این غنا DJ میسازد ضربه برای Beyoncé

چرا شما باید مراقبت از

GuiltyBeatz یکی از آفریقا بزرگترین افزایش ستاره موسیقی.

قبل از آمیختن, قدیمی, افریقایی برای تلفن های موبایل با معاصر غربی ژانرهای موسیقی برای بیانسه جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه 2019 شیر شاه: هدیه آلبوم GuiltyBeatz در حال حاضر به حال شهرت بودن یک tinkerman.

“من شروع کردم وقتی که من 13 با استفاده از من سونی اریکسون گوشی و وجود یک نرم افزار بر روی آن به نام موسیقی DJ می گوید:” GuiltyBeatz در حال حاضر 30 با یک خنده. “من آن را مورد استفاده برای ایجاد instrumentals و این که من کل موسیقی شور و شوق آغاز شد.” در طی سالهای نوجوانی خود را rookie فارغ التحصیل شد و به ضرب و شتم-ساخت نرم افزار مانند حلقه های میوه ای و در نهایت طرفدار منطق.

در میلان به دنیا آمد به غنا کارآفرین پدر و مادر تولید کننده موسیقی در ایتالیا زندگی می کردند تا او شش هنگامی که خانواده اش بازگشت به آکرا. وجود دارد در پایتخت غنا — هنوز تنها به عنوان شناخته شده رونالد Banful — او honed گوش خود را برای موسیقی و روت کلید خود را حتی بیشتر.

حال اول خود دو فرزند و تنها پسر پدر و مادر او اطمینان می داد که جوان Banful متمرکز در آموزش و پرورش است. او دوران کودکی خود را صرف guzzling موسیقی اصول در یک کلیسا در گروه برنج جایی که او آموخته است که به بازی euphonium — که او را توصیف به عنوان “طوبی برادر کوچک.”

او فارغ التحصیل شد و به گروه کر کلیسا تسلط بر پیانو و سپس نقل مکان کرد و در شش فرد دبیرستان رپ خدمه به نام ترمز پسران, جایی که او در تولید ضربان و شعر نوشت. در طول او تغذیه مغز خود را با موسیقی جاز عروسی سنتی آهنگ highlife موسیقی ساخته شده توسط افسانه های محلی مانند پدر Lumba نانا Ampadu و Kojo Antwi. این عطر گل از تحت تاثیر قرار است که ایجاد سبک موسیقی او و در نتیجه کار خود را بسیار ارزشمند بود در ساختن آهنگ برای بیانسه آلبوم — unofficial soundtrack آلبوم سرپرستی ملکه بیع و به 2019 live-action شیر شاه بازسازی که در آن او ستاره دار.

جدید خود را به نام الهام گرفته شده بود مورد علاقه خود را t-shirt — محاط با کلمه “گناه” — که برای او شناخته شد در حالی که تحصیل خود را در رشته مددکاری اجتماعی. در سال 2014 یک دوست مشترک مرتبط GuiltyBeatz با نیجریه سوپراستار آقای Eazi و سپس خود را به یک تازه بدوران رسیده. این شروع یک رابطه کاری است که راه اندازی تولید کننده حرفه ای فراتر از مرزهای سابق ساحل طلا.

همکاری خود را برای اولین بار با مته سوراخ کردن میوه زمانی که آنها با هم کار می کرد در سال 2015 را نمونه شما — و یک ریمیکس است که تبدیل به یکی از بزرگترین غرب آفریقا رقص سرودهای سال بعد. آنها کار کرده ام و با هم از آنجا و انجام شده با هم در کوچلا سال گذشته است. GuiltyBeatz که در ادامه به ورجه ورجه کردن با ستاره ها از لاگوس به لندن نیز کار کرده و با موسیقی آفریقایی خانواده سلطنتی Wizkid, Sarkodie و خود را مغبون بت Antwi.

“استعداد خود را همیشه خواهد بود غیر قابل انکار می گوید:” آقای Eazi که indie برچسب Banku موسیقی امضا GuiltyBeatz در سال 2018 است. “من فکر می کنم او می تواند غرب آفریقا پاسخ برای [جهان معروف آفریقای جنوبی DJ] Black Coffee.”

