“این است برای متوقف کردن”: دادگاه رد صلاحیت ایمنی برای افسران که شات وین جونز 22 بار

4 متحده مدار دادگاه تجدید نظر احیا فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در این هفته در برابر پلیس در مارتینزبرگ, غرب ویرجینیا, تخلیه پایین تر حکم دادگاه که تا به حال اعطا پنج افسران واجد شرایط ایمنی در ارتباط با قتل وین جونز. “این است که برای جلوگیری از” قاضی Henry F. فلوید نوشت.

نظر زور و اجبار را رد کرده و افسران مشاجره است که آنها نباید مجبور به دفاع از کشتار جونز که آنها به نام “split-second” تصمیم پس از او می خواهم حاضر مطابق با دستورات قانونی.

ایده واجد شرایط ایمنی برای پلیس است که می توان آنها را عایق از اتهام نقض یک فرد حقوق اساسی زمانی که آنها می تواند “منطقی اعتقاد دارند” که اقدامات آنها قانونی است, و آن را در جلو و مرکز اعتراض و خواستار اصلاحات پس از قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس در مه 25. اگر نه بلافاصله مربوطه در این مورد — چهار افسر شده است با عنوان جرم جنایی متهم واجد شرایط ایمنی یک دکترین حقوقی است که به طور منظم سپر افسران از مواجهه با هر گونه تحریم مدنی برای استفاده از نیروی بیش از حد. عدالت در پلیس عمل از سال 2020 ظ توسط آمریکا در ژوئن 8, به دنبال انجام دور با آن جارو حمایت.

“اگر چه ما می دانیم که افسران پلیس اغلب خواسته به تقسیم دوم تصمیم گیری ما انتظار داریم آنها را به انجام این کار با احترام به کرامت و ارزش سیاه و سفید زندگی می کند.”

در Jones مورد افسران استدلال در یک حرکت برای قضاوت خلاصه که این مورد در برابر آنها باید پرتاب کردن بر اساس واجد شرایط ایمنی — در عبارت دیگر که باید آن را رد کرد قبل از هیئت منصفه می تواند وزن مدرکی علیه آنها. سه قاضی پنل 4 مدار صریحا رد آن استدلال. “اگر چه ما می دانیم که افسران پلیس اغلب خواسته به تقسیم دوم تصمیم گیری ما انتظار داریم آنها را به انجام این کار با احترام به کرامت و ارزش از زندگی” قاضی فلوید نوشت. “به جایزه واجد شرایط ایمنی در قضاوت خلاصه مرحله در این مورد خواهد سیگنال مطلق مصونیت مبتنی بر ترس استفاده از نیروی مرگبار که ما آن را قبول نمی کند.”

دو ثانیه 22 دور

آن را تقریبا 11:30 p. m. در 13 مارس 2013, هنگامی که افسر پل لیمن خال خال جونز راه رفتن در امتداد خیابان ملکه در مرکز شهر مارتینزبرگ. نبود او در پیاده رو به عنوان شهر فرمان نیاز خواهد بود بنابراین لیمن به دنبال جونز 50 ساله, سیاه, مردی که بی خانمان بوده و مبتلا به اسکیزوفرنی. بعد از حدود یک دقیقه لیمن honked کشیده و خواسته جونز برای شناسایی. جونز هیچ ندارد. لیمن خواست اگر او تا به حال هر گونه سلاح ها; جونز مطمئن نیستم آنچه که به معنای. “هر چیزی” لیمن پاسخ داد. “اسلحه و چاقو باشگاه است.” جونز را کوچک ثابت-تیغه چاقو داخل جمع حق خود پیراهن آستین اما او نمی گویند که به طور خاص فقط به این است که او تا به حال “چیزی بر او.”

از آنجا که وضعیت به سرعت افزایش یافت. لیمن خواستار آن شدند که جونز کنید تا در مقابل ماشین. جونز می خواستم به دانم چرا — “شما چه می خواهید ؟” او پرسید: — اما لیمن توضیح نداد. به جای لیمن به نام برای پشتیبان گیری و به عنوان جونز نقل مکان کرد و دور خود را کشید تیزر و اخراج شدند. دوم پلیس Daniel North, نورد در صحنه و همچنین اخراج یک تیزر در جونز. جونز فرار کرد و در حال اجرا به آلاچیق در مقابل یک کتابفروشی در خیابان.

