این Slip-On قاطر کفش از Sperry هستند و 25% در Nordstrom

واقعیت: Slip-on کفش های جادویی هستند. آیا ما نیاز به اجرای کارهای ساده صندل و یا ضربه زدن به شهر جلوه جفت پاشنه, همیشه وجود دارد یک گزینه در دسترس است که شما می توانید به سادگی اسلاید به. این واقعا ساده ترین راه برای قرار دادن در کفش قبل از پله خارج!

و در حال حاضر وجود دارد حتی کفش است که شما می توانید انتخاب کنید تا در این سبک دستی بیش از حد! چرا مقابله با بدون هیچ زحمتی از بستن و untying ضربات خود را هنگامی که شما می توانید برخی از پرتاب در ثانیه ؟ به عنوان پاداش اضافه شده این جفت ارز از Sperry کاملا ایده آل برای بهار و تابستان فصل است.

Sperry Crest Vibe Mule (Kick Back Plaid Textile)
Sperry تاج پرنیان قاطر (پشت پا زدن شطرنجی نساجی) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Sperry تاج پرنیان قاطر (در اصل 60 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $45 موجود در Nordstrom!

هر کس که می داند و دوست دارد کلاسیک برند Sperry بلافاصله در عشق سقوط با این شایان ستایش slip-on کفش. همه شما باید انجام دهید این است که جای پای خود را به این پسر بد هستند شما کاملا خوب به آن بروید! آنها با حافظه فوم کفی به طوری که پای خود را احساس خواهد شد راحت در تمام طول روز طولانی است. امضای دباغی-چرم laces خواهد ماند بصورتی پایدار و محکم در محل به طوری که مناسب این کفش ها نمی شل به عنوان شما را در مورد وظایف خود را.

این کفش ساخته شده از مواد بوم آمده و در پنج رنگ مختلف — که همه آنها رویایی انتخاب برای روزهای گرم سال. انگار رنگ پریده آبی, نور صورتی, نور زرد و خاکستری شسته سایه — به عنوان به خوبی به عنوان یک بد بو چاپ-طرح شطرنجی!

Sperry Crest Vibe Mule (Blue Chambray Fabric)
Sperry تاج پرنیان قاطر (آبی Chambray پارچه) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Sperry تاج پرنیان قاطر (در اصل 60 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $45 موجود در Nordstrom!

پاشنه این کفش به نظر می رسد ضخیم تر از یک جفت از میانگین کفش های تنیس دادن به آن کمی پلت فرم لبه است که به طور جدی روند در حال حاضر! دیگر متفکر لمسی است که ما عشق ؟ این شطرنجی جفت جامد کفی در حالی که مواد جامد باید یک هماهنگی شطرنجی چاپ روی کفی. این ظریف متضاد جزئیات مانند این است که ما درک یک جفت کفش در یک سطح بالاتر!

ایجاد راحتی و سهولت در زندگی ما است که از بیشترین اهمیت — و هنگامی که آن را می آید به کفش این قاعده مستثنی است. راستش هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند آزادی یک کفش صندل یا قاطر پس از آن خطر ناک است که کفش بدست با برنامه است. ممکن است ما فقط باید برای اضافه کردن این Sperrys به ما کفش چرخش — به خصوص در این قیمت!

آن را ببینید: دریافت Sperry تاج پرنیان قاطر (در اصل 60 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $45 موجود در Nordstrom!

نه کفش است که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از Sperry و فروشگاه تمام زنان کفش ورزشی موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>