از آن زمان به بعد چند تا از تک آهنگ دیگر را نیز در بر داشت مرزی تجدید نظر شود و در این ماه او منتشر شد اولین بازی خود را EP مختلفشش آهنگ چرخه که ورزش در نوع obfuscation. “آن را متمایز” او بالند. “این برای تلفن های موبایل است که من انتخاب هنرمندان است که من را انتخاب کرد … در آن قرار می دهد و آنها را در یک نور متفاوت است. برای هر کس در نوار آهنگ که آنها در آن چیزی است که آنها معمولا انجام دهد.” یکی از آن standout آهنگ است kwaito الهام گرفته و به درستی با عنوان “کاندوم جمع” که در آن زن اواز یا موسیقی دو نفری آفریقای جنوبی خواننده Moonchild Sanelly و کنیا DJ Poizon پیچک عضویت آقای Eazi در زمزمه كنايه در زبان انگلیسی و isiXhosa.

IMG-20200417-WA0009

“GuiltyBeatz شگفت انگیز است هر دو به عنوان یک فرد و یک هنرمند می گوید:” Ameyaw Debrah, غنا, بهترین و شناخته شده سرگرمی وبلاگ نویس و روزنامه نگار. “وقتی که می آید به موسیقی خود تمرکز متفاوت است و بنابراین صدای او متفاوت است. او تلاش می کند به فیوز رقص و موسیقی الکترونیک با Afrobeats است که باعث می شود موسیقی خود را سفر هست. از جمله در خارج از جعبه فکر کردن در مورد نیاز است در حفظ رشد ظهور موسیقی آفریقایی در صحنه جهانی.”

در نهایت سه نفر از پنج آهنگ GuiltyBeatz فرستاده به Beyoncé تیم انتخاب شدند و آنها atomize این آلبوم به طور کلی موضوع به عنوان آمیزه ای از موسیقی آفریقایی خانواده سلطنتی outshining جهان بزرگترین ستاره به عنوان آنها همه خر خر کردن در مورد عشق و جشن سیاهی. مورد علاقه خود را GuiltyBeatz می گوید: شد کلید پادشاهی — که بر روی برچسب خود را رئیس معامله آیات با موسیقی جهانی را Tiwa Savage آفریقا بزرگترین ستاره زن در یک مسیر با یک مقدمه مرتب به صدا مانند یک highlife نمونه.

“کار با Beyoncé بود احساس بزرگی” او می گوید: بشاش. “من چیزهای زیادی یاد گرفتم از او چگونه کار می کند او بسیار سختکوش و مداوم است.” آن را فقط Beyoncé که الهام بخش او را هر چند نشست شوهر او نیز یک بازی-changer. “فقط در اطراف Jay Z, من خیلی با انگیزه و به خودم گفتم ‘Yo, من نیاز به یک میلیاردر. من نیاز به سه گانه من سخت کار می کنند.”

فراتر از رویاهای شهرت و ثروت GuiltyBeatz است که آگاهانه در مورد ساخت موسیقی است که می تواند ایستادن بلندتر از او 5-پا-10 قاب.

“من می خواهم به تور فراموش جشنواره ها و نمرات برای فیلم” او می گوید که دنبال نمره او ایجاد شده برای غنا سریال پاشنه بلند و کفش ورزشی. “شاید حتی پلنگ سیاه 2.”

OZY 5 پرسش و پاسخ با GuiltyBeatz

  • آنچه در آخرین کتاب شما به عنوان خوانده شده ؟ Donald S. Passman را همه شما نیاز به دانستن در مورد کسب و کار موسیقی.
  • چه چیزی شما را نگران? در حال اجرا از بوکسورهای.
  • چه یکی از چیزهایی که شما نمی توانید بدون زندگی می کنند ؟ خدا.
  • شما چه کسی قهرمان است ؟ خدا.
  • چه یک آیتم در لیست سطل? پس DJing در قطب شمال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>