این مدرسه عالی دست ها از PPE بیشتر از فدرال

چرا بايد اهميت بدي

چون گاهی اوقات طول می کشد تا یک بچه دبیرستانی راه را به همه نشان دهد.

علم کامپیوتر اشتیاق برای ادوارد آگویلار، یک دبیرستان رو به افزایش در خارج از آتلانتا، به ویژه بهینه سازی ترکیب کننده است – تکنیکی که کارآمدترین راه را برای تخصیص منابع پیدا می کند. در تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر، او و دوستش شورایا ست شروع به ساخت برنامه ای کردند که آینه UberEats باشد، و ساده ترین مسیر را برای تحویل کالا پیدا کند. آگویلار می گوید: «برای ما این واقعاً راهی بود برای ما که ایده هایمان را آزمایش کنیم» پس کويد-19 اتفاق افتاد بحران عظیم سلامت عمومی فرصتی را در بازار فراهم کرد تا پروژه جانبی خود را به یک ابزار بشردوستانه تبدیل کند.

آنها پروژه غیر انتفاعی پارالینک را آغاز کردند، که پیوند دهنده های کوچک مقیاس مانند همسایگان خود که بافت های یدکی دارند یا در خانه ماسک می کنند تا ذینفعان نیازمند تجهیزات حفاظتی شخصی نجات بخش (PPE) – هنوز هم نیاز وخیم به عنوان موارد کوروناویروس همچنان در سراسر آمریکا به خود می خاست. از آنجا با استفاده از شبکه ای از رانندگان، آنها به عنوان DoorDash برای PPE عمل می کنند، و تدارکات را به مناطق ی نیاز می رسیم. در عرض چند هفته آنها را به هفت ایالت تحویل داده ، آوردن بیش از 900 داوطلب برای کمک به علت خود.

IMG_4697

حرکت آگویلار الهام بخش ادویک ونکات بود تا در ماه های بعد از پرتاب به این شرکت بپیوندد. ونکت، همکلاسی آگویلار، دوست نزدیکش رو به ویروس از دست داده ونکت می گوید: «تمام این وضعیت شخصاً من را لمس کرد تا من درگیر این موضوع بشم»

او و آگویلار، مدیر عامل ۱۶ ساله، از قبل از طلوع خورشید تا بعد از غروب آفتاب کار می کنند، اما به مناسبت Silicon Valleyیکه بار با پینگ پنگ یا یک قسمت یا دو قسمت از یک برنامه تلویزیونی – اغلب دره سیلیکون HBO- جایی که خودشان را می بینند، از بین می آیند.

در این نمایش، یک استارتاپ خوش شانس یک غول تکنولوژی را به چالش می کشید. در مورد پارالینک، دولت فدرال جای هولی داستانی را می گیرد – و این تاسیس دوباره در حال فرار برای پول خود است. تا به امروز، پارالینک ۷۰۰۰۰۰ ماسک چهره در سراسر کشور، از جمله ۳۵۰،۰۰۰ در ایالت خود گرجستان، دست داده است. در ماه ژوئن، دبیرستانی ها دولت فدرال را در بازی PPE خود ضرب و شتم: پارالینک در ماه ژوئن ۲۰۰،۰۰۰ سپر چهره در گرجستان توزیع کرد، به گفته ونکت، در حالی که آژانس مدیریت اورژانس فدرال تحویل ۱۹۰،۰۰۰ – به عنوان دولت دیده است افزایش تند در موارد.

چارچوبی که ما ساخته ایم باید در بلایای دیگر کمک کند. اين خيلي قابل انتقاله

ادوارد آگیلار

در حومه آلفارتا، جورجیا، پارالینک با آتلانتا بیتس COVID شریک، گروهی که کمک کرد آنها را با سازمان های مورد نیاز ارتباط. یکی از این فروشندگان، “الایسه زیگل” است که یک تمرین گفتاردرمانی کودکان را اجرا می کند. از آنجا که محدودیت های ایالتی کمی برداشته شده است، Siegel قادر به دیدن برخی از مشتریان خود را در صورتی که چشم پوشی امضا کرده اند. کار کردن با مشتریانی که اوتیسم، سندرم داون و دیگر اختلالات گفتاری دارند، او نیاز به سپر های چهره ای برای درمانگرانش داشت که اجازه می داد دهان شان قابل رویت باشد اما محافظت شود. وارد کردن لینک. پس از تماس با ما ، آنها بسیار جذاب بوده است ، و واقعا کمک کرد که ما نگه داشتن کسب و کار ما رفتن در این زمان تلاش ، “Siegel می گوید.

گاهی اوقات، آن را برخی از متقاعد کننده برای نوجوانان را به شکستن طول می کشد. بسیاری از مردم به دلیل سن ما بلافاصله به ما بی احترامی می کنن، اما ما متوجه شدیم که همه چیز به ترامپ می رسه” آنها نگران پایداری برنامه پس از همه گیر هستند، اما آنها در حال حاضر یک برنامه.

چه زمانی و اگر این بحران سلامت عمومی از بین می ره، کارآفرینان جوان قصد حضور در کالج را برای هوکردن مهارت های کسب و کار خود را. Aguilar و Venkat امیدوارند که برای ساخت زیرساخت است که می تواند در زمینه فاجعه های دیگر کار می کنند که آیا آن را یکی دیگر از همه گیر, طوفان بزرگ و یا زلزله. چارچوبی که ما ساخته ایم باید در بلایای دیگر کمک کند. این خیلی قابل انتقال است، “آگویلار می گوید.

در حالی که همسالان خود با واقعیت های خشن COVID-19 و آمدن سن در این لحظه بی سابقه دست و پا می کنند، آگیلار و ونکت در سنگر ها هستند. ممکنه از نظر احساسي در حال تخليه باشه “در ارتباط با شيد” توصيه او براي نوجوانان است. اگر چه ما از نظر اجتماعی از هم دور می شیم، “برای اینکه با هم نگهش داریم، اگر چیزی دارید که در موردش شور دارید، مثل ما با پارالینک، در آن فرو روید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>