این شلوار ممکن است احساس مانند ساق پوش, اما آنها حرفه ای ملزومات

لباس حرفه ای می تواند بسیار…اه. آن را مانند اختراع شد و به عنوان خسته کننده و ناراحت کننده که ممکن است به نظر می رسد که واقعا ناعادلانه با توجه به, ما انتظار آن را می پوشند برای حداقل هشت ساعت در روز است. ما نیاز به لباس مناسب برای خطوط خاصی از کار, اما ما واقعا با “مناسب” بودن مترادف با “بد است.”

حتی سنتی ترین لباس حرفه ای است و نه مورد علاقه ما وجود دارد باید به چند قطعه بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد, درست است ؟ راست! این فن های مورد علاقه, شلوار, برای مثال. آنها نمی به دست آوردن نزدیک به 300 درخشان, بررسی, توسط حادثه. آنها در انتخاب اول ما برای دفتر و آنها در واقع 33 ٪ خاموش در حال حاضر!

NIC+ZOE Wonderstretch Straight Leg Pants
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت NIC+زو Wonderstretch پای راست شلوار (در اصل $128) فقط برای $85 در Nordstrom!

منتقدان می گویند این شلوار به آنها کمک کند “نگاه فوق العاده جلا در محل کار” در حالی که به طور همزمان کمک به آنها احساس “بسیار راحت است.” نه تنها این, اما آنها “پس چاپلوس” با یکی از خریداران گزارش که آنها “مکمل [خود] شکل شبیه هیچ دیگر است.” آنها خیلی کم-تعمیر و نگهداری بیش از حد. آنها ماشین-قابل شستشو و آنها همیشه مدیریت به ماندن چین و چروک-رایگان — حتی “بعد از ساعت یک هواپیما.”

این Wonderstretch شلوار باید یک راست پا شبح, صاف بینهایت با پارچه نرم در حال حرکت با شما — هرگز چسبیده یا bunching. چرا که آنها هیچ زیپ دکمه یا قلاب. آنها pull-on سبک را با یک تسمه که بازدید در کمر طبیعی به این معنی که شما می توانید پهلو بلوز با سهولت!

NIC+ZOE Wonderstretch Straight Leg Pants
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت NIC+زو Wonderstretch پای راست شلوار (در اصل $128) فقط برای $85 در Nordstrom!

این شلوار بسیار چسبناک است که اگر ما بسته شد چشمان ما در واقع ممکن است اشتباه آنها را با ساق. آنها نمی خم شدن یا حفظ شکل خود را حتی پس از سال ها از پوشند. حتی اگر آنها احساس و عمل مانند ساق هر چند آنها نمی مانند نگاه كردن در همه. آنها انتخاب ایده آل برای کمک به شما را که ارائه, ملاقات با یک مشتری جدید و یا حتی ناخن یک مصاحبه شغلی. بیشتر بی دست و پا بی قراری در اطراف در طول لحظات مهم به دلیل ناراحتی!

NIC+زو قطعات ممکن است نوآوری و افزایش, اما آنها ساخته شده برای هر کسی و هر کس را می پوشند. آنها به معنای به “آسایش و لوکس” را به گروه روزمره و این که نوع ماموریت ما دوست داریم برای دیدن از یک نام تجاری. این شلوار بدیهی است که متناسب با این لایحه!

این Wonderstretch شلوار در حال حاضر در دسترس در دو رنگ و اندازه باقی مانده ممکن است رفته و به زودی پس بیایید به آن است. ما تاجریزی عمیق بادمجان سایه و تاریکی ترافل خواهد شد که خود را از رفتن به خنثی رفتن به جلو. ما توصیه چیدن هر دو به خصوص در حالی که شما می توانید آنها را برای کمتر از $90. مورد علاقه خود را جارچی و دکمه تا از گنجه و آماده برای ایجاد یک ساز و برگ است که باید کل دفتر پریشان از کار خود را به عنوان شما قدم زنی با تبختر توسط!

آن را ببینید!

دریافت NIC+زو Wonderstretch پای راست شلوار (در اصل $128) فقط برای $85 در Nordstrom!

سبک شما نیست ؟ چک کردن بیشتر از NIC+زو در اینجا و دیگر شلوار و ساق موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>