این آیین با الهام از دستگاه پوشیدنی وعده به ذبح اضطراب

در آن طول می کشد شجاعت به سرگردان در اطراف سان فرانسیسکو پوشیدن دختر صورتی, پستان بند, لباس زیر زنانه تامین امنیت گوشی خود را تا حدی در معرض قفسه سینه. در عین حال که دقیقا همان چیزی است که روهان Dixit بنابراین او می تواند گوش دادن به ضربان قلب خود را در زمان واقعی است. “روزی از نوآوری می گوید:” 33 ساله عصب شناسی خنده

آنچه پدید آمده از آن روز را بی دست و پا تدبیر بود استرس-تسکین قفسه سینه پچ که هیجان انگیز سرمایه گذاران و دانشمندان به طور یکسان با وعده خود را به reimagine از راه دور دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی. این یک ماموریت محوری بیشتر از همیشه به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در حال محدود در خانه چه آینده نگه می دارد در میان یک دم رکود و ناتوان کننده بیماری همه گیر.

در حالی که برخی از ما به سختی قادر به خارج شدن از ما لباس خواب Dixit شده است سخت در محل کار به, در میان چیزهای دیگر اهرم روابط است که شرکت خود را باور داروهای ساخته شده است با تامین کنندگان در چین است. هدف ؟ برای ایجاد یک زنجیره تامین از تجهیزات حفاظت شخصی برای ایالات متحده در یک زمان بیمارستان ها در صورت کمبود شدید از ماسک است. آنها امن سفارش برای 50,000 ماسک تا کنون و به امید دریافت “چند بار که” Dixit می گوید.

ink_smiling

این در حالی است که Dixit خیریه تلاش قابل توجه است, آن را سخت علوم پزشکی است که در هسته اصلی کسب و کار خود را: یک برنامه بهداشت روان است که می تواند انقلابی در خانه و مراقبت از افراد در برخورد با استرس پس از سانحه, اختلال, افسردگی, اضطراب, و یک میزبان از دیگر شرایط است. فرسوده زیر پیراهن پچ اقدامات ضربان قلب (HRV) در زمان واقعی آموزش کاربران برای تنظیم خود بدن خود را در لحظات استرس شدید یا اضطراب به صورت اختیاری و با اتصال آنها را با یک مجازی پزشک. می آید که ما بند به صورت یک احتمال سقوط بهمن از اختلالات منتقله از انزوای اجتماعی و اقتصادی احساس وحشت و نگرانی.

“جایی که تاثیر دراز مدت خواهد بود و در برخورد با سلامت روانی عواقب و درد و رنج از این فاجعه است که در حال حاضر اتفاق می افتند قبل از ما” Dixit می گوید. “این است که قطعا یک رشد تجربه برای یک نسل است.”

lief

تاسیس در سال 2015 Lief درمان جمع آوری کرده است $1.7 میلیون نفر در سراسر سه دوره از بودجه با توجه به Techcrunch. آن را تحویل 3,000 از پچ ها و دستگاه های جمع آوری شده تقریبا 1 میلیارد ضربان قلب از کاربران تا کنون. ترین مراقبت های بهداشتی شرکت سال به تصویب قانونی و خرید از پزشکان برای محصولات خود را: در ماه ژانویه این شرکت منتشر شد آن غذا و داروی آمریکا تایید شده هوشمند پچ باور Rx که در حال حاضر پوشش داده شده توسط بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بیمه. در مطالعات بالینی پچ شد موثر در کاهش سطح اضطراب در 88 درصد از شرکت کنندگان در مطالعه بیش از هشت هفته.

این دستگاه همچنین “به مردم هدایت ورزش تنفس از طریق ارتعاشات می گوید:” Ty کنسرو یک روانشناس بالینی که با این نسخهها کار به عنوان یک غیر رسمی مشاور Lief درمان. “آن را با احتیاط ورزش, به طوری که آنها می توانید آن را در حال حاضر.” فکر می کنم فضای فوقانی-مانند مدیتیشن و تکنیک های همسان با Fitbit-esque جمع آوری داده ها و حمایت الکتروکاردیوگرام قلب ردیابی ابداع شده توسط Dixit که دارای درجه از شمال غربی استنفورد و هاروارد.

“به عنوان یک بهداشت روانی نشانگر, HRV بسیار امیدوار کننده و باور به طراحی یک دستگاه برای هر دو اندازه گیری و بهبود آن” نولان ویلیامز مدیر مداخله روانپزشکی تحقیقات بالینی در دانشگاه استنفورد در بیانیه ای گفت.

