فکر می کنم انتخابات مشکلات پشت سر ما ؟ فکر می کنم دوباره

آیووا با آن پیچیده حزبی arcane قوانین و فاجعه شب انتخابات است در آینه. نیوهمپشایر و آن ساده اولیه سیستم بعدی هستند. باید آن را صاف قایقرانی برای دموکرات ها از اینجا درسته ؟

شاید نه. یک پتانسیل رای گیری موانع که این پرواز تا حد زیادی تحت رادار جرقه توده سردرگمی برای مبارزات می شود و دانشجو رای دهندگان پیش از سه شنبه اولیه. گذشت در ماه جولای 2018 با اکثریت جمهوریخواه و فرماندار, خانه, لایحه 1264 تغییر شرایط اقامت در آنچه مخالفان می گویند یک برهنه شگرد به disenfranchise نیوهمپشایر دانشجویان از خارج از دولت که به طور معمول رای دموکرات.

قانون شده و گرفتار در جنگ در دادگاه اما یک قاضی فدرال در ماه نوامبر اجازه آن را به ادامه — در حالی که اعتراف به این که دادگاه های ایالتی باید توضیح دهد که چگونه مبهم بیان قانون در واقع کار می کند. آن را نشان می دهد صاحبان خودرو در کشور باید یک New Hampshire مجوز و ثبت نام برای رای دادن که می تواند به معنای 50 $هزینه ثبت نام و 300 دلار در هر ماه بیمه هر چند بسیاری از دانشجویان که در محوطه دانشگاه هشت ماه از یک سال نگه داشتن خودرو خود اطلاعات با خانه متحده مانند همسایه, کانکتیکات, ماساچوست یا ورمونت.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر رای گیری گروه های حقوق بشر اصرار دارند که دانش آموزان می توانند رای بدهند بدون این اسناد و مدارک ارائه شده آنها یک استشهاد را امضا و ادعا نیوهمپشایر به عنوان محل اقامت خود. هنوز هم در حالی که قانون در اصل به معنای شکل کلی انتخابات در دولت سردرگمی بیش از آن می تواند به شدت تحت تاثیر قرار که چه کسی برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری — به طور بالقوه برخی از نامزدها که جذب رای دهندگان مسن تر (به عنوان مثال سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن) بیش از کسانی که جذب آنهایی که جوان (سن. برنی ساندرز).

دولت پنج کالج ها و دانشگاه ها به تنهایی حدود 20,000 نفر از دانشجویان خارج, New Hampshire. در یک مسابقه نزدیک که رای می تواند محوری: در آیووا وجود دارد 21,000 رای تفاوت بین اولین محل دان ساندرز و پنجم قرار سناتور. ctq.

آن را سخت به تصور یک وضعیت که در آن دانش آموزان قادر به رای دادن بدون نیوهمپشایر اسناد در یک محل اما رد در یکی دیگر از. برای یک حزب دموکرات در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با یک بحران اعتبار پس از آیووا چنین اختلاف در رای گیری دسترسی خواهد صدمه دیده است هر نامزد به دلیل شک و تردید در مورد اینکه آیا رای خواهد بود شمارش نسبتا می تواند منجر به افسردگی مردم در انتخابات در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر به عنوان به خوبی.

من فکر می کنم ما خواهد شد بسیاری از اطلاعات غلط.

گریفین سینکلر-Wingate, نیوهمشایر, جنبش جوانان

هنگامی که تماس چندین انتخابات ریاست جمهوری, کمپین گفت: آنها در کار با دانش آموزان برای کمک به آنها رای دهند. سناتور. الیزابت وارن کمپین امضا کرده است استشهاد حمایت از طرح دعوی در دادگاه به رهبری دو کالج دارتموث دانش آموزان در برابر قانون با این استدلال این مقدار به یک نظرسنجی مالیات. و در فوریه. 4, وارن, نیوهمشایر, دفتر توییتی یک کمپین آموزشی تصویری با این استدلال که دانشجویان می توانستند رای بدهند بدون مدرک اقامت یا قبل از ثبت نام.

“جمهوری خواهان نمی خواهید برای دیدن دانش آموزان رای بدهند, و من فرض کنیم که چون آنها فکر می کنند که اکثر دانش آموزان آن به احتمال زیاد به آغوش جمهوری خواه را در دستور کار خود” وارن گفت: از قانون است.

