این بند بسیار راحت داوران در حال خرید آن را در هر رنگ

مفهوم راحت سینه ممکن است به نظر می رسد کمی سورئال به برخی از ما. همه ما تا به حال برای مقابله با underwires که می توانید شروع به صدمه دیده پس از چند پوشد و متناسب است که فقط به نظر نمی رسد کاملا درست است. معمولا ما به تکیه بر ساختار بند به ارائه کمک های مناسب ولی ما در بر داشت bralette که ممکن است دیدار با استانداردهای ما حمایت!

دیدار با True & Co. درست بدن مثلث تبدیل خوانده شده Bralette. خریداران می تواند به توقف آواز تهلیل چگونه راحت آن است و چگونه آنها را بزرگ احساس می کنند در حالی که با پوشیدن آن است. اگر شما شک و تردید و باور نمی کنم که آن را در واقع می تواند به نگه داشتن همه چیز در جای خود مهم نیست که چه اندازه سینه بند خود را است که از ترس نیست — زیرا این درست است!

True & Co. True Body Triangle Convertible Bralette (Rouge Red)
درست & Co. درست بدن مثلث تبدیل خوانده شده Bralette (روژ قرمز) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت True & Co. درست بدن مثلث تبدیل خوانده شده Bralette فقط برای $44 موجود در Nordstrom!

این bralette ساخته شده از نایلون پارچه کشش و همراه با جابجایی نرم فنجان در پوشش است که شما می توانید در یا را به عنوان شما لطفا. وجود دارد هیچ سیم کش یا درزهای موجود در طراحی این بند. آن را به شما فراهم می کند با یک کاملا صاف نگاه است که تقریبا نامرئی در زیر لباس. شما همچنین می توانید تنظیم تسمه متناسب با این راه شما می خواهم و شما می توانید آنها را مستقیما و یا تبدیل این بند به یک criss-متقابل, سبک بند.

یکی از خریداران مشتاق گفت که “این بند بسیار راحت است و به خوبی اتصالات” که آنها را “خریداری شده آن را در هر رنگ.” می آید در شش فام های مختلف اعم از معمولی خود را برهنه و سیاه رنگ به رنگ های روشن تر. شما می توانید انتخاب کنید که نور آبی و قرمز یا صورتی روشن رنگ اگر خود را سبک تر است در پررنگ جانبی و یا چوب به اصول اولیه در صورتی که در لحن خود را با طعم و مزه.

True & Co. True Body Triangle Convertible Bralette (Retro Pink)
درست & Co. درست بدن مثلث تبدیل خوانده شده Bralette (Retro Pink) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت True & Co. درست بدن مثلث تبدیل خوانده شده Bralette فقط برای $44 موجود در Nordstrom!

این bralette می آید در پنج اندازه مختلف اعم از XS XL. وجود دارد یک راهنمای اندازه گیری است که می تواند به شما کمک کند کشف کردن که یکی از شما مناسب بهترین شکل. این فوق العاده است برای پوشیدن در روز خاموش هنگامی که شما فقط lounging اطراف و یا لازم نیست که برنامه های که نیاز به یک underwire bra. حتی اگر شما یک اندازه 38D این bralette می تواند کمک به شما دریافت پشتیبانی است که شما نیاز دارید — هر زمان که لازم!

یک منتقد در توصیف این درست & Co. bralette به عنوان “راحت, شیک و فراهم می کند پشتیبانی شگفت انگیز” و این که آنها بیش از حد “قصد خرید آن را در هر رنگ.” یکی دیگر از مؤلف اضافه شده است که “سطح حمایت خوب است برای یک روز از کارهای” و بیش از یک خریدار گفته است که این bralette چک کردن تمام جعبه خود را. اگر شما نیاز به یک جدید, روزمره, پستان بند, سپس آن را مانند به نظر می رسد راه حل این است که در اینجا در نهایت!

آن را ببینید: دریافت True & Co. درست بدن مثلث تبدیل خوانده شده Bralette فقط برای $44 موجود در Nordstrom!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ چک کردن محصولات بیشتر از True & Co. و فروشگاه تمام زنان مد موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>