این فصل طوفان Coronavirus همه گیر است پیچیده در واکنش به این فاجعه برنامه

در سرب تا به یک طوفان ساکنان مناطق در معرض خطر ممکن است پیدا کردن خود را منوط به تخلیه سفارشات. برخی از مسافرت به کشورهای دیگر است که خارج از طوفان را پیش بینی مسیر در حالی که دیگران ماندن با دوستان و خانواده زندگی می کنند که در بالاتر از ارتفاع خانه. بسیاری از مردم گله به پناهگاه های تهیه شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال و ایالتی و محلی هستند. داوطلبان زمین به کمک با کمک های اولیه و لوازم ضروری مانند مواد غذایی و کاغذ توالت.

Coronavirus همه گیر و همراه اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت در خانه سفارشات — دارای طرح میتوانست طوفان برنامه ریزی پروتکل برای سال 2020 فصل پنج ماه است که آغاز شده و در تاریخ 1 ژوئن. سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت پیش بینی شده است در این فصل خواهد بود “فوق عادی” با عنوان بسیاری از شش طوفان رود. برای قرار دادن این در چشم انداز: این سازمان پیش بینی کرد دو تا چهار عمده طوفان در سال 2019 و سه در سال 2018 است. عمده طوفان کسانی هستند که به عنوان طبقه بندی شده دسته 3 یا بالاتر با بادهای حداقل 111 کیلومتر در ساعت و تضمین شده به عملکرد قابل توجهی تخریب و مرگ است.

این اولین بار در تاریخ ایالات متحده است که فصل طوفان برنامه ریزی خواهد شد را به حساب اجتماعی فاصله و زمان هر ایالت و منطقه است به طور همزمان اعلام کرد یک “فاجعه بزرگ” — لقبی که اجازه می دهد تا آنها را برای دسترسی به میلیون ها نفر در وجوه فدرال و کمک از FEMA.

“این بسیار قلمرو ناشناخته” گفت: Lauren Sauer, استادیار طب اورژانس در دانشگاه جانز هاپکینز که در آن او مطالعات در واکنش به این فاجعه و چگونه حوادث تاثیر مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است. “تقریبا همه چیز در حال انجام است و ما در حال حاضر شاهد کمبود در لوازم ضروری.”

در حال حاضر دولت فدرال طرح ریزی یک درجه از اعتماد به نفس. در اخیر جلسه FEMA مدیر پیت Gaynor گفت: رئيس جمهور خود را به آژانس آماده است برای رسیدگی به چالش های فصل طوفان و Covid-19 اشاره کرد آنها “بیش از بودجه به طور کامل” با تشکر برای اضافی $40 میلیارد دلار اختصاص داده شده از همه گیر تخصیص بودجه در بالا از $40 میلیارد FEMA به طور معمول با آغاز فصل طوفان با. این سازمان همچنین از قرار دادن راهنمایی های ماه گذشته در, چگونه رهبران باید برنامه ریزی برای حرکت بعد از چند ماه. “FEMA آماده است به آدرس منحصر به فرد حوادث با سفارشی پاسخ است که مطابق با ماموریت نیاز به در حالی که به حداقل رساندن پتانسیل برای COVID-19 قرار گرفتن در معرض” یک سخنگو گفت: رهگیری.

مانند بسیاری از محل های کار در سراسر کشور FEMA به حال شده است برای انطباق با teleworking در نور گیر و تنظیم آن را گسترش دهد به طوفان پاسخ به عنوان به خوبی. در آن طوفان اخیر هدایت این سازمان گفت: این انتظار “بسیاری از جنبه های” از واکنش به این فاجعه می تواند از راه دور اداره می شود. در یک ایمیل یک FEMA سخنگو گفت که شامل فرآیندهای بازرسی اولیه ارزیابی آسیب هماهنگی جلسات با مقامات دولتی و افزایش ارتباطات عمومی از طریق اینترنت و سیستم عامل رسانه های اجتماعی. “بسته به نیازهای خاص, فاجعه, آن را هنوز هم ممکن است لازم برای ارسال فاجعه بازمانده کمک تیم جستجو و نجات آسیب ارزیابی تیم ها و یا ارتباطات تکنسین به یک فاجعه منطقه” سخنگوی گفت.

وقتی پرسید که چگونه FEMA ارائه خدمات از راه دور اگر اینترنت و خدمات همراه است و دیگر در دسترس سخنگوی گفت که آنها هماهنگ با شرکای صنعت و سازمان های فدرال ارائه “موقت راه حل های ارتباطات” اگر زیرساخت های سنتی است تخریب. هنوز کارشناسان مستقل و برخی از اعضای کنگره هستند که کمتر خوش بینانه در مورد دولت فدرال آمادگی.