قبل از اینکه طولانی, سه پلیس — ویلیام Staubs اریک Neely و اریک گیاه می رسند. جونز زده بود در گردن و لگد قرار داده و به سبد — 4 مدار نظر اشاره می کند که “خفگی و gurgling برای تلفن های موبایل” شنیده می شود در ای به فیلم های ضبط شده از حادثه — قبل از یکی از افسران متوجه شدم که جونز به حال کوچک چاقو. پلیس کشیده دور به شکل یک نیم دایره در اطراف او را با سلاح های خود را کشیده شده است. جونز لنگی و دروغ گفتن در سمت راست است. حتی اگر او در حال حرکت پلیس خواستار آن شدند که جونز رها کردن چاقو خود را. هنگامی که او پاسخ نمی, همه پنج شلیک اسلحه های خود را — در مجموع 22 دور در دو ثانیه. اکثر عکس های ضربه جونز در پشت و باسن است. او در صحنه است.

یک شهرستان برکلی هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای افسران اتهامات جنایی و در سال 2014 جونز دو برادر کوچکتر بابی و بروس شکایت در دادگاه فدرال ادعا که افسران استفاده کرده بودند بی دلیل و بیش از حد از زور است. “من می خواهم به دانستن حقیقت” بروس گفت: هرالد ایمیل در سال 2014.

مورد پینگ عقب و جلو بین دادگاه منطقه ای فدرال که بارها و بارها آن را رد کرد و 4 مدار که در حال حاضر احیا کت و شلوار برای سومین بار در شش سال.

در تازه ترین تصمیم رد مورد منطقه قاضی Gina Groh یافت که افسران برخوردار بودند به ایمنی. سوال قبل از او این بود که آیا افسران را درک کرده اند در آن زمان که اقدامات آنها منجر به جونز مرگ تشکیل یک استفاده غیر قانونی از نیروی بیش از حد. جونز به حال چاقو او نوشت و فرار از افسران. در حالی که آنها در بالای جونز در مقابل کتابفروشی یکی از آنها قطع شد و با چاقو — اگر او صدمه دیده است نیست — اقدام Groh به عنوان یک اقدام سلاح سرد. وقتی پلیس متوجه شد که جونز به حال سلاح آنها حمایت و چون آنها جونز نبود به طور موثر “امن” — حتی اگر او در حال حرکت است.

“دادگاه معتقد است که در مارس سال 2013 آن را به وضوح ثابت شده است که یک افسر را نقض یک فرد متمم چهارم قانون اساسی حق به رایگان از نیروی بیش از حد با تیراندازی یک فرد که: (1) متعهد غیر خشونت آمیز بزه; (2) در برابر دستگیری و فرار از ماموران; (3) مسلح شده بود با چاقو و تلاش برای چاقو زدن به یک افسر; و (4) دروغ گفتن بر روی زمین حرکت در زمان از کار اخراج شدند عکس,” Groh نوشت: در سپتامبر سال 2018 است. “این افسران را به عنوان واجد شرایط ایمنی و قضاوت خلاصه باید داده شود.”

“هفت سال بعد از ما خواسته به تصمیم می گیرید که آیا آن را به وضوح ثابت شده است که پنج افسر نمی تواند شلیک یک مرد 22 بار به عنوان او دراز بی حرکت بر روی زمین است.”

4 مدار بود تحت تاثیر قرار ندارد. “هفت سال بعد از ما خواسته به تصمیم می گیرید که آیا آن را به وضوح ثابت شده است که پنج افسر نمی تواند شلیک یک مرد 22 بار به عنوان او دراز بی حرکت بر روی زمین” فلوید نوشت.

