‘این است که ما’: کیت فرار مارک, آینده, Kevin نازل شده است


This Is Us 4x14 Recap
Justin Hartley به عنوان کوین, Chrissy متز به عنوان کیت و Sterling K. Brown به عنوان Randall در این است که ما”. ران Batzdorff/NBC

یک طعم و مزه از آنچه آمده است. کوین و راندال در بر داشت خود را در تقابل بیش از ربکا بهداشت در طول چهار شنبه, مارس 18 قسمت از این است که ماتحت عنوان “کابین.”

سه سفر به پیرسون خانواده کابین به باز کردن از پیچ بعد از بسیاری از استرس های بی مورد. اما آنها در تلاش برای استراحت به خصوص Randall (Sterling K. Brown). او اعتراف کرد که او خسته بود از استراحت در, mugging و سفر خود را به L. A. کوین (Justin Hartley) سوال برادر خود را در مورد اینکه چرا او در شهر بود که چپ Randall با هیچ ربطی به اما به او بگویید در مورد ربکا (Mandy Moore) تشخیص است.

کوین ارائه شده برای کمک به, اما Randall مطمئن باشید او همه چیز تحت کنترل است. کوین تنها در مقابل هنگامی که او متوجه شد خانواده او فکر نمی کنم او می تواند مسئولیت رسیدگی به اخبار است. او یورش برده و در خارج از خانه برای برخی از زمان به تنهایی تا Randall و کیت (Chrissy متز) تصمیم به حفاری خود را در دوران کودکی کپسول زمان.

داخل آنها دریافتند طرح خانه جک (Milo Ventimiglia) کشیده شده تا به حال برای بزرگتر کابین در همان ملک و یک نوار پدر خود را ثبت و با یک پیام به آینده خود شویم. در نوار جک یادآوری آنها چگونه ربکا او اعتقاد و چگونه به شدت او آنها را دوست داشت.

This Is Us 4x14 Recap
مکنزی Hancsicsak به عنوان کیت Lonnie Chavis به عنوان Randall پارکر بیتس به عنوان کوین مندی مور به عنوان ربکا و میلو ونتیمیگلیا به عنوان جک در این است که ما”. ران Batzdorff/NBC

خواهران و برادران در سمت چپ کابین به ظاهر در شرایط خوب. Randall اعتراف کرد که خود را مقید کردن اضطراب بود و در نهایت بدست بهتر از او بود و او با توجه به درمان است. Kevin پیش بینی ساختمان جک رویای خانه بر روی تپه ای مشرف به ساحل و در یک فلش رو به جلو خانه بود که در آن جمع خانواده به دیدن یک بیمار ربکا. او جک را دید به زندگی است. در اصل فلش-به جلو کوین بود به صرف شام; در این کار برای اولین بار در سن کوین نازل شد!

در ضمن پشت در خانه (و در حال حاضر در روز) توبی (Chris Sullivan) تا به حال ترساندن در حالی که تماشای نوزاد جک. او فشرد در برخی از مواد غذایی, اما توبی همه چیز را راست به او کمک کند. این پدر و پسر دو بعد پیوند می خورند بیش از جنگ ستارگان. مدیسون (Caitlin تامپسون) نیز ratted کوین گفتن کیت خود را در مورد ارتباط از طریق یک سری از پست های صوتی پس از امیدوار به نگه داشتن آرام.

در فلش بک مارک (Austin آبرامز) ادامه داد: به بدرفتاری کیت (هانا Zeile) پس از آنها ساخته شده آن را به داخل کابین. او حتی تا آنجا پیش رفت به او قفل کردن در برف پس از اختلاف. ربکا کوین (لوگان Shroyer) و راندال (نیلز Fitch) وارد صبح روز بعد به بررسی کیت و کشف او تا به حال برای شکستن یک پنجره برای بازگشت و قطعه قطعه شده او را دست باز در این فرآیند است. ربکا لگد مارک و به او گفت که او هرگز کیت دوباره.

این است که ما پخش در ان بی سی روز سه شنبه در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>