این بیمارستان تنها 8 پرستاران. آنها همچنین Janitors.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

هشت پرستاران در تنها بیمارستان در روستایی اوکلاهما شهر Stigler در حال حاضر دو عنوان خدمه تمیز کردن. آنها ایجاد ثبات در بيماران مبتلا به تهدید کننده زندگی شرایط mop طبقه و اسکراب توالت.

پرستاران همراه با یک مدیر دفتر و پاره وقت کارگر نگهداری هستند, تنها راه باقی مانده کارکنان در Haskell County Community بیمارستان که دو سال پیش تا به حال کارکنان 68 و ارائه برخی از بالاترین پرداخت مشاغل در جنوب شرقی شهر اوکلاهما.

Andrea رندال یک پرستار که همچنین به عنوان بیمارستان مدیر موقت است آن را تماشا پنجه از طریق سال از بحران مالی در دهه پس او شروع به کار کرد. هیچ یک او گفته شده است به عنوان مشکل در دو سال گذشته.

و در حال حاضر رمان coronavirus تهدید به عقب نشینی به فروش کمک خواهد کرد که ورشکسته بیمارستان فرار بسته شدن.

قبل از Haskell شهرستان بیمارستان وارد ورشکستگی در سال 2019 بسیاری از کارکنان رفت و هفته بدون پرداخت. در ماه اکتبر در حدود 85 درصد از کارکنان گذاشته شد خاموش برای صرفه جویی در پول و جلب خریداران در یک ورشکستگی حراج.

در چند ماه گذشته این بیمارستان باقی مانده کارکنان را در انجام وظایف خانه داری و اجتناب از مصرف زمان زمانی که آنها بیمار است. تسهیلات به سختی به اندازه کافی به کارکنان مطابق با دولت و قوانین فدرال که نیاز به اتاق اورژانس به کارکنان با حداقل دو پرستار و یک پزشک تماس.

“ما می دانیم که ما می توانیم انجام این کار برای همیشه لطفا برای” راندال در مصاحبه ای گفت:. او دعا شده است برای یک مالک جدید به سر می برد و “کمک به ما را به بازگشت به زندگی است.”

اما آینده از 25 تخت بیمارستان است که محدودتر هم به عامل تنها در یک اتاق اورژانس در طول ورشکستگی به طور فزاینده ای تیره و تار.

در ماه ژانویه Haskell بیمارستان منطقه ای, Inc., شرکت کنترل توسط یک جراح ستون فقرات از ایندیانا ارائه شده تنها پیشنهاد از $200,000 در ورشکستگی حراج به خرید بیمارستان. فروش بود که نهایی در ماه مارس است.

ویلیام Janvier یک وکیل برای شرکت گفت: دادگاه ورشکستگی در ماه مارس شنوایی که coronavirus’ آسیب به اقتصاد طرح میتوانست پیشنهادی سرمایه گذاری. این شرکت تا به حال به اندازه کافی پول برای خرید بیمارستان اما نمی توان به آن عمل Janvier گفت.

“ما انتظار می رود منبع عامل سرمایه است بدیهی است که بدست و بسیار نگران به دلیل اتفاقاتی که در جریان بوده است” Janvier گفت. او به مدت زمان بیشتری برای جمع آوری پول مورد نیاز است. “ما بسیار امیدواریم که ما قادر خواهد بود برای بستن معامله اما ما هنوز وجود ندارد.”

بیمارستان تعطیلی در نزدیکی شهرهای آلاباما و Wilburton در چهار سال گذشته ساخته شده اند دسترسی به مراقبت های بهداشتی فوری تر در Stigler یک جامعه حدود 2,700 مردم است. نزدیک ترین بیمارستان در حال حاضر یک ساعت دور, راه دور است که می تواند تهدید کننده زندگی برای ساکنان دچار سکته مغزی یا حمله قلبی.

غروب آفتاب بر خیابان اصلی در Stigler در روز دوشنبه. (نیک آکسفورد برای Marketplace)

این Haskell بیمارستان یکی از بسیاری از اوکلاهما روستایی مراکز پزشکی در تلاش برای باقی می ماند باز تحت شرایط مالی است که می تواند احساس غیر قابل عبور و خفه کننده برای جوامع در تلاش به آنها را ذخیره کنید.

نزدیک به 130 بیمارستان های روستایی بسته شده اند در سراسر کشور در دهه گذشته در حالی که رقیب با تیغ نازک حاشیه های ناشی از کاهش و پیری بیمار, استخر, بیشتر وابستگی به نرخ بازپرداخت پایین تر از دولت فدرال و بالاتر تعداد بیماران ایجاد. در سال گذشته بیمارستان های روستایی دچار خود بزرگترین ضربه با 19 تعطیلی با توجه به داده ها از سیسیل G. Sheps مرکز خدمات بهداشتی و پژوهش است.