مدار دادگاه بود که به هر دلیلی به فکر می کنم که جونز تحت افسران کنترل و آنها باید شناخته شده است که تیراندازی او را بارها و بارها بیش از حد بود. این واقعیت است که جونز شده بود دوخته شده به زمین توسط چند افسر قطعا می تواند سیگنال که او امن شد و این واقعیت است که او بی توجه بود زمانی که آنها ایستاده بود بالای او می تواند کلود آنها در که او نه یک تهدید. “افسران ادعا که جونز باید کاهش یافته و چاقو خود را بر دستورات و که شکست خود را به انجام این کار مکان فیلمبرداری خود را در منطقه خاکستری که در آن واجد شرایط ایمنی شامل” دادگاه نوشت. اما “فریاد” رها کردن چاقو’ ثانیه قبل از تیراندازی او را, در بهترین حالت مسخره به دلیل آن بود غیر ممکن است برای یک فرد ناتوان به رها کردن یک چاقو جمع را در آستین خود را.”

در واقع به دنبال بازگشت به کل حادثه, دادگاه نشان می دهد که افسران رفتارهای مته سوراخ به طور مستقیم در آن مرگبار نتیجه. “عدم همکاری با اجرای قانون هرگز داده افسران اختیار تام به استفاده از نیروی مرگبار علیه یک مظنون; خوشبختانه برای بسیاری از ما نه بودن “مسلح” با یک چاقو” دادگاه نوشت. “جونز بود و نه مسلح جانی در اجرا و نه در حال فرار مشکوک برگشتاندن افسران به شکار کردن با سرعت بالا. جونز راه رفتن در جاده ها در کنار پیاده رو و دور از سایه های تیره و کور گوشه از ساختمان ها در شب. او بدون مسکن بود و یک چاقو در خود فرد است. به عنوان یک عابر پیاده او باید شده اند در پیاده رو اما افسر لیمن هرگز به او گفتم که.”

این شانس را به دنبال عدالت

کریستوفر براون یک وکیل به نمایندگی از خانواده جونز بود آمدیم حاکم — و او تا به حال هیچ ایده آن در آینده شد. 4 مدار تنظیم کرده بود در این مورد به صورت شفاهی که پس از آن به تعویق افتاد و در میان شیوع کروناویروس. قهوه ای بود و هنوز هم در انتظار کلمه ای در زمانی که آنها خواهد بود موکول زمانی که نظر کاهش یافته است. “من نمی توانم به شما بگویم که چگونه آن را احساس به تماس با برادران و اجازه دهید آنها را می دانم که ما در حال رفتن به فرصت را به دنبال عدالت برای برادر خود را,” او گفت:.

او گفت: جونز را کشته و متناسب مستقیما درون ملی گفتگو در مورد نژاد پرستی و پلیس. “هر کسی که در حال رفتن به صداقت است که نمی تواند ساده و بی تکلف به اندازه کافی می گویند که تا به حال این بوده است یک ساله قفقازی زن که آن را آمده ام و از همان راه” او گفت:. “رویکرد و نگرش و رفتار ماموران نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار مردان مشکل است. این است که چرا خواستار تغییر هستند و نه فقط ملی آنها بین المللی در حال حاضر.”

و او را خوشحال 4th مدار را نقد واجد شرایط ایمنی. “من را تشویق به شنیدن دادگاه گام از آن جعبه کوچک و یک نقطه است که آنها در حال رفتن به اجازه می دهد این سپر استفاده می شود برای محافظت از افسران از استفاده بی جا از نیروی بیش از حد” او گفت:. قهوه ای باور ندارد که واجد شرایط ایمنی در نهایت لغو شود اما او می گوید که در آن نیاز به reined در و کاربردی تر عاقلانه. “راه آن را اعمال می شود در این موارد آن است که به طور مداوم کشیده در حمایت از افسر. و باید آن را که در راه است. مردم می خواهید روز خود را در دادگاه و آنها را تکذیب کرد روز خود را در دادگاه بارها و بارها” او گفت:. “وین برادران آنها هیچ تمایلی که برادر خود را تبدیل به یک تیتر فرد, اما آنها امید که از دست دادن برادر خود را در برخی از راه کمک خواهد کرد که تاثیر این مناسبت مهم که در آن ما به دنبال تغییر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>