این میلیاردر فرماندار شکایت شده بیش از صورتحسابها. یک قاضی فقط دستور داد او را به پرداخت بیشتر.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

میلیاردر فرماندار West Virginia, که امپراتوری کسب و کار انباشته شده است بیش از $128 میلیون در قضاوت و شهرک در برابر آن برای پرداخت صورتحساب از دست یکی دیگر از دادگاه در این هفته اضافه می کند که میلیون ها نفر بیشتر به چوب خط حساب کردن.

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت را Bluestone منابع Inc. دستور داده شد به پرداخت حدود 2.8 میلیون دلار به یک شرکت تامین مالی پس از آن متوقف ساخت پرداخت در قرارداد اجاره برای یک بولدوزر مورد استفاده در معدن زغال سنگ. در دادگاه Bluestone استدلال آن را نمی مدیون کامل مقدار اصلی. یک قاضی حکم داد در غیر این صورت سفارش Bluestone به پرداخت $2.7 میلیون خسارت و $76,000 در هزینه های قانونی و هزینه های.

این حکم در دالاس ایالت تگزاس از دادگاه می آید به عنوان عدالت مبارزات انتخاباتی برای دور دوم به عنوان فرماندار کوه, دولت, شعار تجربه خود را به عنوان یک دیرین تاجر. اما پیش از دولت ژوئن 9 اصلی مخالفان در هر دو احزاب سیاسی هستند نام تجاری جمهوری وقت به عنوان یک میلیاردر scofflaw.

این هفته Marketplace منتشر شده ترین تجزیه و تحلیل کامل از عدالت حقوقی رکورد به تاریخ, پیدا کردن صدها نفر از دعاوی مطروحه علیه عدالت را وسیع عملیات کسب و کار از جمله ده ها آورده شده توسط کارگران و فروشندگان و شرکای کسب و کار و سازمان های دولتی, همه عضوی از خانواده آنها پرداخت می شود.

نمایندگان دادگستری شرکت ها کاهش یافته است به نظر. عدالت و مبارزات انتخاباتی خود را به بازگشت ایمیل, نامه ها و تماس های تلفنی. به جای این کمپین هفته گذشته با ارسال یک ایمیل انفجار به حامیان پیشگیرانه رد یک لیست از سوالات دقیق از Marketplace به عنوان “مسائل است که گزارش شده در بیش از یک دهه است.”

این گزارش تحقیقی وقایع اخیر چندین دادگاه از جمله در یک ماه گذشته است که در آن یک قاضی در بر داشت عدالت را شخصا مسئول $6.9 میلیون دلار خسارت برای عدم پرداخت هزینه های استفاده از زغال سنگ حمل و نقل ترمینال. تمام گفته ها بیش از یک دوجین موارد واصل شده اند پس عدالت در زمان در ژانویه 2017. بر خلاف اخیر خود پیشینیان فرماندار خودداری کرده است به جای بسیاری از منابع به نابینایان اعتماد و او همچنان به کمک راهنمای خود را خصوصی امپراتوری کسب و کار.

که ایجاد کرده است ناراحت کننده پویا برای برخی از شاکیان. “تحت پیگرد نشسته فرماندار چیزی است که آنها را شادی در” ویلیام Thorsness یک وکیل برای شهروندان دارایی مالی گفت: یک قاضی فدرال در نیویورک در طی یک سال 2018 شنوایی خود را به عنوان مشتریان به دنبال بیش از 2.5 میلیون دلار از عدالت برای defaulting در وام.

در آن نقد و بررسی, ProPublica یافت موارد متعدد که در آن وکلای تحت پیگرد عدالت شرکت ها در زمان فوق العاده ای گام برای جبران پول اغلب پر کردن قضاوت در ایالات متعدد در تلاش برای تعقیب فرماندار دارایی های کسب و کار.

فقط این هفته مونسانتو شرکت. در زمان آن را تلاش برای جمع آوری در برابر عدالت مزارع خانوادگی به ویرجینیا که در آن عدالت را از کسب و کار دفتر مرکزی واقع شده است. این كشاورز غول ثبت یک کپی از حکم وجود دارد برای 800.000 دلار لایحه برای دانه. پول توجه بود و در ماه نوامبر سال 2017 پرونده های دادگاه نشان می دهد و مونسانتو شده است litigating این موضوع در دادگاه فدرال در سنت لوئیس پس از اکتبر سال 2018 است.

جدید $2.8 میلیون قضاوت در بولدوزر مورد درگیر یک قرارداد تامین مالی که Bluestone منابع وارد شده در ماه ژوئن سال 2018 است. در ابتدا Bluestone توافق به 2.5 میلیون اجاره برای استخراج از معادن تجهیزات. این شرکت بعدا “تصمیم گرفت آن را می خواست تا به دنبال بسیار ارزان تر اجاره گزینه” برای $1.4 میلیون نگهداری کاترپیلار D11 بولدوزر پرونده های دادگاه نشان می دهد. دو طرف مناقشه آنچه را که باید پرداخت شود و Bluestone متوقف پرداخت.

با غرب ویرجینیا فرمانداری اولیه کمتر از دو هفته دور از نامزدها برای فرماندار از هر دو طرف در حال حمله به عدالت خود را برای شرکت سابقه طولانی دعاوی مربوط به معادن زغال سنگ و عملیات کشاورزی و هتل رفت و آمد مکرر.

در یک ایالت بحث های رادیویی نشان می دهد چهار شنبه, جمهوریخواه فرمانداری چلنجر وودی Thrasher اشاره به Marketplace داستان “در مورد به معنای واقعی کلمه صدها نفر از پرونده های حقوقی” در برابر عدالت است. “نگاهی به سابقه خود در کسب و کار” Thrasher گفت. “مرد حرفه ای در گمراه کردن مردم است.”

نامزد حزب دموکرات استفان اسمیت کمپین ارسال شده چند توییتهایی دربارهی داستان روز شنبه به طور خاص اشاره به مواردی که در آن عدالت به کارگران معدن زغال سنگ تا به حال به شکایت بیش از منعکس حقوق یا فسخ مزایای مراقبت های بهداشتی. در ابتدا پس از به چالش کشیدن کسانی که ادعای فرماندار شرکت های حل و فصل این موارد است. “ما کارگران معدن سزاوار بهتر از وعده های شکسته و خالی عبارت” یکی از اسمیت کمپین توييتها گفت.

دیگر نامزد حزب دموکرات بن Salango توییتی پنج شنبه صبح “برای عدالت, همه چیز در مورد به دنبال خودش مهم نیست که صدمه دیده می شود.”

در ضمن عدالت مقاومت کرده است خواستار یک بحث قبل از اولیه گفته او با تمرکز بر غرب ویرجینیا پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“با همه چیز من انجام هر روز چرا در جهان خواهد بود من در نظر گرفتن زمان و دور از آنچه که من در تلاش برای مراقبت از اینجا با توجه به تمام کسانی که حقایق و انجام کاری سیاسی?” عدالت روز سه شنبه گفت. “من حتی نمی دانم که در آن من سیاسی است که در مرکز شهر در حال حاضر. تمام من در تلاش برای انجام دهید در حال حاضر مراقبت از غرب ویرجینیا است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de