آنها هشدار داده بودند را به بیمار روز بعد از شش کارگر در انبار خود درگذشت Coronavirus

حداقل شش نفر که مشغول به کار در یک لانگ آیلند نیویورک انبار اجاره توسط Broadridge راه حل های مالی باید درگذشت Covid-19 با توجه به اعضای خانواده خود و گزارش های خبری.

در اوایل این ماه به رهگیری و نوع تحقیقات گزارش داد که کارکنان از TMG ایمیل راه حل های یک Broadridge پیمانکار است که چاپ و ایمیل اسناد مالی تحت فشار بوده است به کار در طول Covid-19 همه گیر و حتی به عنوان برخی از همکاران خود آزمایش مثبت برای ویروس. کارگران نیز ابراز نگرانی می کند که تاخیر در ارائه تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش ساخته شده شیوع اجتناب ناپذیر است.

Broadridge راه حل های مالی جهانی شرکت خدمات مالی ساخته شده است که حدود 4.4 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته است. تولید کف انبار کارکنان Broadridge کارکنان و TMG کارکنان همراه با کارکنان Randstad چند ملیتی نیروی انسانی شرکت است که دارای یک دفتر در داخل ساختمان است.

چهار نفر از کارگران متوفی بودند Broadridge کارکنان با توجه به خانواده های آنان و دو نفر از کارکنان Randstad.

Randstad کاهش یافته و به سوالات پاسخ دهد و اشاره کرد که “شخصی کارمند اطلاعات در نظر گرفته شده است محرمانه است.” Broadridge کاهش یافته است به ارائه تعدادی از کارکنان که قرارداد Covid-19 یا تعدادی که باید از درگذشت این ویروس با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

“افکار ما هستند با خانواده و همکاران در این زمان دشوار” Broadridge سخنگوی گرگ روزنبرگ نوشت: در یک ایمیل. “این وحشتناک برای از دست دادن Broadridge جامعه است. سلامت و ایمنی کارکنان شرکت و خانواده های آنها و جامعه ما بالاترین اولویت ما است و ما باید اجرا فوق العاده ای اقدامات ایمنی برای حفظ کارگران امن در پیشبرد سلامت عمومی دستورالعمل.”

یک نماینده از TMG گفت که کمتر از 10 از کارکنان آن در Broadridge انبار به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و این که هیچ یک مرده بود.

یکی از Randstad کارکنان خوزه Bonilla Flores, تا به حال مشغول به کار در این شرکت برای بیش از یک دهه با توجه به همسرش آنا Menjivar که با این نسخهها کار برای TMG. او توضیح داد که او را به عنوان یک سخت کوش و خستگی ناپذیر کارگر کسی نیست که ذهن از 12 ساعت شیفت و هفت روز هفته است که هر دو آنها مشغول به کار در طول شلوغ فصل بهار زمانی که پروکسی اظهارات چاپ شده و حمل می شود. زن و شوهر, از السالوادور ملاقات کرده بود در انبار چهار سال پیش و 3 ساله, پسر جاناتان.

“ما ترسیده بودند — که همه ما در مورد صحبت کردیم. در همان زمان ما نمی خواهید به از دست دادن کار می کنند.”

مانند بسیاری از انبار کارگران فلرس و Menjivar شد نگران coronavirus و شنیده بود شایعاتی که از آن پخش شد در میان کارگران است. “ما ترسیده بودند — که همه ما صحبت در مورد” Menjivar گفت. “در همان زمان ما نمی خواهید به از دست دادن کار می کنند.”

Menjivar گفت که او تا به حال شده است در میان TMG کارگران برای دریافت بروشور در انبار طبقه. به عنوان رهگیری و نوع تحقیقات که قبلا گزارش شده بروشور هشدار داد: “اگر شما نمی نشان می دهد تا برای کار شما پرداخت نمی شود و پس از دو روز به شما خواهد شد در نظر گرفته شده اند رها شده و کار خود را.” بروشور نیز دلسرد TMG کارکنان از پوشیدن ماسک یا دستکش مگر اینکه آنها بیمار بودند و یا تا به حال سیستم ایمنی بدن.

