این شایان ستایش لباس ژاکت, راه عالی برای آمادگی برای بهار

فراموش نکنید یخ! ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که فصل بهار است در اینجا در نهایت. ما فکر می کنم ما می تواند صحبت می کنند برای بسیاری از ما هنگامی که ما می گویند که زمستان سرد کردم به رفتن. ما در حال آماده به بسته ما puffers و مرغ در پشت گنجه و اتاق را برای سبکتر کت و جدی در لباس های زیبا.

وقتی بهار رسما فنر و آن را کمی سرد خارج است. به همین دلیل همه ما باید در بین فصل قطعه است که کار می کنند در طول این دوره انتقالی و این ژاکت لباس مناسب زمستان به بهار ناجی است که ما را از طریق!

WAYF x Influencers San Francisco Puff Sleeve Sweater Dress (Cream)
WAYF x اثرگذارندهها سان فرانسیسکو پف آستین لباس قرمز (کرم) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت WAYF x اثرگذارندهها سان فرانسیسکو پف آستین ژاکت لباس (اصل 69 دلار) فروش فقط برای $41 در دسترس به طور انحصاری در Nordstrom!

این WAYF ژاکت لباس به طور متوسط شما نیست فراک. این مهم شامل عناصر طراحی است که آن مجموعه جدا از بقیه — یعنی آستین! این لباس اسقف بلند آستین که cinched محکم در کافهای (که گسترش تقریبا به بالای ساعد) و پس از آن موج بلند به ایجاد یک شکل منحصر به فرد. آستین نیز پاپ را در شانه برای اضافه ’80s, استعداد!

بقیه این لباس’ طراحی نسبتا استاندارد است. آن را ویژگی های یک crewneck یقه و سجاف است که به معنای به آمار درست در بالای زانو. سجاف نیز آجدار در مد همان کافهای. انواع کلید را انتخاب کنید از چهار رنگ متفاوت گزینه های. سبز روشن و صورتی رنگ هستند ایده آل برای بهار و در حالی که کرم و خاکستری نسخه کار می کنند در هر فصل است. شما می توانید هر یک از این رنگ در فروش برای قیمت شگفت انگیز را به خوبی! در حال حاضر آن را در پایین مشخص شده اند به 40 ٪ تخفیف قیمت اصلی آن — و ما مطمئن هستیم که آن را به سرعت پرواز خارج از بورس!

WAYF x Influencers San Francisco Puff Sleeve Sweater Dress (Pink)
WAYF x اثرگذارندهها سان فرانسیسکو پف آستین ژاکت لباس (رنگ صورتی) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت WAYF x اثرگذارندهها سان فرانسیسکو پف آستین ژاکت لباس (اصل 69 دلار) فروش فقط برای $41 در دسترس به طور انحصاری در Nordstrom!

با توجه به Nordstrom خریداران این لباس است “نه بیش از حد بزرگ” است که برای سطح متوسط درجه حرارت. هنگامی که آن را کمی سردتر از شما می توانید آن را با برخی از لباس تنگ و ضخیم تر کت. اما اگر آن را گرم کردن خندق شلوار و کت و برای ژان ژاکت — و یا بدون باد و در همه!

داوران همچنین گزارش می دهند که آنها دریافت تن از تعارف در حالی که با پوشیدن این لباس. درخواست تجدید نظر خود را نهفته در سادگی آن را افزایش impeccably طراحی آستین. آنها واقعا از ویژگی های standout در این لباس و آنها را به نمایش ماهرانه. این ساده ترین راه برای ایجاد یک بازی گاه به گاه لحظه احساس مانند فرش قرمز!

آن را ببینید: دریافت WAYF x اثرگذارندهها سان فرانسیسکو پف آستین ژاکت لباس (اصل 69 دلار) فروش فقط برای $41 در دسترس به طور انحصاری در Nordstrom!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از WAYF و فروشگاه تمام لباس زنان فروش در طول Nordstrom زمستان فروش رویداد در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>