ساندرز کمپین مقامات می گویند آنها در حال آگاه از چالش های ارائه شده توسط قانون است. خود تیم توسعه در حال بسیج دانشجویان در سراسر دانشگاه ها از جمله از طریق “دانش آموزان برای برنی” فصل عمده در نیوهمپشایر دانشگاه. ساندرز نیز تایید شده توسط New Hampshire جنبش جوانان (NHYM) که دارای روابط ملی طلوع جنبش است. Canvassers برای NHYM جمع آوری کرده اند بیش از 11000 رای دهندگان تعهد کارت از دانش آموزان آنها را یادآوری برای رای دادن در روز انتخابات و در حال ارائه به پای صندوق های رای در محیط های دانشگاهی در سراسر کشور. گروه معترضان صحنه تحصن در کالیفرنیا ، کریس Sununu را در ماه مه گذشته به مخالفت با این قانون منجر به دستگیری 10. “ما شده است و انفجار آن را بیش از رسانه های اجتماعی می گوید:” گریفین سینکلر-Wingate یکی از بازداشت فعالان.

U.S. Senator And Presidential Candidate Elizabeth Warren Campaigns In NH

اندرو یانگ مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر. در ضمن بیشتر از متوسط مبارزات نیز اقدام حتی اگر آن را ممکن است به نظر می رسد برای کمک به آنها در سطح. “مبارزه ما ادامه خواهد داد برای کار با دانشجویان طرفداران و وکلا به اطمینان حاصل شود که همه گرانیت Staters می تواند حق رای خود می گوید:” بایدن سخنگوی Meira برنشتاین و اضافه کرد که معاون سابق رئیس جمهور نامیده می شود برای این قانون لغو شود. Klobuchar امضا شخص وزیر بهداشت ، جین شاهین را درخواست مخالفت با قانون, به tweeting, مخالفان او و صحبت کردن در مورد این مسئله در سالن شهر. “شما اول ابتدایی در کشور است. چرا شما می خواهید برای شروع در حال شناخته شده به عنوان یک دولت است که باعث می شود آن را سخت تر برای مردم را به رای دادن؟” Klobuchar گفت: در یک ماه نوامبر تاون هال در انگلستان کالج در هانوفر.

اما عدم قطعیت باقی مانده است. “برخی از زمینه دهندگان ممکن است اشتباه در مورد آن” سینکلر-Wingate می گوید و اضافه کرد که او به خاطر برخی از مبارزات کارکنان گفتن رای دهندگان که قانون نیست رفتن به اثر را (آن است). او همچنین نگرانی در مورد دخالت از جمهوری خواهان. “من فکر می کنم ما خواهد شد بسیاری از اطلاعات غلط” او می گوید. که ممکن است به نظر می رسد توطئه … تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که تهمت حامیان آب گرفتگی حزبی خطوط تماس ویژه در آیووا برای افزایش رای تاخیر دوشنبه گذشته.

روشن است از مصاحبه در دانشگاه نیوهمپشایر در دورهام است که بسیاری از دانش آموزان می دانید بعدی به هیچ چیز در مورد قانون مورد نیاز. حتی بن کرمر سپس دانشجو که معروف کردم Sununu در فیلم امیدوار کننده به این لایحه را وتو — فرماندار بعد آن را امضا کردند به هر حال — می گوید: او نامشخص است در مورد قانون در زمان. “این واقعا گیج کننده است,” او می گوید: در یک نقطه نشان می دهد دانش آموزان را باید یک قطعه از ایمیل های خود را به اثبات آدرس در یکی دیگر تکرار کرد که همه آنها نیاز به انجام است نشانه یک استشهاد.

و این وضعیت می تواند بدتر اگر برخی از 6000 نظرسنجی کارگران انتظار می رود برای اجرای انتخابات در روز سه شنبه نیز مطمئن نیستید در مورد قوانین.

افسرده کالج مشارکت خواهد تقریبا هر آينه صدمه دیده ساندرز که سالم سرب در اکثر نظر سنجی ها در دولت است. آن حتی می تواند منجر به سناتور ورمونت ناراحت بودن توسط یکی دیگر از قبیل بایدن یا سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که در حال حاضر در گردن و گردن با توجه به OZY پیش بینی مسابقه. خواهد بود که دو whammy برای ساندرز با توجه به اینکه آیووا را با تاخیر نتایج دزدیدند و او را از یک فرصت به خیس خوردن در کل رای پیروزی و سوار حرکت به اصطلاح آیووا bump — هفته گذشته است. آیا ما شاهد تاریخ تکرار در عین حال یکی دیگر از برفی اولیه از رای گیری دولت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>