این Coronavirus است که بر خلاف هر چیزی که در طول عمر ما است و ما باید برای متوقف کردن آن را نسبت به آنفولانزا


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان یک دیرین مراقبت های بهداشتی با خبرنگار آشکار coronavirus همه گیر نشان دهنده همه چیز من در مورد به عنوان خوانده شده — از اوایل روز اپیدمیولوژی به متناوب تلفات از سال 1918 اسپانیایی Flu pandemic — اما تا به حال نه تحت پوشش در طول عمر من است.

و هنوز من شده اند گرفتار کردن گارد با مقاومت مواجه از بالا و مقامات منتخب و حتی برخی از دوستان و آشنایان که در حفظ و مقایسه آن را به آنفولانزا.

“بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در مارس 9. “آن طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!”

توسط جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود coronavirus ملی اضطراری آزاد کردن منابع و از بین بردن موانع برای پاسخ دهی سریع تر.

در ضمن یکی نیست بهداشت عمومی کارشناس من اعتماد — یکی نیست — گفته است این آنفولانزا مقایسه معتبر است یا که ما مسمومیت است. هر یک از سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb به استاد دانشگاه هاروارد Ashish جها گفت: ما در حال انجام کافی نیست که این مراتب جدی تر از آن است که گرفته شده.

در اینجا به همین دلیل است که:

این است که به مراتب مرگبارتر از آنفولانزا.

به عنوان دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دیگران گفته اند COVID-19 مرگبارتر از آنفولانزا. آن را مرگبارتر برای بزرگسالان جوان است. آن را مرگبارتر برای افراد مسن است. در چین آمار اولیه نشان می دهد که آن را 10 بار مرگبارتر است. این نمودار از کسب و کار خودی در مقایسه با ایالات متحده آنفولانزا مرگ و میر به مرگ و میر در چین از COVID-19.

Ruobing سو/کسب و کار خودی

آنفولانزا می کشد کمتر از 1 ٪ از افراد آلوده که بیش از سن 65. مقایسه در چین COVID-19 کشته و 8 درصد از کسانی که آلوده بودند که 70-79 و تقریبا 15 درصد از کسانی که آلوده بودند که سن 80 یا بالاتر. که تفاوت متناوب.

حتی برای افراد جوان تفاوت قابل توجه بود. آنفولانزا کشته .02% از بیماران آلوده سنی 18-49. آن را 10 بار که برای COVID-19.

در کشورهای دیگر مانند کره جنوبی, نرخ مرگ و میر بوده است به مراتب پایین تر است.

اما اگر 1 در 12 نفر سن 70-79 که به این ویروس و 1 در 7 نفر در سن 80 ساله یا مسن تر که به این ویروس مرگ و گسترش ویروس به 20 درصد 40 درصد یا 70 درصد از جمعیت ما در حال صحبت کردن در مرگ گسترده عوارض دوست دارد که ما را دیده اند در زندگی ما است.

“منظورم این است که مردم همیشه می گویند خوب آنفولانزا می کند این آنفولانزا می کند که” Fauci گفت: در کنگره شهادت. “آنفولانزا دارای مرگ و میر 0.1%. این مرگ و میر از 10 برابر است. که دلیل من می خواهم به تاکید ما به ماندن بگیرید پیش از بازی در جلوگیری از این است.”

ما سیستم مراقبت های بهداشتی نیست و باید از این ظرفیت برای مقابله با این.

اپیدمیولوژیک کارشناسان خاطر صحبت کردن در مورد نیاز به “صاف منحنی.” آنچه آنها به معنی آن است که ما نیاز به کاهش سرعت در آن مورد جدید گزارش شده است. ما ممکن است قادر به متوقف کردن گسترش coronavirus اما ما باید سعی کنید به آن را مدیریت کند. اگر 1,000 جدید موارد اتفاق می افتد بیش از یک ماه به جای یک هفته سیستم مراقبت های بهداشتی است که بیشتر قادر به رسیدگی به آنها.

در اینجا به همین دلیل این یک نگرانی است: به طور کلی ما در بیمارستان ها به کمتر تخت نسبت به دیگر کشورهای توسعه یافته با توجه به داده های اخیر از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. ایالات متحده در حال 2.8 تخت به ازای هر 1000 نفر. مقایسه آلمان به 8 تخت و چین 4.3 هر 1000.

ایالات متحده به نظر می رسد بهتر است زمانی که می آید به مراقبت های ویژه تخت, اما تنوع فوق العاده ای بین مناطق و ایالات متحده. اگر ما تجربه چه بخش هایی از چین و ایتالیا را دیدم, ما نمی خواهد که در هر نقطه برای بیماران مبتلا به بیمار برای رفتن. ما را به سرعت اجرا از ظرفیت.

حتی اگر ما این ظرفیت را دارند که ممکن است ما به اندازه کافی منابع.

