این یخ زندانیان گرفتار Coronavirus پس از درخواست منتشر خواهد شد. یک قاضی می گوید او هنوز هم نباید اجازه دهید بروید.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان coronavirus گسترش این بهار, مهاجرت و گمرک مقامات رفت سیروس عسگری بین بازداشت سایت و در نهایت قرار دارد او را در مرکزی, لوئیزیانا, زندان جایی که او به تازگی آزمایش مثبت برای ویروس. در حال حاضر یک قاضی فدرال قاضی توصیه کرده است که او را پشت میله های زندان نگه داشته چرا که او در حال حاضر قرارداد این بیماری است.

عسگری, 59, دارای سابقه بیماری های ریوی و پنومونی عواملی که او را در معرض خطر عوارض جدی است. یخ در نظر دارد به اخراج او به ایران بوده ولی قادر به انجام این کار به دلیل مسافرت های بین المللی عوارض ناشی از این بیماری همه گیر. عسگری و 15 سایر بازداشت شدگان مهاجرت ثبت یک دست کت و شلوار در لوئیزیانا در ماه گذشته درخواست خود را برای انتشار به دلیل شرایط پزشکی آنها را بیشتر در معرض این ویروس.

“این منصفانه نیست برای من چون من در یک محل است که من همیشه هشدار داده است که نه امن است و نه تمیز است و نه آماده برای مراقبت از شرایط اضطراری مانند این” سعید عسگری در یک تماس تلفنی از زندان روز جمعه که در طی آن او مبارزه سرفه حملات. “با خود من مشکلات تنفسی من انتظار می رود قاضی به بیشتر دلسوز نسبت به من.”

روز پنج شنبه در لوئیزیانا قاضی فدرال نظارت قاضی پرونده یوسف Perez-منتس توصیه می شود که 13 تن از بازداشت شدگان منتشر می شود اما او گفت که عسگری و دیگر بازداشت شدگان باید در یخ بازداشت کرده است. عسگری در مورد پرز-منتس گفت که او متقاعد نشده بازداشت شدگان را آزاد “نمی خواهد به مخاطره می اندازد و لزوما بهبود وضعیت پزشکی او را.”

هر چند عسگری وکلای استدلال کرد که یخ را به مراقبت های پزشکی برای زندانیان کمبود و خطرناک پرز-منتس ذکر این واقعیت است که او “تحت نظارت های پزشکی در یک فشار منفی جداسازی واحد” و گفت: هیچ اطلاعات خاص به خود را “درمان واقعی” در زندان است.

عسگری وکلای باید تا روز دوشنبه به پرونده اعتراض قبل از این مورد بررسی خواهد شد توسط ایالات متحده در منطقه قاضی دی Drell خواهد شد که به این منظور در این مورد. یکی از عسگری وکلای متی وگل گفت: آنها را در یک فایل شرح کامل تری از شرایط عسگری است که در برگزار می شود.

عسگری برگزار شده است در وین مرکز تادیبی در مرکزی, لوئیزیانا برای بیش از یک ماه بود و او نقل مکان کرد و در آنجا توسط یخ پس از متقاطع کشور در یخ پروازهای چارتر در اواسط ماه مارس.

او گفت: او منتقل شده است از واحد جداسازی و در حال حاضر برگزار شد در غلاف با دیگر بازداشت شدگان با این ویروس آلوده. او گفت: مراقبت های ارائه شده به او و دیگر بازداشت شدگان در وین محدود به بازديد منظم از پرستاران که بررسی علائم حیاتی و به آنها دارو. در صبح روز جمعه پرستار نمی بررسی علائم حیاتی خود, او گفت:.

“با تعداد رو به رشد به اعتقاد من آنها قادر به ارائه مراقبت به اندازه کافی به مردم” عسگری گفت. “آن قادر نیست. من نمی دانم آنچه آنها در حال انجام است.”

یخ سخنگوی, برایان کاکس, کاهش یافته است به نظر عسگری در مورد پزشکی با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

“جامع مراقبت های پزشکی فراهم شده است تا همه افراد در یخ حضانت شامل 24 ساعته اورژانس و مراقبت از طریق شخص ثالث خصوصی تجهیزات پزشکی در صورت لزوم” کاکس گفت. وی همچنین با اشاره به قبلی یخ اظهارات که امکانات آن باید به اندازه کافی محصولات بهداشتی برای محافظت در برابر ویروس.

