این سخت, مهمانی, Cross-Dressing اکسپلورر زندگی نویسنده زندگی

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او را به مبارزه طلبیده کنوانسیون در بسیاری از راه.

  • ایزابل Eberhardt رها او را تربیت اروپایی به رهبری پرماجرا — ولو کوتاه — زندگی به عنوان یک نویسنده در شمال آفریقا.
  • او در سمت چپ یک میراث نه تنها به عنوان یک نویسنده بلکه به عنوان یک cross-dressing پایونیر.

فرانسه استعمارگران در الجزایر نمی دانم چه چیزی را از ایزابل Eberhardt. سوئیس متولد اکسپلورر و نویسنده تا به حال چندین امور نوشید و دودی الكاف یک شکل قوی از حشیش. در مجله آمریکایی قاهره نوشت: “من اغلب انتقاد برای شهوت و میل بیش از حد به خوبی عادی اجرا از مردم است. اما جایی که من از زندگی است اگر نه در میان مردم است؟”

Eberhardt بسته بندی شده بسیاری از ماجراجویی به او مختصر زندگی او در 27 — پانسمان به عنوان یک مرد که او را رها او را تربیت اروپایی به وقف زندگی خود را به اسلام و پرسه زدن در بیابان های شمال آفریقا و نوشتن هر دو داستانی و غیرداستانی در مورد سفر خود را.

“تصور کنید که شاهزاده بووی: همه آنها لذت می برد ابهام و یک مقدار مشخصی ابراز می گوید:” آنت Kobak نویسنده ایزابل: زندگی ایزابل Eberhardt. “یک هزاره نسل را درک است که بسیاری [درباره Eberhardt]. او یک پیشگام بود و او واقعا در تلاش برای زندگی او معتبر است.”

زمانی که Eberhardt دوست game, یک مرد, او را “او با اشاره صدا زدن و خاموش کردن آنها می رویم.”

آمریکایی قاهره متولد شد و در سال 1877 در ژنو, به یک مادر که در حال غرق شوهرش کلی و به اجرا کردن با الکساندر Trophimowsky او کودکان مدرس. شایعاتی که ایزابل نامشروع بود سرعت افزایش یافت, تقویت شده توسط این واقعیت است که مادر او را به حال ثبت نام خود را به عنوان یک fille naturelleیا فرزند نامشروع و که او با مته سوراخ او و مادرش نام خانوادگی. که عدم اطمینان و همراه شایعات تربیت یک سودا خط در جوان ایزابل. اما Trophimowsky او را به عنوان خود و مورخان معتقدند او به احتمال زیاد بیولوژیکی خود کودک است.

بی قرار Eberhardt شرح داده شد توسط همسایگان به عنوان یک “کمی حیوان وحشی” که هر چه در زمان علاقه داشتن به او. علاوه بر روسیه و فرانسه Trophimowsky به او آموخته لاتین و عربی. زمانی که او 16 ساله بود Eberhardt حال خواندن کل قرآن است. گرفتار با داستان “شرق” Eberhardt تصمیم به سفر به این سرزمین. او به چاپ اولین داستان کوتاه “چشم انداز از مغرب” در سن 18 سالگی.

Eberhardt شروع به پانسمان به عنوان یک مرد برش مو خود را کوتاه و شلوار پوشیده. Trophimowsky پشتیبانی تصمیم او remarking که شد بیشتر عملی هنگامی که سوار اسب و چوب سفت.

Isabelle Eberhardt, Swiss Cross-Dresser and Writer

پس از مرگ والدینش را 22 ساله آمریکایی قاهره آغاز سفر از بیابان های شمال آفریقا. او لباس پوشیدن و به عنوان یک انسان از آنجا که زنان اجازه نداشتند به سفر به تنهایی و تغییر نام خودش Si محمود سعدی. او در چادر و در کنار سربازان و آویزان کردن با مردان و عرفا. یک دوست و یک بار بود که نقل است هنگامی که Eberhardt دوست game, یک مرد, او را “او با اشاره صدا زدن و خاموش کردن آنها می رویم.”

Eberhardt سقوط در عشق با یک الجزایر سرباز سليمان Ehnni که او بعد از ازدواج. او ادامه داد: سفر شد و یک خبرنگار جنگی chronicling مراکش-الجزایر مرز درگیری. او اولین زنی است که تا کنون برای شرکت در fantasiaسنتی کویر اسب مسابقه انجام شده در چهار نعل رفتن در حالی که شلیک تفنگ.

یک ترور ناموفق چپ Eberhardt با یک دست تقریبا قطع شده و او از دست رفته تمام دندان های خود را. (شرح آن است که او در سفر با تفنگ نمی زند.) به عنوان او در مجله خود نوشت: “هیچ کس تا کنون زندگی می کردند بیشتر از یک روز به بعد از من.”

اواخر سال 1904 Eberhardt تا به حال دیده نشده Ehnni برای تقریبا هشت ماه. زمانی که زن و شوهر ملحق آنها تصمیم گرفت برای گذراندن شب در یک خانه گلی. متاسفانه مراسم خود را کوتاه بود. صبح روز بعد یک فلش سیل تخریب تقریبا نیمی از این شهر است. Ehnni جان سالم به در برد; Eberhardt نیست. از اب اشباع صفحات از نسخه های خطی داشت و از پهن کردن در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im