در یک بحران, لحظه, لوازم, مانند هواکش و N95 ماسک صورت کلیدی خواهد بود. اما به عنوان جغرافیای ملی و دیگر رسانه ها گزارش داده اند که ایالات متحده تنها کسری از تجهیزات پزشکی به آن نیاز دارد.

“سه صد میلیون ماسک و ماسک صورت. این چیزی است که ایالات متحده نیاز در اسرع وقت برای محافظت از سلامت کارگران در برابر coronavirus تهدید. اما ملت اضطراری ذخیره شده کمتر از 15 درصد از این منابع” مجله گزارش شده است.

دیگران گزارش کرده اند, کمبود, و همچنین, و ProPublica شده است و شنیدن از متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است که می گویند موسسات خود را در حال اجرا کوتاه از منابع. (به اشتراک گذاری داستان خود را در اینجا.)

ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams توییتی در پایان ماه فوریه “به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک! آنها نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

یکی دیگر از چالش: کارکنان بیمارستان شده اند در معرض بیش از حد.

و اگر که نیست به اندازه کافی مشکل دیگری وجود دارد. کارکنان مراقبت های بهداشتی که در معرض این ویروس در حال حاضر quarantining خود کاهش بیشتر در دسترس کارکنان در بیمارستان. قیصر سلامت نیوز گزارش داد در اثر این:

“در واکاویل کالیفرنیا به تنهایی یک مورد — اولین مستند نمونه از جامعه انتقال در آمریکا — سمت چپ بیش از 200 کارگران بیمارستان تحت قرنطینه و قادر به کار برای هفته ها.

“در سراسر کالیفرنیا ده ها تن بیشتر مراقبت های بهداشتی کارگران دستور داده شده است از خانه به دلیل امکان سرایت در پاسخ به بیش از 80 مورد تأیید همانطور که از بعد از ظهر یکشنبه. در Kirkland, Washington, بیش از یک چهارم از شهر را آتش بخش قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض یک تعداد انگشت شماری از بیماران آلوده در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در منزل.”

این هفته, بنر, بهداشت و سلامت در کلرادو اطلاع کارکنان که یک همکار است که در میان کسانی که با coronavirus کلرادو خورشید گزارش شده است. “افرادی که به طولانی مدت تماس نزدیک با زن در یک بنر سلامت اورژانس در حال اطلاع و خواست به خانه-قرنطینه برای 14 روز به گفته یک منبع نزدیک به تحقیقات که صحبت می کرد به خورشید در خواست نامش فاش نشود.”

و من ProPublica همکاران روز جمعه گزارش داد که چگونه برخی از اورژانس کارگران نیز در قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض. (آن را کمک نمی کند البته که اورژانس سیستم کند بود به به سرعت در ویندوز.)

بیش از آن است که بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی کودکان و مدارس شروع به بستن آنها باید به شکل از چگونه برای مراقبت از خانواده خود را.

مردم در مناطق روستایی را کمی مراقبت از نزدیکی باید آنها را تحت تاثیر قرار COVID-19.

مناطق روستایی در ایالات متحده در حال از دست دادن خود را در بیمارستان ها به طور کامل و ساکنان به سفر در ساعت برای مراقبت از. با توجه به سیسیل G. Sheps مرکز خدمات بهداشتی و پژوهش در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل 126 بیمارستان های روستایی بسته شده اند از سال 2010 از جمله شش تا کنون این سال است. که در حدود 6 درصد است.

یک تجزیه و تحلیل توسط Chartis مرکز بهداشت روستایی و iVantage سلامت تجزیه و تحلیل نشان می دهد که حدود یک چهارم از این کشور 1,844 باز کردن بیمارستان های روستایی آسیب پذیر هستند.

همانطور که واشنگتن پست آن را توصیف کرد سال گذشته “از بیمارستان مانند فیرفکس جامعه [در اوکلاهما] درمان بیماران هستند که به طور متوسط شش سال و 40 درصد فقیرتر از کسانی که در بیمارستان های شهری که بدان معنی است که بیمارستان های روستایی دچار نامتناسب از دولت کاهش به پزشکی مدیکر و نرخ بازپرداخت. آنها همچنین درمان یک درصد بالاتر از بیمه بیماران منجر به صورتحسابها و افزایش بدهی.

“یک رکورد 46 درصد از بیمارستان های روستایی پول از دست داده در سال گذشته است. بیش از 400 طبقه بندی می شوند توسط مقامات بهداشت به عنوان در معرض خطر قریب الوقوع شکست.’ صدها نفر باید قطع خدمات و یا بیش از تبدیل کنترل به خارج مالکیت گروه در تلاش برای دفع بسته شدن.”

آنچه من انجام می دهند.

این جدی است و من تغییرات به راه من زندگی می کنند و کار می کنند. من کار از خانه در تلاش برای گرفتن به اندازه کافی خواب و اجتناب از جمعیت از هر نوع. و تماشای وقایع آشکار در آنچه که من امیدوارم که یک بار در طول عمر رویداد.


ما هنوز گزارش. به ما بگویید بیشتر در مورد کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de