این شیک و دایره Crossbody کیف پول باعث می شود یک مد تاثیر

خسته از دیدن همان نوع crossbody کیف پول در همه جا ؟ ما شما را بشنود. استاندارد مربع و مستطیل شکل کیسه ای می تواند فوق العاده شایان ستایش و شیک اما ما نیز طلب در حال تغییر همه چیز را در مد بخش!

در این جاست که این دایره crossbody از دوست داشتنی حمل و نقل شرکت. مرحله می تواند به صرفه جویی در روز (و ساز و برگ خود را)! آن غیر متعارف شکل و شگفت انگیز است که مطمئن شوید که عمده بیانیه — بدون توجه به جایی که شما انتخاب می کنید به آن را می پوشند!

The Lovely Tote Co. Canteen Purse Circle Crossbody Bag (Black)
دوست داشتنی حمل و نقل شرکت. غذاخوری کیف دایره Crossbody Bag (Black) آمازون

آن را ببینید!

دریافت دوست داشتنی حمل و نقل شرکت. غذاخوری کیف دایره کیسه Crossbody برای قیمت با شروع در فقط $37 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 12, 2020, اما تغییر هستند.

به طور جدی از افسانه چگونه این crossbody است! نه تنها شکل کاملا منحصر به فرد ساخته شده از چرم faux مواد است که نقش برجسته با یک مار چاپ. این ماده همچنین دارای یک شین به آن است که باعث می شود کیف پول به طور جدی به موسیقی پاپ. این مکمل می تواند هر گروه بسیار خوب و افزایش خود را به طور کلی نگاه کنید!

این کیف پول می آید در دو اندازه مختلف و همچنین به عنوان سه گزینه های رنگ های مختلف. تاریکی خردل زرد و بنفش و بنفش و سیاه و سفید کلاسیک رنگ همه در دسترس هستند در نسخه بزرگتر است که به طور جدی جادار است. شما به راحتی می توانید یک قرص مجلات گوشی و کیف پول و هر چیز دیگری که شما نیاز به سخت کار کردن روزانه.

The Lovely Tote Co. Canteen Purse Circle Crossbody Bag (Wine)
دوست داشتنی حمل و نقل شرکت. غذاخوری کیف دایره کیسه Crossbody (شراب) آمازون

آن را ببینید!

دریافت دوست داشتنی حمل و نقل شرکت. غذاخوری کیف دایره کیسه Crossbody برای قیمت با شروع در فقط $37 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 12, 2020, اما تغییر هستند.

سیاه و سفید و زرد گزینه نیز در یک نسخه کوچک است که مناسب برای حمل ملزومات خود را در حالی که در حال اجرا errands و یا رفتن برای یک شب در شهر با دوستان. پرتاب تلفن همراه خود را و کلید و billfold در آن وجود دارد و شما آماده برای رفتن! و فراموش نکنید که به نگه داشتن خود را مورد علاقه رژلب در آن وجود دارد لازم برای لمس یو پی اس در طول روز پر مشغله خود را.

تنظیم تسمه بر این دوست داشتنی حمل و نقل شرکت. crossbody به این جا که دوست دارید و یا حمل آن را در اطراف با استفاده از دسته بالا. از بسته شدن زنان تضمین می کند که همه چیز شما در حال حمل امن است و آن را کوچک داخلی پستی جیبی برای نگه داشتن اقلام ریز سازماندهی و دستی. خریداران می گویند که با کیفیت است که شما برای دریافت قیمت شگفت انگیز است و خیلی ها تبدیل شده اند به طور جدی “وسواس” با آن است. ما به طور کامل اعتماد به نفس است که این کیسه است برای رفتن به یک ضربه و آن را رسما آن را به خود ما!

آن را ببینید: دریافت دوست داشتنی حمل و نقل شرکت. غذاخوری کیف دایره کیسه Crossbody برای قیمت با شروع در فقط $37 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 12, 2020, اما تغییر هستند.

نه آنچه که شما در حال خرید ، چک کردن قطعات بیشتر از دوست داشتنی حمل و نقل شرکت. و فروشگاه تمام کیف های دستی و کیف پول در آمازون در دسترس در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>