Flores, 53, حال کمی سرفه و خود را از دست داد حس بویایی و چشایی اما به کار ادامه داد تا آوریل 2, زمانی که او یک تب. روز بعد او بازدید Brentwood, مرکز پزشکی, جایی که او تشخیص داده شد مشکوک به Covid-19. یک آزمون تعیین او مثبت بود. در آن Menjivar نیز پایین آمدن با علائم Covid-19 و آموزش داده شد توسط همان پزشک به قرنطینه در خانه.

بیش از دو هفته Menjivar که علايم کمتر شدید, برای مراقبت ، او ضعیف و بستری او گفت: اما وضعیت او به نظر می رسد پایدار تا آوریل 17, زمانی که او به طور ناگهانی قادر به صحبت می کنند. او بلافاصله به نام 911, اما در زمان امدادگران وارد, او در حال حاضر پس از یک حمله قلبی ناشی از این ویروس در یک روند میان Covid-19 بيمار که نگران کننده است قلبی ،

Menjivar گفت که نه او و نه فلرس ارائه شده بود, ماسک یا دستکش برای پوشیدن در محل کار. او گفت که فلرس نهایی روز در کار بود, آوریل 2 و او بود, آوریل 3. “تنها چیزی که این شرکت در مورد مراقبت از, است, تولید,” او گفت: بیش از تلفن بین sobs. “آنها شروع نمی شود به مردم ماسک تا زمانی که او در حال حاضر بیمار است.”

یکی دیگر از Randstad کارمند لوچو Acosta, 64, همچنین درگذشت در آوریل Covid-19. دختر خود Mayra Acosta گفت که پدر او کار کرده بود برای Randstad برای سال های بسیاری است که او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 در سوتهسید بیمارستان در ساحل خلیج نیویورک. یک دوست نزدیک و همکار لوئیس Flores, نیز تایید کرد که Acosta کار کرده و Randstad.

یک Randstad سخنگوی مدیسون سوتهلل کاهش یافته است می گویند اگر و یا زمانی که کارکنان ارائه شد تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش بیان کرد که شرکت “زیر قابل اجرا ایالتی و محلی سفارشات و همچنین به عنوان راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و مقامات بهداشت عمومی با توجه به ارائه کارکنان با تجهیزات حفاظتی.”

روزنبرگ به Broadridge سخنگوی قبلا گفته رهگیری و نوع تحقیقات که در اوایل ماه آوریل این شرکت با ارائه دستکش و ماسک و ضد عفونی کننده دست به کارکنان خود و یک هفته بعد از ارائه این دنده محافظ برای تمام کارگران در انبار. در پاسخ به آخرین پرسش اما روزنبرگ گفت که این شده بود یک miscommunication. او گفت که Broadridge مدیران دست از ماسک در 26 مارس را به همه کارگران در تولید کف — از جمله کارگران برای TMG Randstad و Broadridge — و به شدت آنها را تشویق به آنها را می پوشند.

Menjivar و سه نفر دیگر از زمان TMG کارکنان همه آنها کار بر روی تولید کف در تضاد روزنبرگ حساب. Menjivar که کار می کرد تا آوریل 3, گفت که او هرگز دریافت ماسک و نه تشویق به پوشیدن یک. سه دیگر زمان TMG کارکنان نیز گزارش داد که آنها ارائه تجهیزات حفاظتی تا آوریل پس از رهگیری و نوع تحقیقات اولین تماس Broadridge. Menjivar همچنین گفت که او را دیدم یک TMG کارگر با پوشیدن یک ماسک از خانه به ارمغان آورد. سرپرست مواجه کارگر و آنها را حذف کرد و گفت که ماسک ممنوع شد مگر اینکه کارگر تا به حال توجه داشته باشید دکتر گفت لازم بود.

یک وکیل به نمایندگی از TMG جیمز Prusinowski نیست پاسخ به Menjivar حساب بیان کرد که این شرکت نمی تواند مورد بحث خاص کارکنان مهم است. او نیز کاهش یافته است به دولت یا اگر زمانی که TMG کارکنان ارائه شد ماسک و دستکش. “TMG زیر است و به دنبال همه قابل استفاده CDC دستورالعمل و نیویورک مورد نیاز در مورد اجتماعی فاصله استفاده از PPEs و پروتکل های دیگر برای اطمینان از کارکنان امن باقی می ماند و در طول این مدت” او نوشت: در یک ایمیل.