عسگری سفر را از طریق قانون اساسی ایالات متحده مهاجرت و سیستم امتداد سه سال است. یک علم مواد و مهندسی استاد در زبان مادری خود ایران عسگری بازداشت شد در سال 2017 زمانی که او پرواز به ایالات متحده با ویزای توریستی برای دیدن فرزندان خود, و او به اتهام افشای اسرار تجاری. پس از یک نبرد قانونی طولانی او تبرئه در آن اتهامات در ماه نوامبر بود اما بی درنگ دستگیر یخ عوامل اخراج شود.

اما یخ را برنامه ای برای اخراج او در مارس و آوریل مانع توسط اختلال در پروازهای بین المللی با توجه به همه گیر. در عوض در طول اواسط ماه مارس یخ قرار داده عسگری در پرواز پس از پرواز و او را مجبور به crisscross این کشور حتی به عنوان برگ برنده دولت خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.

توجه داشته باشید: پرواز بار در مرکزی زمان. (منبع: FlightAware. اعتبار: لوکاس Waldron/ProPublica.)

دادگاه اسناد و مدارک دولتی که 44 مردان بازداشت شده در وین شد و با توجه به دسترسی به یک حمام و دو unenclosed توالت و زنگ زده فلزی تخت با فاصله کمتر از دو پا از هم جدا.

“تمیز کردن انجام می شود این بازداشت مردان با برخی از سفید کننده در دسترس ساخته شده اما هیچ ماسک یا دیگر حمایت” گفت: درخواست ثبت شده توسط عسگری وکلای ماه گذشته.

پس از سقوط بیمار در اواخر هفته گذشته عسگری تست شده برای این ویروس بیش از آخر هفته و آزمون برگشتم مثبت دولت وکلای خود گفت وکلای مدافع روز سه شنبه.

هفت تن از بازداشت شدگان در وین باید قرارداد coronavirus با توجه به آمار منتشر شده توسط ICE در روز پنج شنبه. یک روز زودتر یخ کرده بود اذعان کرد دو مورد در میان بازداشت شدگان وجود دارد. همانطور که در آوریل 21, با توجه به اسناد دادگاه وجود دارد 795 یخ زندانیان مستقر در زندان است.

مهاجر حامیان به نام یخ به آزادی مردم در آن بازداشت به دلیل خطر این ویروس ارائه به تشکلات مردم است. به عنوان از آوریل 25, یخ, برگزاری بود کمتر از 30000 نفر یک بیش از 20 درصد کاهش از اواخر ماه فوریه با توجه به آمار و ارقام از Cox.

فدرال قضات پله به سرعت منتشر شده است. در روز پنج شنبه میامی قاضی فدرال دستور داد یخ به انتشار صدها نفر از بازداشت شدگان در جنوب فلوریدا و در هفته گذشته در کالیفرنیا قاضی فدرال دستور داد یخ به کاهش جمعیت در یک مرکز پردازش در شمال شرقی لس آنجلس.

از 1,030 بازداشت شدگان یخ را آزمایش کرده است برای COVID-19, 490 باید آزمایش مثبت با توجه به آژانس آمار و ارقام. تعداد زیادی از مردم تست شده است که بخش کوچکی از مردم در حال حاضر در بازداشت است. داده می شود که چگونه به راحتی coronavirus گسترش از فرد به فرد و تنگ محله در برخی از بازداشتگاه تعداد آلوده بازداشت شدگان به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از شناخته شده است.

یخ عمل انتقال زندانیان بین امکانات در سراسر کشور — چیزی است که آن را انجام داده است و بر اساس در دسترس بودن تخت و یا به حرکت بازداشت شدگان نزدیک به اخراج هاب — همچنین به نظر می رسد به کمک به گسترش این ویروس در امکانات آن است. روز شنبه, BuzzFeed News گزارش داد که 72 یخ بازداشت شدگان منتقل شده از زندان در نیویورک و پنسیلوانیا به تگزاس نزدیک به دو دوجین باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

Cox انکار کرد که جنبش از بازداشت شدگان در حال کمک به عفونت است.

“حرکت برخی از بازداشت شدگان است که بخشی از این سازمان تلاشهای گستردهای برای جلوگیری از پتانسیل گسترش COVID-19 cohorting به طور بالقوه در معرض افراد,” او گفت:.

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد دولت ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس که باید ، ایمیل [email protected]. در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im