نه بیمارستان های روستایی در حال حاضر بسته درهای خود را در سال 2020 است. مین مبتنی بر Chartis مرکز بهداشت روستایی منتشر شده در یک مطالعه در فوریه شناسایی حدود 450 بیمارستان های روستایی هستند که در معرض تعطیلی. Coronavirus را تهدید می کند برای سرعت بخشیدن به کسانی که تعطیلی گفت: Michael Topchik یک رهبر ملی برای شرکت.

در اوکلاهما بیمارستان های روستایی در حال مرور هزینه های بالاتر از درمان COVID-19 موارد در حالی که درد و رنج از دست دادن درآمد و پس از اینکه مجبور به توقف عمل های پزشکی است. بیش از 60 درصد از 2,894 COVID-19 موارد در دولت و 70 درصد از 170 مرگ و میر آمده از جوامع خارج از شهر اوکلاهما و تولسا.

“ما اساسا بسته کسب و کار ما پایین گفت:” جی جانسون رئیس اوکلاهما انجمن بیمارستان. “تنها راه ما همه بازمانده است که در هر نقدی ما بود.”

این Haskell شهرستان بیمارستان در حال حاضر کاهش خدمات پزشکی از جمله روش انتخابی در آن زمان coronavirus شروع رسیدن به جوامع روستایی در سراسر کشور است. پرستاران انجام برخی از تست های آزمایشگاهی و ایجاد ثبات در بیماران قبل از انتقال آنها به بهتر-مجهز به امکانات حدود 50 مایل دور.

آیتی با اشاره به اتاق اورژانس Haskell County Community Hospital. (نیک آکسفورد برای Marketplace)

اما تعداد بیماران هنوز هم کاهش یافته است. قبل از coronavirus گیر این شهرستان هسکل اورژانس تحت درمان سه تا چهار نفر روزانه. این تعداد کاهش یافته و به دو یا سه نفر در روز در ماه گذشته است.

چند روز بیمارستان هیچ بيماران در همه.

در انتظار وعده فروش

زمان Haskell شهرستان بیمارستان وارد ورشکستگی در سال 2019 آن در حدود 6 میلیون دلار در بدهی. این عمل در از دست دادن بیش از $193,000 که در آن سال. بیمارستان هنوز هم مدیون پول به کارکنان کار می کرد که تا شش هفته بدون پرداخت به آن را باز نگه دارید.

“من خیلی عصبانی بود و من خیلی تلخ بیش از همه از آن” Darla Barger سابق مدیر منابع انسانی گفت: در مصاحبه با مرز و ProPublica. “من در نهایت فقط به حال به آن اجازه دهید بروید و برای خود من سلامت روان.”

این Haskell شهرستان بیمارستان یکی از 18 امکانات متعلق به و یا در ارتباط با EmpowerHMS خصوصی مدیریت شرکت که وارد ورشکستگی یا بسته در پنج سال گذشته. بسیاری از بیمارستان ها با تجربه مشکلات مالی پس از شرکت های بیمه پرچم بالن آزمایشگاهی هزینه های تقلب. وزارت دادگستری ایالات متحده در حال بررسی این شرکت که گفته می شود در زمان استفاده از بالاتر نرخ بازپرداخت تعیین شده برای جوامع روستایی با صدور صورت حساب برای خون و ادرار که در بیمارستان ها انجام نمی.

نمایندگان در حال حاضر از بین رفته شرکت نمی تواند نظر رسیده است. در دادگاه براده این شرکت را تکذیب کرد تخلف گفت: به دنبال دستورالعمل های فدرال.

سه سابق EmpowerHMS بیمارستان که در حراج فروخته هنوز در انتظار خریداران برای نهایی کردن معاملات. چندین شرکت دریافت پسوند پس از شکست به آمده تا با پول است.

شرکت خرید Haskell بیمارستان تنها یکی است که با اشاره به coronavirus را به عنوان دلیلی برای به تاخیر بیاندازد.

توماس Waldrep که متولی نظارت بر Haskell فروش گفت: در اسناد دادگاه در آوریل 8 که خریدار منتظر بود به امن فدرال محرک پول برای کمک به تامین مالی خرید.

Waldrep یک ایمیل به در گفت که او نمی دانست چه نوع محرک مالی هسکل خریدار به دنبال.

اوکلاهما بیمارستان های این ماه دریافت نزدیک به 500 میلیون دلار به عنوان بخشی از یک $30 میلیارد فدرال بسته نجات برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با از دست دادن درآمد حاصل از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این ماه Waldrep گفت که او انتظار می رود فروش Haskell بیمارستان تکمیل شده توسط پایان ماه.

اما از سه شنبه Waldrep که فقط پاسخ سوالات از طریق ایمیل ارائه می تواند یک تاریخ خاص از فروش می باشد. اگر معامله با شکست مواجه Waldrep را مجبور به پیدا کردن یک خریدار جدید و یا نزدیک بیمارستان و استفاده از هر گونه باقی مانده پول و دارایی برای پرداخت بدهی.

