این $29 ضد پیری ماسک ساخته شده کیم و Kourtney کارداشیان غیر قابل تشخیص

به عنوان محصولات مراقبت از پوست شوق بزرگتر رشد می کند و بزرگتر می کند تا با استفاده از ماسک صورت. ورق ماسک می تواند بسیار مرطوب و آرام و ماسک خاک رس انجام یک کار بزرگ از مکیدن کردن بیش از حد روغن و صاف کردن همه چیز. وجود دارد حتی نور درمانی ماسک و گازدار ماسک! اما ما سعی کرده ایم تمام کسانی که در حال حاضر ما نمی توانیم به خودمان کمک — ما می خواهید چیزی جدید است.

ما هرگز استفاده از هر چیزی مانند Hanacure همه در یک صورت کیت قبل از, اما ما تا به حال برای کسب اطلاعات بیشتر پس از Kourtney Kardashian ارسال شده یک عکس از خودش و خواهر کیم کارداشیان با پوشیدن آن در Instagram سال گذشته. حداقل ما فکر می کنم آنها بود. ماسک, در حالی که اعمال تغییر ظاهر خود را به طوری که به شدت آنها عملا غیر قابل تشخیص! در عنوان, Kourtney گفت: کیم تا به حال او را متقاعد به آن را امتحان کنید و شوخی که او احساس “خیره کننده” با آن است.

Kim Kourtney Hanacure
Instagram

آن را ببینید: دریافت Hanacure همه در یک صورت کیت 29 دلار در بنفش خاکستری! همچنین در دسترس در آمازون!

دیگر خریداران نیز با محبت نتایج آنها دیده می شود از استفاده از این ماسک. یکی گفت: پوست خود بود “روشن تر تنگ تر و نرم و صاف [و] واضح تر” همچنین ذکر است که آن را تقریبا به طور کامل پژمرده لبخند خود را از خطوط و نقاط تاریک است. یکی دیگر گفت که پس از یک بار استفاده از خطوط خود را بیش از لب بالا است که تشکیل شده به علت سیگار کشیدن کاهش یافته بود. یکی از خریداران به نام خود را “مؤمن” بعد از تجربه Hanacure سحر و جادو برای خود!

این منحصر به فرد کره ای-ماسک زیبایی بود با الهام از گل نیلوفر آبی است که شکوفه های نو با هر طلوع آفتاب. فقط به عنوان لوتوس زیبایی تولد این ماسک ادعا می کند به انجام همان چیزی که به پوست ما. آن را همه در یک, کننده, که ادعا می کند برای, صاف, صحیح, روشن, سفت, lift شرکت و سم زدایی و در نتیجه “مشخصه جوانتر ظاهر.”

این کیت مجهز به اختراع CO2 OctoLift سن هجوم تکنولوژی که ایجاد شد و برای جلوگیری و کاهش پوستی شایع نگرانی ها در حالی که از بین بردن ناخالصی های. این متخصص پوست آزمایش hypoallergenic وگان و فاقد گلوتن و حاوی هیچ سولفات پارابنها و یا فتالات.

در داخل این کیت در حال بلند کردن سرم و آمپول یک ژل راه حل و برنامه ای براش. برای شروع, همه چیز را مخلوط و با هم به طور کامل به شکل ژله مانند قوام. این است که تنها استفاده از کیت بنابراین مطمئن شوید که به استفاده از آن را همه در یک بار! پس ما می توانیم با استفاده از قلم مو به درخواست مخلوط را بر روی ما صورت و گردن و دست. جلوگیری از گرفتن بیش از حد نزدیک به چشم منطقه به دلیل چیزهایی که در مورد واقعی است.

پس از 5 تا 10 دقیقه با این ماسک بر روی ما ممکن است شروع به احساس “چشمگیر, سفت کردن و بلند کردن اجسام اثر” و تبدیل شود به یک لا Kourtney and Kim. به شدت این اثر محل چهره در مقابل یک فن است. ما همچنین می توانید با استفاده از یک blowdryer! فقط مطمئن شوید که آن را در “سرد” تنظیم می باشد. پس از 20 تا 30 دقیقه این ماسک باید کاملا خشک به لمس است. ما می توانیم سپس شستشو آن را با آب گرم. هنگامی که ما همه چیز شسته و تماسهای مکرر خشک ما ممکن است پیدا کردن یک روشن تر و سالم تر می کند در آینه!

آن را ببینید: دریافت Hanacure همه در یک صورت کیت 29 دلار در بنفش خاکستری! همچنین در دسترس در آمازون!

چیز دیگری که ممکن است ما استقبال با یک سرخ قرمزی و اما این که چیز بدی نیست! ماسک ادعا می کند به افزایش جریان گردش خون و در نتیجه قرمزی به خصوص در کم رنگ پوست تن. این قرمزی باید تنها تا 90 دقیقه پس از آن هیچ چیز به نگرانی در مورد!

البته ما عاشق و در نتیجه مزایای ارائه شده توسط ماسک, اما آن را نیز فقط فوق العاده سرگرم کننده را به تصور کنید که چگونه آن را تبدیل چهره ما در حالی که ما آن را در. این یک فرصت عالی برای ایجاد یک alter ego مانند Sasha Fierce اما بیشتر شبیه احمقانه چهره.

بنفش خاکستری کارشناسان توصیه می کنند تجدید منظور از چهار ماسک هر ماه هنگامی که اشتراک به ما در مورد یک ماسک در هر هفته است. بنفش خاکستری همیشه ما بهترین منافع را در قلب تصویب هر مورد فروش آنها بنفش کد. این بدان معناست که این ماسک کشف شد و تست شده توسط خود را به جامعه هنرمندان و کارشناسان و تاثیرگذاران و همچنین مورد تایید خود را برای دیدار با فهیم استاندارد. اگر آن را خوب به اندازه کافی برای Kardashians, آن را قطعا به اندازه کافی خوب برای ما!

به طوری که تلاش این کیت ؟ فقط مطمئن شوید که به یک عکاسی از خود قبل از شستشو! شاید ما می توانید سعی کنید برای متقاعد کردن ما و دوستان ما هم از دست خواهر و برادر کل این زمان که به نظر می رسد . . . نوع مانند ما اما در یک uncanny valley نوع راه است. خوب ما با داشتن بیش از حد بسیار سرگرم کننده با این. زمان برای به دست آوردن پوشش!

آن را ببینید: دریافت Hanacure همه در یک صورت کیت 29 دلار در بنفش خاکستری! همچنین در دسترس در آمازون!

به دنبال چیز دیگری است ؟ بررسی بیشتر ماسک ها و لایه بردارها از بنفش و خاکستری در اینجا و درمان های دیگر و ماسک از آمازون در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de