Dixit مادام العمر مسیر به سهولت جهان نگرانی آغاز شد در حالی که او در برخورد با خود را احساس وحشت و نگرانی به عنوان یک نوجوان در Lexington, Kentucky. پسر هندی مهاجر, پزشکان او خواندن یک جزوه در مدیتیشن با عنوان “آزادی از غم و اندوه”; او به خاطر این تفکر تغییر کرده بود مغز خود را برای خوب است. “که شد زندگی من ماموریت: برای درک آنچه تغییر کرده بود و شاید پیدا کردن راه هایی برای کمک به افراد دیگر پیدا کنید که بیش از حد از طریق علم و تکنولوژی” Dixit می گوید.

پس از پیگیری های عصبی, پژوهش در دانشگاه استنفورد در 2008-09, Dixit رهبری به Dharamshala هند که در آن دالایی لاما و همکار خود را راهبان تبتی زندگی در تبعید. “من فقط نشان داد وجود دارد با یک کوله پشتی پر از وسایل و یک لبخند” Dixit می گوید. او امیدوار است به رکورد راهبان ضربان قلب و امواج مغزی و آنها موافقت کردند. Dixit به پایان رسید تا اقامت برای نه ماه.

image (3)

در سال 2010 Dixit بازگشت به ایالات متحده به کار بر روی مطالعه پیشگامانه رهبری دانشگاه هاروارد محقق سارا لازار که کمی قدرتمند اثرات مدیتیشن در درمان ترومای مغزی.

به زودی پس از Dixit تاسیس BrainBot یک هدست است که به کمک افراد مبتلا به PTSD از طریق تصویربرداری ساختمان از نگاه اجمالی به ذهن کسانی که راهبان تبتی. اما Dixit به این نتیجه رسیدند که او نیاز به ساخت یک دستگاه است که کمتر آشکار به پوشیدن اگر او می خواست بیشتر مردم به اتخاذ درمان است. از این رو است که در روز در سال 2014 زمانی که او به اطراف نگاه کرد پرستار او دختر, آپارتمان و دیدم گوشی پزشکی و سینه. “من در واقع نشان نمی دهد او را از حق دور من به خاطر ترس از او را سرگرم کننده از من” Dixit می پذیرد.

چه هیجان او را بیشتر در مورد پوشیدنی برای درمان اضطراب است که آن را ندارد اعتیاد آور و عوارض جانبی ناتوان کننده مشترک با مواد مخدر است. “این آموزش شما [تنفس] مهارت شما می توانید خودتان. هنگامی که شما آن را کردم شما می توانید خودتان منتشر کردن دستگاه” Dixit می گوید. او می داند که بدان معنی است که او هرگز کسب سود است که شرکت های دارویی انجام دهد. اما “مهمترین چیزی که ما به عنوان یک بهداشت روانی شرکت است که ارائه دسترسی مقرون به صرفه به پزشکی از راه دور,” Dixit می گوید. LiefRx هزینه $299 و در بسیاری از موارد بیماران ممکن است تنها به کمک خود copay.

او هنوز با موانع در رسیدن به کسانی که نیاز به کمک. هشت نفر از 10 نفر از کارگران با یک بیماری روانی است که گزارش “شرم و ننگ جلوگیری از آنها را از دنبال درمان” با توجه به اتحاد ملی در بیماری های روانی.

عملا Dixit نیز برای متقاعد کردن شک و تردید کنندگان به پوشیدن یک شبکه Wi-Fi متصل پچ که برخی ممکن است پیدا کردن ناراحت کننده است. “آن را نازک را انعطاف پذیر, اما شما در حال حمل دستگاه در قفسه سینه خود را و هنگامی که آن را گرم و یا شما در حال ورزش عرق می [مشکلات],” کنسرو می گوید. در عین حال او همچنان تحت تاثیر Dixit کار تا کنون: “برای یک دانشمند برای تبدیل شدن به یک مدیر عامل و بازرگان بوده و بسیار جذاب است.”

و این فقط یکی از بسیاری از کلاه Dixit می پوشد. او همچنین کار بر روی یک دستگاه به کشتن هوابرد ویروس ها با استفاده از نور برنامه ریزی شورای شهر اجرا در برکلی برای دموکراسی متمرکز بر اینترنت و به عنوان یک مینیمالیستی ون-زندگی علاقه مندان او در آرزوی فرار از آن همه است. اما در ابتدا Dixit بیشتر فوری کار در دست: به مجموعه ما را در سهولت قرار می دهد در یک لحظه از اضطراب. “من می خواهم مردم را به فکر می کنم که من مهربان بود و من سعی کردم برای کمک به,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>