این Haskell شهرستان بیمارستان جامعه وارد ورشکستگی در سال 2019 تخمگذار کردن 85 درصد از کارکنان خود را در ماه اکتبر به صرفه جویی در پول و جلب خریداران در یک ورشکستگی حراج. (نیک آکسفورد برای Marketplace)

برنت پادشاه ورشکستگی امانت که در سال 2019 نظارت در فروش موفق از دیگر سابق EmpowerHMS بیمارستان در هیلسبرو کانزاس گفت: این یک چالش برای پیدا کردن خریداران حتی بدون تهدید مداوم جهانی همه گیر.

هشت بیمارستان های روستایی که قبلا توسط EmpowerHMS در حال حاضر بسته شده است. پادشاه می گوید او انتظار دارد بیشتر خواهد شد به زودی دچار همان سرنوشت.

“ما فقط می توانیم امیدوار است که این بیمارستان ها می تواند باز بماند اما خط پایین گمان من برخی از آنها را نمی خواهد” شاه گفت.

“من به این باور است که ما باید در آینده در اینجا”

فروش را تضمین نمی کند ثبات مالی برای Haskell شهرستان بیمارستان که نیاز به تزریق پول به بازگشایی بخش هایی از مرکز و استخدام کارکنان اضافی.

اما آن را با ارائه برخی از حس ثبات برای آن باقی مانده کارکنان.

“من به این باور است که ما باید در آینده در اینجا و ما را به نگه داشتن در حال حرکت به عنوان اگر آن را به اتفاق می افتد” Randall گفت.

Barry Smith, مدیر عامل شرکت منسجم مدیریت بهداشت و درمان و مشاوره است که در حال اجرا Haskell بیمارستان در طی ورشکستگی گفت: درآمد حاصل از اورژانس است به اندازه کافی برای حفظ عملیات.

رفع موقت که در ماه اکتبر 2019 بود تنها به صرفه جویی در پول و دیدار با حداقل ایالتی و فدرال مورد نیاز برای باز باقی می ماند در حالی که فروش به پایان رسید اسمیت گفت.

اگر بیمارستان بسته در طول ورشکستگی آن خواهد خود را از دست بحرانی وضعیت دسترسی فدرال تعیین که واجد شرایط جوامع از راه دور مانند Haskell شهرستان به بالاتر دریافت مدیکر پرداخت و از بسیاری از امکانات دیگر. بیمارستان نیز می تواند در تلاش برای بازگشایی زیر ساختمان فعلی کد مورد نیاز.

“هر روز که آنها نمی آیند باعث می شود آن را سخت تر” اسمیت گفت.

اسمیت در ابتدا گفت که اگر فروش از بیمارستان نبود نهایی تا اواسط مارس و زیان مالی خواهد نیروی این شرکت به راه رفتن دور. او بعد از معکوس دوره گفت: این شرکت با درک عدم قطعیت ناشی از کروناویروس و نمی خواهد جای مهلت ها بر تعهد خود را به بیمارستان.

دادگاه اسناد ثبت شده در ماه مارس می گویند منسجم بدهکار است $3.3 میلیون دلار برای سال 2019 حدود نیمی از آن هزینه های مدیریت. مقدار باقی مانده بدهکار برای دیگر هزینه های پرداخت شده توسط این شرکت از جمله حقوق و دستمزد و مزایای بهداشت و درمان برای کارکنان.

“ما می تواند به حفظ وضعیت موجود در حالی که” اسمیت گفت: در یک متن. “امیدوارم هر چه زودتر بعد از, یک راه حل دراز مدت در بر داشت برای بیمارستان است.”

برای Randall حفظ وضعیت موجود به معنی کشتی با امکان بسته شدن در حالی که دستکاری وظایف که شامل تمیز کردن یخ ماشین برنامه ریزی برای هجوم بیماران با COVID-19 و رقیب با هزینه های جدید از جمله رفع بیمارستان سقف چکه کن.

اما Randall گفت: او را نگه داشتن کار او به عنوان زمانی که بیمارستان متوقف شد پرداخت حقوق و دستمزد و زمانی که تقریبا همه کارکنان گذاشته است.

“اگر شما نمی نشان می دهد تا به کار مردم در حال رفتن برای مردن” Randall گفت.

کمک به ما در بررسی: آیا شما زندگی می کنند در نزدیکی و یا کار با بیمارستان های روستایی در اوکلاهما? ProPublica و مرز می خواهید برای ارتباط با شما برای یادگیری در مورد تجارب خود را.

به ما ایمیل در [email protected] یا متن ما در (949) 439-4855 و یکی از خبرنگاران ما را دنبال کنید تا با شما.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>