این اتاق داغ Hoops قرار است

چرا بايد اهميت بدي

…يائو مينگ بعدي داره بالا ميره و ممکنه اين کشور جنوب شرقي آسيا رو با خودش ببره

  • با پیوستن کای سوتو به لیگ G، فیلیپین اولین بازیکن خود را در لیگ NBA خانگی پیش بینی می کند.
  • عشق این کشور به بسکتبال به آغاز قرن بیستم برمی گردد، زمانی که مستعمره آمریکا بود.
  • کارشناسان معتقدند که افزایش Sotto می تواند کشور جزیره را به ارتفاعات بسکتبال جدید را پیش ببرد.

نویسنده ورزشی راف بارتولومیو در مورد وسواس فیلیپین با بسکتبال خوانده بود: مسابقات برگزار شده در گوشه خیابان، hoops ساخته شده با هر مواد به آسانی در دسترس و بازی های بازی در flip-flops. با این حال هنگامی که او در مانیل فرود آمد برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر، او هنوز هم آماده نیست.

بارتولومیو در اقیانوس آرام می نویسد:آبجوبایمن باوین در فلیپ فلاپس و عشق عشق یبعید فیلیپین با بسکتبال. چهل میلیون مرد کوتاه که به بسکتبال وسواس داشته اند- ممکن است ملتی از تاریخ نگاران هنر کور بوده باشد.”

که عشق در حال حاضر قرار است به رشد حتی قوی تر.

در ایالات متحده، اخبار ی که کای ستو، بازیکن رده ۶۵ در کلاس دبیرستان سال ۲۰۲۰، خواهد بود پیوستن به لیگ G NBA باعث شد که به سختی موج دار شود. در فیلیپین، آن را خاموش دیوانگی به عنوان حرکت 7-foot-2 18 ساله یک قدم نزدیک تر به تبدیل شدن به اولین بازیکن فیلیپین ی متولد در NBA.

کای ویژه است، برای بازی و کشور ما. پس همه ما برای او ریشه می کنیم و آرزوی خوبی برای او داریم.

بوچ آنتونیو، مدیر عملیات، اتحادیه ملی بسکتبال فیلیپین

بوچ آنتونیو، مدیر عملیات سماهانگ سبدبول نگ پیلیپیناس، اتحادیه ملی بسکتبال این کشور در جزیره می گوید: «این هر روز نیست که یک فیلیپینی ۷ فوتی داشته باشد» کای برای بازی و کشور ما خاص هستن پس همه ما برای او ریشه می کنیم و آرزوی خوبی برای او داریم.»

960x0

شانس خوب است که Sotto نخواهد بود آخرین فیلیپینی در NBA : این بسکتبال دیوانه غالب رقابت های جنوب شرقی آسیا ، و NBA طرفداران رسانه های اجتماعی در اینجا — از جمله 4 میلیون نفر در فیس بوک به تنهایی — از هر کشور دیگری به جز ایالات متحده است. برنامه فیلیپین NBA از زمان آغاز سال 2007 به 2 میلیون نفر در سراسر 190 شهرداری رسیده است. تیم ملی این کشور در رتبه بندی فدراسیون بین المللی بسکتبال (FIBA) در جهان شماره ۳۱ است – بالاترین در منطقه، و پشت سر تنها ایران، چین و کره جنوبی در تمام آسیا.

اگر سوتو به عنوان یائو مینگ خود ظهور – بازیکن چینی که موفقیت NBA محبوبیت این ورزش در کشور خود را پیشبرد – جاه طلبی فیلیپین واقعا می تواند خاموش. بسکتبال فقط ورزش فیلیپین نیست. آنتونیو می گوید: «این یک دین است.

بسکتبال در سیستم مدرسه عمومی فیلیپین به عنوان ورزش زنان در سال ۱۹۱۰ توسط استعمارگران آمریکایی معرفی شد. “دید زنان شرکت کننده در ورزش، به خصوص در تیم های رقیب فعال، یک کمرنگ در آن زمان بود، می نویسد: “لو آنتوليهائو جامعه شناس مستقر در سنگاپور در بازی با پسران بزرگ است. کلیسای کاتولیک بلومرز پوشیده شده توسط بازیکنان زن را نامناسب می داند و بسکتبال زنان با واکنش شدید مواجه می شود. مردان، البته به بازی ادامه داد: آنها اولین بازی های دور قهرمانی شرق، در سال ۱۹۱۳ را به دست آورد، و در اولین المپیک خود، در سال ۱۹۳۶ پنجم شد – بهترین نتیجه یک تیم بسکتبال آسیایی در المپیک تا کنون.

در حال حاضر ، به عنوان Sotto به نظر می رسد برای بلند کردن آماده ، FIBA در فیلیپین شمارش برای رانندگی گسترش گسترده تر از ورزش در سراسر آسیای جنوب شرقی. سازمان برنامه ریزی برای ایجاد مسابقات باشگاهی در هر دو غرب آسیا و شرق آسیا، می گوید Hagop Khajirian، مدیر اجرایی FIBA برای آسیا. در زمانی که روابط ش با چین ناآسان است، NBA می تواند از رابطه تقویت شده با فیلیپین بهره مند شود.

موفقیت فیلیپین در بسکتبال متکی بر عامل دیگری علاوه بر کیفیت بازیکنان خود است. آنتونیو می گوید بازیکنان NBA اغلب عقب گرفته می شود زمانی که آنها بازدید فیلیپین و مردم در خیابان می خواهند به بحث در مورد جزئیات بازی با آنها. بارتولومیو می گوید: «در اینجا، این «مسئولیت بازیکنان است که از میانگین فیلیپینی ها قدردانی کنیم.»

Sotto می تواند این کار را با ساخت آن را به NBA. آنتونیو می گوید: «از ظاهر آن، انگشتان دست به صلیب می رسه، ما به اونجا می رسه»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im