علاوه بر این Randstad کارکنان چهار نفر از کارکنان Broadridge فوت کرده اند از Covid-19 با توجه به اعضای خانواده. در میان مرحوم است Juan Gonzalez پهن شانه 49 ساله که مشغول به کار در بخش کنترل کیفیت خواهر او گفت:. Gonzalez حال خدمت در نیروی دریایی, او گفت:, و مشغول به کار در Broadridge بیش از ده سال است. او در همان تاریخ به عنوان Flores, مارس 17 بعد از اینکه در یک ونتیلاتور در بیمارستان به مدت دو هفته.

6537cfed-cd65-443f-ac62-878348b45226_v2

خوان مدینه در محل کار در Broadridge انبار در Brentwood, New York.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از یوهانا مدینه

“چند روز قبل از او در بیمارستان بستری شد, او به من گفت که کسی در این ساختمان به آزمایش مثبت” گفت: یوهانا مدینا گونزالس ، او گفت که پس از تست مثبت او به او گفت که برخی از Broadridge کارگران فرستاده شده بود اما که او تا به حال باقی مانده است. “من به او گفتم به اقدامات احتیاطی.” او توضیح داد که برادر او بود که ازدواج کرده بود و یک دختر 17 ساله پسر و یک دختر خوانده به عنوان قوی و سالم کسی است که عاشق کباب. “هنوز هم باور نکردنی است که او رفته بود,” او گفت:.

آنتونی DeNoyior ارشد تولید مدیر عملیات در Broadridge درگذشت از Covid-19 دو روز پس از Gonzalez. با توجه به مشخصات مربوط به خود را به 55 ساله تا به حال مشغول به کار در این شرکت از سال 1990 است. DeNoyior نیز داوطلب کمکی سروان پلیس در نیویورک, شهرستان Suffolk و Newsday اگهی گزارش داد که او ازدواج کرده بود با دو پسر. یک GoFundMe صفحه: تاسیس شده است برای جمع آوری پول است که خانواده را اختصاص به سازمان های خیریه به افتخار میراث او.

یکی دیگر از Broadridge کارمند آسترید Echenique که مشخصات مربوط به شناسایی او به عنوان یک کارمند ورود اطلاعات برای این شرکت همچنین درگذشت از Covid-19 عوارض با توجه به خانواده است. یکی از بستگان نزدیک که نمیخواستند نام برد و گفت: یکی از Echenique اعضای خانواده است که با این نسخهها کار برای Broadridge آزمایش مثبت برای Covid-19 و همچنین, اما بهبود است. Echenique این عضو خانواده گفت: تا به حال لوپوس یک بیماری خود ایمنی مزمن است که باعث می شود مبارزه با عفونت های مشکل تر است.

یک چهارم Broadridge کارمند Aleyamma Kuriakose درگذشت از Covid-19 با توجه به اعضای خانواده و همکاران و اخبار منتشر شده در هند غرب و تریبون.

ایالت نیویورک دادستانی کل شروع به دنبال به شرایط کار در Broadridge انبار در اوایل ماه آوریل پس از تماس با رهگیری و نوع تحقیقات است. مطلع اخیر مرگ و میر یک سخنگوی این دفتر گفت: آن را تا به حال دریافت چندین شکایت از کارگران در انبار و همچنان به جمع آوری اطلاعات از کارگران و خانواده های آنان است.

برای دیوید مایکلز, رئیس سابق اداره ايمنی و بهداشت شغلی در دولت اوباما خطرات مواجه کارگران در طول Covid-19 همه گیر تشدید شده اند OSHA شکست را به عمل آورند.

“برخی از کارفرمایان در حال حاضر تنها به ارائه مناسب PPE به Covid در معرض کارگران و بیش از حد بسیاری هنوز هم ارائه هیچ PPE یا حتی کافی اجتماعی فاصله,” او گفت:. “آنها می توانید دور با آن به دلیل OSHA حاضر به موضوع اورژانس استاندارد الزام کارفرمایان برای حفاظت از کارکنان خود را از این ویروس مرگبار است.” OSHA نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط انتشارات زمان.

در خانه اش در Brentwood, Menjivar تلاش برای قطعه زندگی خود را به عقب با هم غرق ناگهانی از دست دادن شوهرش. “این خیلی سخت بود تنهایی,” او گفت: به عنوان کودک نو پا خود را به گریه در پس زمینه. او گفت که یک نماینده از Randstad کرده بود به تازگی نام خود را به ابراز همدردی و گفت: آنها خواهد بود ارسال سبد غذایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>