و سفید سبک را انتخاب کنید!

صرف نظر از این که نسخه ای از این لوی قنتد, ژاکت شما را انتخاب کنید شما می خواهید پیدا کردن فایل های فشرده و ضربه محکم و ناگهانی دکمه بستن و همچنین مسخرگی با جزئیات راه راه در کافهای و سجاف یقه. بررسي فايلهاي داخل برای پیدا کردن یک گرم و نرم و گرم و پوشش بیش از حد! بسیار وجود دارد برای عشق اینجا ما می توانید ببینید که چرا خریداران دریافت می دانی هر بار که آنها آن را می پوشند.

بنابراین شاید شما احساس شما همیشه آخرین برداشت در گذشته هنگامی که آن را به بهترین لباس های, لیست اما نه دیگر. این ژاکت تضمین می کند که شما نه تنها رفتن به این تیم اما به راحتی خود را امن نقطه به عنوان MVP!

آن را ببینید!

دریافت لوی رسانه های مخلوط بمب افکن شروع در $64 در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 10 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

سبک شما نیست ؟ چک کردن بیشتر از لوی در اینجا و دیگر کت و جلیقه در آمازون در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im