این Zella محموله شلوار راز سفر در سبک این بهار

سفر خود را ممکن است برنامه ریزی شده گذرنامه خود را تمدید کرد و چمدان خود را بسته بندی شده — اما هنوز هم وجود دارد یک گام مهم در قبل از تعطیلات روند که همیشه بدون هیچ زحمتی. چه ممکن است باشد ؟ انتخاب ایده آل لباس برای پوشیدن دارم قبل از گام گذاشتن در یک سفر طاقت فرسا ، اگر شما در حال رقص در یک مسافت طولانی پرواز و یا چند layovers مهم ترین بخش این است که ماندن در برنامه — و راحت ماندن در این روند!

در حالی که ما معمول رفتن به پایین تمایل به ساق پوش, حتی برخی, جفت می تواند احساس خیلی محدود! و متاسفانه سنتی عرق ممکن است این لایحه مناسب نیست اگر ما می خواهید برای اقامت تا حدودی مد روز. ما می خواهیم چیزی که بیشتر بالا و ما فقط آنچه که ما دنبال آن هستید با این Zella محموله! آنها به خوبی در راه تبدیل شدن به جدید ما سفر نفس نفس زدن و ما باید با یک احساس است که شما می خواهید به سنگ آنها را تمام زمستان طولانی بیش از حد!

Zella Getaway Cargo Pants (Black)
Zella گریز محموله شلوار (سیاه و سفید) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Zella گریز محموله شلوار برای 75 $در دسترس از Nordstrom!

این محموله شلوار ساخته شده از بازیافت پارچه پلی استر است که بارهای از کشش به آنها — آنها 12 ٪ اسپندکس به طور دقیق! یکی از خریداران در توصیف این مواد به عنوان احساس “ابریشم-مانند” و ما نمی تواند فکر می کنم از لذت بخش ترین صدایی پارچه. آنها مناسب آزادانه در اطراف پاها به همین دلیل است که آنها ممکن است احساس comfier از ساق پوش! آنها را دور کمر بالا که cinches با تسمه الاستیک است که یک طناب کشی و نفس نفس زدن پا بریدن و cinched به عنوان به خوبی. آنها ساخته شده به آمار درست در بالای مچ پا — شیک مناسب است که ما می پرستمش!

این محموله دارای دو جیب لغزش در دو طرف لگن را به عنوان به خوبی به عنوان دو جیب فلپ جلو فقط در زیر آنها را. کسانی که پایین تر جیب طراحی شده به تناسب هر آیتم های اضافی. پس از همه آنها به نام محموله دلیل خوب! این Zella شلوار آمده در سه خنثی گزینه های رنگ زیتون, سبز, نور خاکستری و سیاه و سفید. ما فکر می کنیم که این جفت سبز ممکن است مورد علاقه ما اما همه از این سایه ها واقعا شایسته یک نقطه در گنجه خود را!

Zella Getaway Cargo Pants (Grey Truffle)
Zella گریز محموله شلوار (خاکستری ترافل) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Zella گریز محموله شلوار برای 75 $در دسترس از Nordstrom!

این شلوار ها نه تنها بزرگ برای مسافرت است. آنها را نگاه شیک به اندازه کافی برای پوشیدن در یک روز گاه به گاه و یا حتی به کار اگر دفتر خود را بیشتر lax کد لباس. شما می توانید تیم آنها با بریدن مانتو یا بیش از یک bodysuit. آنها همچنین پس از تمرین شلوار که شما می توانید بر روی بیش از بدنسازی شورت یا شلوار ورزشی!

خریداران فراموش هشدار می دهند که این Zella محموله می تواند اجرا شود کمی, کوچک, بنابراین شما ممکن است بخواهید به منظور اندازه از معمول خود را. یک منتقد گفت که آنها دوست استاندارد سیاه و سفید جفت به طوری که آنها “دستور خاکستری ترافل سایه” را به عنوان به خوبی! یکی دیگر از آنها را به نام “مانند یک قطعه همه کاره” و گفتند که آنها “زوج و آنها را با دیگر activewear, گوه صندل و لباس پنبه ای و یا یک ژاکت سبک.” اگر شما بوده ام به دنبال کامل شلوار بهار نگاه نکنید!

آن را ببینید: دریافت Zella گریز محموله شلوار برای 75 $در دسترس از Nordstrom!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از Zella و فروشگاه تمام زنان مد در دسترس از Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>