هفته گذشته دموکرات ها در خانه فرعی در محیط زیست با ارسال نامه ای به FEMA انتقاد از آن طوفان راهنمایی که فاقد جزئیات مهم اشاره کرد و کمبود نیروی انسانی این سازمان با آن مواجه است. از “در دسترس پرسنل واجد شرایط منجر به زمینه عملیات کاهش یافته است از 44 به 19 اعضای هیات کشیده شده است از پاسخ به سایر بلایای مراکز آموزشی شده اند توقیف و کارمند جدید استخدام تلاش در برگزاری” آنها نوشت. در این نامه ذکر شده یک امنیت داخلی وزارت بازرس کل گزارش از ماه مارس که گزارش FEMA فاقد “یک استراتژی منسجم” برای استفاده از پیشرفته پیمانکاری در طول طوفان ماریا و دولت پاسخگویی دفتر گزارش که مستند FEMA چالش در پاسخ به طوفان و آتش سوزی در سال 2017. قانونگذاران درخواست های مجازی شنوایی با Gaynor با 22 ژوئن به بحث FEMA برنامه ای برای مرور Covid-19 و بلایای طبیعی از جمله گردباد آتش سوزی و طوفان است.

در حالی که فدرال دولت deliberates ایالات و شهرستانها است و باید مراحل را در نظر بگیرید که چگونه آنها ممکن است برنامه ریزی برای تخلیه پناهگاه در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. مقامات امیدوار هستند به صفحه نمایش evacuees با درجه حرارت چک نیاز به ماسک و برای منزوی کردن هر کسی با علائم. “ایالات متحده به احتمال زیاد نیاز به شناسایی بیشتر پناه ظرفیت [طبيعی]” گفت: Brant میچل مدیر دانشگاه ایالتی لوئیزیانا را استفنسون فاجعه مدیریت موسسه. “یک راه حل بالقوه ممکن است قرارداد با هتل ها به دلیل کاهش ظرفیت هتل ناشی از اقامت در خانه سفارشات. به طور معمول در طول بلایای طبیعی است که گزینه ای را برای دولت اما ممکن است با توجه به شرایط مستندات.”

چالش دیگر این است که اغلب در طول فصل طوفان بسیاری از کسانی که فاقد این به معنی از نظر جسمی تخلیه وزارت امور خارجه در مواقع اضطراری برنامه ای برای پناهگاه با یک همسایه یا دوست که در خانه ممکن است در زمین بالاتر. با کروناویروس وجود دارد ممکن است کمتر تمایل در میان افراد به مردم اجازه سقوط در خانه خود را.

“پایه ارتفاع از خانه ما این است که 9 پا, بنابراین ما به طور کامل امن از سیل و طوفان خروش و من کاملا مطمئنم که ما می خواهم که قادر به زنده ماندن OK حتی در بدترین حالت ممکن است طوفان” گفت: هیو Gladwin بازنشسته دانشگاه بین المللی فلوریدا جامعه شناس و انسان شناس که مطالعات طوفان تخلیه. “ما یک اتاق خواب مهمان و ما می تواند دو نفر را در, اما من با افراد مسن, من یک وضعیت قلب و من به برخی از آنها ندارد Covid-19 چون من صدای کلاغ.” Gladwin گفت: او قصد دارد با دو نفر از دوستان که در یک محل سکونت در خط ساحلی میامی اما تصدیق آن نیاز به سطح بالاتری از اعتماد و هماهنگی از معمولی است.

در ادامه طوفان کارشناسان انتظار دارند کمتر داوطلب کمک هر دو از درون دولت و خارج از دولت با توجه به کوروناویروس. “به طور معمول ما با تکیه بر داوطلبان از صلیب سرخ آمریکا و شرکای تجاری از بخش خدمات اجتماعی و بسیاری از کسانی که داوطلب هستند چه می خواهد طبقه بندی به عنوان خطر بالا جمعیت توضیح داد:” مایک Sprayberry, کارولینای شمالی, مدیر, مدیریت اضطراری در مصاحبه اخیر خود با ABC11. “ما تا به حال 35-40 متحده است که ما را با ارائه کمک در طول [2018 طوفان] فلورانس. … ما تقریبا رفتن به باید آگاه باشید که ما در حال رفتن به قادر به دفعات مشاهده شده در دارایی از کشورهای دیگر مانند ما در گذشته است.”

