این پایدار کفش همه بی حس کردن در Pantone رنگ سال

ما همیشه با نگاه به Pantone رنگ سال به راهنمای ما — چه در مد و طراحی داخلی و یا حتی آرایش. زمانی که کلاسیک آبی نازل شد به عنوان برنده برای سال 2020 آن را تقریبا مانند یک موج امداد بلافاصله شسته بیش از ما. که فقط اثر سایه اتحاد مردم رو چرا ما می خواهیم به آن را به تقریبا هر ساز و برگ در سال آینده!

انجام دقیقا همان است که درست کردم خیلی آسان تر است. آن را هر روز است که ما احساس می کنیم تا برای استفاده از سایه چشم آبی, اما آن است که قطعا هر روز که ما احساس می کنیم به قرار دادن بر روی یک جفت کفش راحت. به همین دلیل ما خیلی هیجان زده به طور جدی مورد پنتون جدید همکاری با ما علاقه پایدار نام تجاری کفش Cariuma!

Cariuma x Pantone OCA High
Cariuma

آن را ببینید!

بررسی تمام چهار Cariuma x پنتون کفش کتانی سبک اینجا شروع در $89!

Cariuma شناخته شده است برای تعهد خود را به حق کشورهای عضو اکو دوستانه مواد طرح های ابتکاری و شفافیت. به همین دلیل این همکاری زیادی را حس می کند. کلاسیک آبی “پایه مراقبه و قابل اعتماد رنگ” شناخته شده برای القای “آرامش و اعتماد به نفس و اتصال” در مردم است. با توجه به Cariuma آیا ما نیاز به این کفش ها را در پای ما به عنوان به زودی به عنوان در حال حاضر!

وجود دارد چهار کفش ورزشی موجود در این همکاری است. ما هر دو OCA کم و OCA بالا پایین و بالا-تاپ ترتيب از همان طراحی. هر دوی آنها Cariuma امضا درپوش پا طراحی و بوم بالایی که در زرق و برق دار کلاسیک آبی. ما گزینه سوم است CATIBA پایین شامل یک جیر و پنبه فوقانی و یک مدرسه قدیمی به سبک آراسته با Cariuma آرم در سمت. در نهایت Cariuma اخیر راه اندازی و پایدار ترین کفش های آبی کم است. آن را به یک گره بالا و ساخته شده است از خود و بازسازی کربن خنثی بامبو!

Cariuma x Pantone CATIBA
Cariuma

آن را ببینید!

بررسی تمام چهار Cariuma x پنتون کفش کتانی سبک اینجا شروع در $89!

همه از این کفش بسیار راحت و شامل Cariuma قابل جابجایی حافظه فوم و چرم ترکیبی کفی. آنها نیز ما را ترک احساس شاد و نور پس Cariuma چنین استثنایی تمرکز بر ترک کوله کربن ممکن است. نه تنها آن را با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست, اما آن را با استفاده از بازیافت بسته بندی به عنوان به خوبی. حتی به عنوان کفش به شما حمل Cariuma با استفاده از 100 ٪ کربن خنثی حمل و نقل روند به مبارزه با تغییر آب و هوا!

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که دوست دارم در مورد همه این کفش ها, اما حتی فقط در یک سطح کامل سطح آنها باید برای سال های آینده است. کلاسیک آبی می رود با واقع همه چیز از neons برای خنثی عمیق سایه و رنگین کمان. از آنجا که کفش باید ساده طرح های آنها نیز می توان با انواع الگوها و بافت. ما شخصا هم فکر می کنم آنها باید نگاه کامل برای جفت شدن با لباس و دامن, ایجاد سرد سبک خیابان پرنیان است که باید paparazzi تفکر شما در حال ساخت راه خود را از یک نمایش مد!

این همکاری مجموعه در دسترس است در هر دو مردان و زنان, اندازه, اما برخی از اندازه ها در حال حاضر شروع به پس گرفتن مال شما در حال حاضر!

آن را ببینید!

بررسی تمام چهار Cariuma x پنتون کفش کتانی سبک اینجا شروع در $89!

سبک شما نیست ؟ اتمام تمام رنگ های دیگر Cariuma را ارائه کرده است در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im