آنها می دانند که چگونه برای جلوگیری از Megafires. چرا کسي گوش نميده؟

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که در مورد سوء استفاده از قدرت تحقیق می کند. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

چه هفته . براي همه کاليفرنياها خشنه . خسته کننده برای آتش نشانان در خطوط مقدم. دل شکسته برای کسانی که خانه ها و عزیزانشان را از دست دادند. اما یک نوع جهنم ویژه “ترومن” برای کادر مردان و زنانی که در دو یا سه پنج دهه گذشته نه تنها سوختگی کالیفرنیا، تبر آتش را در دست تماشا کرده اند، اما چه کسی سیاست آتش سوزی را نیز به طور کامل درک کرده است که چشم انداز را ایجاد کرده است که اکنون در شعله های آتش قرار دارد.

“چه طوره؟” تیم اینگالزبی دوباره به من تکرار کرد، به طور پوشیدنی، زمانی که من از او پرسیدم تماشای کالیفرنیا در این هفته گذشته چگونه است. در سال ۱۹۸۰ اینگالزبی به عنوان آتش نشان ویلدلند شروع به کار کرد. در سال ۱۹۹۵ دکترای جامعه شناسی محیط زیست را کسب کرد. و در سال ۲۰۰۵، نا امید از شکاف عظیم بین آنچه که او در مورد مدیریت آتش نشانی و دیدن در خط آتش یاد می گرفت، آتش نشانان یونایتد را برای ایمنی، اخلاق و بوم شناسی آغاز کرد. از آن زمان FUSEE شده است لابی کنگره ، و تلاش برای آموزش هر کسی که گوش خواهد داد ، در مورد سیاست آتش گمراه است که منجر به megafires ما امروز می بینیم.

پس چه طوره؟ “این فقط … خوبی… وحشتناکه . وحشتناک است برای دیدن این اتفاق می افتد زمانی که علم بسیار روشن است و برای سال ها روشن است. من از سندرم کاساندرا رنج می برم.» اینگالزبی گفت. «هر سال به مردم هشدار می دهد: فاجعه در حال آمدن است. ما بايد تغيير کنيم . و هيچ گوش نميده. و بعد اتفاق می افتد.»

الگو نوعی از افسردگی است: ما مدام آتش سوزی بیش از حد را در سراسر مناظر کالیفرنیا انجام می دهیم که در آن آتش خطر کمی برای مردم و سازه ها به همراه دارد. در نتیجه سوخت های وایلدلند به ساخت ادامه می دهند. در عین حال آب و هوا گرم تر و خشک تر می شود. سپس، رونق: اجتناب ناپذیر است. باد یک خط برق را می وزد، یا رعد و برق به چمن خشک برخورد می کند، و دوزخی به دنبال دارد. این هفته ما هر دو دومین و سومین آتش سوزی بزرگ تاریخ کالیفرنیا را دیده ایم. اینگالزبی می گوید: «جامعه آتش نشانی، مترقیان، تقریباً در حالت وحشت قرار دارند.» فقط يه راه حل وجود داره، راه حلي که هنوز ميدونيم هنوز ازش اجتناب ميکنه. “ما بايد آتيش خوبي روي زمين بگيريم و مقداري از اون بار سوخت رو از دست بديم”

بله، در سراسر خدمات جنگل ایالات متحده و سازمان های ایالتی کالیفرنیا در مورد انجام سوختگی تجویز شده بیشتر و سوختگی مدیریت شده صحبت شده است. نقطه آن “آتش خوب” خواهد بود برای ایجاد یک جستجوگر سیاه و سفید و سبز در سراسر ایالت. بسته های سوخته سیاه و سفید پس از آن یک سری از dampers و بن بست فراهم می کند تا شدت آتش را پایین تر نگه دارید زمانی که شعله های آتش در شرایط گرم و خشک جرقه, به عنوان آنها در این هفته گذشته. اما ما خيلي کم “آتيش خوب” داشتيم، همونطور که کاساندراها بهش ميگن. آتيش خيلي کم هدفمند و سالم بیش از حد چند هکتار عمدا سوخته و یا corralled توسط گواهی “کارفرمایان سوختگی” (بله، که اصطلاح رسمی در کد منابع کالیفرنیا) برای حفظ جوامع امن در هفته هایی مانند این است.

دانشگاهیان بر این باورند که هر ساله بین ۴٫۴ میلیون تا ۱۱٫۸ میلیون جریب در کالیفرنیای ماقبل تاریخ سوزانده می شود. بین سال های ۱۹۸۲ تا ۱۹۹۸ مدیران زمین آژانس کالیفرنیا به طور متوسط حدود ۳۰٬۰۰۰ جریب در سال سوزاندند. بین سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۷ این تعداد به ۱۳٬۰۰۰ جریب سالانه کاهش یافت. این ایالت در سال ۲۰۱۸ چند قانون جدید را تصویب کرد که برای تسهیل سوزاندن عمدی تر طراحی شده بود. اما کمتر کسی خوش بین است این، به تنهایی، منجر به تغییر قابل توجهی خواهد شد. ما با يه پشتي مرگ زندگي ميکنيم در فوریه 2020 ، طبیعت پایداری منتشر شده این نتیجه گیری وحشتناک : کالیفرنیا نیاز به سوزاندن 20 میلیون هکتار — منطقه ای در مورد اندازه مین برای بازسازی از نظر آتش سوزی.

مایک بیزلی، معاون آتش نشانی پارک ملی یوسیمیتی از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ و رئیس بازنشسته آتش نشانی بین آژانسی برای جنگل ملی اینیو و دفتر اداره مدیریت زمین اسقف فیلد، زمانی که به او رسیدم حال و هوای بهتری نسبت به اینگالزبی داشت، اما تنها به این دلیل که به عنوان یک آرکانسان پاره وقت، نیمه وقت کالیفرنیایی و اورگانی، بیزلی به نظر می رسد زندگی را پوچ تر پیدا می کند. کاليفرنيا اين هفته چطور به نظر مياد؟ اون يه خنده گلويي رو رها کرد گفت: پیچیده به نظر می رسد. “و من فکر می کنم شما می دانید منظور من از آن چیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im