People wait for breakfast as they and others seek safety in a shelter as Hurricane Michael approaches on October 10, 2018 in Panama City, Florida. - Hurricane Michael closed in on Florida's Gulf Coast on Wednesday as an "extremely dangerous" category four storm packing powerful winds and a huge sea surge, US forecasters said. The Miami-based National Hurricane Center said the storm, which local forecasters are calling an "unprecedented" weather event for the area, is expected to slam ashore later in the day with "life-threatening" storm surges. (Photo by Brendan Smialowski / AFP) (Photo credit should read BRENDAN SMIALOWSKI/AFP via Getty Images)

مردم صبر کنید برای صبحانه به آنها و دیگران به دنبال ایمنی در یک پناهگاه به عنوان طوفان Michael روش در اکتبر 10, 2018 در شهر پاناما ،

عکس: معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارشناسان می گویند تخلیه می تواند یک ظرف غذا به ویژه برای جمعیت های آسیب پذیر. و در حالی که چنین اتفاقاتی همیشه به چالش کشیدن مقامات بهداشت عمومی تشخیص دهد که یک تماس به تخلیه در طول یک بیماری همه گیر می تواند اشتباه مردم که شنیده می شود برای ماه است که امن ترین چیزی که آنها می توانند انجام دهند در خانه بمانند و فاصله اجتماعی.

“وجود خواهد داشت یک فرصت خوب برای برخی ممکن است ارزیابی خود را که در معرض خطر بالاتر است از گرفتن Covid از طوفان و آنها نیاز به درک که اگر یک تخلیه منظور صادر شده است آن را فوق العاده مهم است که آنها را ترک گفت:” Sauer.

Gladwin گفت که او نگران بزرگراه gridlock در حالی که یک دسته 3, 4 یا 5 طوفان می رود بیش از وسایل نقلیه. “ما تا به حال تقریبا هیچ تجربه که فقط به خاطر ما بدست, خوش شانس,” او گفت:. “ما می توانیم که با ایرما” — یک دسته 4 طوفان که آمار در سال 2017 — “اگر ایرما مانده بود و در اصلی آن مسیر است.”

در نیواورلئان که در آن بسیاری از ساکنان فاقد وسیله ای برای تخلیه خود, میچل گفت: لوئیزیانا به طور معمول قرارداد با حدود 600 تجاری اتوبوس برای حمل و نقل مردم به دولت عمل پناهگاه و پناهگاه در کشورهای دیگر. “با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز تجاری, اتوبوس, که ممکن است قادر به حمل و نقل 60 مسافر ممکن است تنها قادر به حمل و نقل و نیم است که ظرفیت یا کمتر” او توضیح داد. “این کار نیاز به دو اتوبوس اضافی و یا در حال حرکت تخلیه جدول زمانی قابل توجهی اجازه می دهد تا اتوبوس به سفرهای متعدد.” و اینکه آیا متحده خواهد شد خوش آمدید evacuees اگر آنها در حال آمدن از یک شهرستان است که در حال حاضر شیوع این است یکی دیگر از منطقه از عدم قطعیت. من “هنوز مطمئن شوید که چه جواب است اما آن است که قطعا چیزی است که دولت برای, آماده برای,” میچل گفت.

در بسیاری از کشورهایی که اغلب طوفان و نیروبخش برای بیشتر شدید آنهایی که در این سال ممکن است تا حدودی بهتر از کشورهای است که کمتر تجربه برنامه ریزی و برخورد با آنها. در فلوریدا میامی-Dade County, برای مثال دولت های محلی از طریق پست و طوفان آمادگی handbook به همه خانه ها در اوایل ماه ژوئن است که شامل دستورالعمل در ساخت برنامه های میان همه گیر.

“من فکر می کنم ما آن را از طریق اینجا در فلوریدا اما من به شدت نگران سایر نقاط کشور گفت:” Gladwin. “در اینجا ما در شکل خوب در نظر بیمارستان, ظرفیت, اما یک دولت مانند گرجستان و یا Carolinas. اگر آنها هنوز هم بر روی موج خود را از coronavirus عفونت رفتن و خود را در بیمارستان ها نیاز به ظرفیت بیشتر که می تواند یک مشکل بزرگ است.”

میچل توافق کردند که لوئیزیانا نیز ممکن است بهتر می چرخاند و ذکر مقامات دولتی شروع به برنامه ریزی برای ظرفیت پناهگاه ها و مسیرهای تخلیه در ماه آوریل است. “دولت خواهد بود به عنوان آماده شده که می توانید آنها را به صورت عمده طوفان ساخت ریزش زمین در [لوئیزیانا] در این بیماری همه گیر” او گفت:.

Sauer می گوید: مهم ترین چیزی که دولت فدرال می تواند انجام در حال حاضر است پوسته پوسته شدن آن واکنش اضطراری نیروی کار برنامه ریزی برای حمل و نقل و کار شامل Covid-19. “من فکر می کنم بیشتر باید توجه پرداخت می شود در حال حاضر به جایی که همه این کشورها در حال بازگشایی و ما هنوز هم از دیدن یک تن از نقاط مهم” او گفت:. “ما نیاز به استفاده از مداخلات بهداشت عمومی برای حفظ این موارد کم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>