این بیمارستان دوخته امید خود را به خصوصی و شرکت های مدیریت. در حال حاضر آنها در حال عمیق تر در بدهی.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

حداقل 13 بیمارستان در اوکلاهما را بسته اند و یا تجربه اضافه شده درماندگی مالی تحت مدیریت شرکت های خصوصی. این شرکت فروش خود را به جوامع روستایی در اوکلاهما و کشورهای دیگر به عنوان چرخش متخصصان است.

درآمد افزایش یافت و در برخی از بیمارستان های روستایی پس از شرکت های مدیریت معرفی خدمات آزمایشگاه برنامه های, اما دستاوردهای آن به سرعت از بین رفت زمانی که بیمه متهم آنها را از بازی نرخ بازپرداخت و متوقف پرداخت. برخی از شرکت ها به اتهام های سنگین مدیریت هزینه های امیدوار کننده به دم میلیون ها دلار اما هرگز سرمایه گذاری. در موارد دیگر شرکت ها به سادگی نمی باید مدیریت بیمارستان تجربه آنها در بوق و کرنا.

در زیر نمونه هایی از بیمارستان های روستایی که دوخته امید خود را به خصوصی و شرکت های مدیریت است که در سمت چپ آنها را عمیق تر در بدهی. آنها بر اساس مصاحبه سوابق و اطلاعات مالی از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و بیمارستان های آمریکا میباشد.

بیمارستان یادبود از County, Texas

محل سکونت: گویمون در اوکلاهما تکدی

تعداد تخت بیمارستان: 25

وضعیت:در باز است. در حال حاضر مدیریت اجرایی استخدام توسط هیئت مدیره بیمارستان.

وضعیت مالی در سال 2019:

 1. مجموع دارایی ها از جمله املاک و مستغلات, پول نقد در دست سرمایه گذاری و موجودی: 4.5 میلیون دلار
 2. مجموع بدهی های, از جمله وام مسکن و وام های دیگر هزینه های حقوق و دستمزد و پول بدهکار به فروشندگان: $5.9 میلیون
 3. درآمد خالص: -$331,493

مدیریت تاریخچه و امور مالی: در این شهرستان متعلق به بیمارستان حدودا از طریق چهار شرکت های مدیریت در هشت سال گذشته. شهر اوکلاهما مبتنی بر همافزايی منابع شرکای اخیر مدیریت شرکت موفق به دیدار با نیازهای اضطراری از بیماران با توجه به یک سال 2018 بررسی توسط Oklahoma State وزارت بهداشت. بررسی موارد یافت که در آن بیماران داده نمی شد مهم زندگی-صرفه جویی در مصرف داروها از جمله antivenom برای گزش مار و مشترک لخته متلاشیکننده مواد مخدر مورد استفاده در درمان بیماران مبتلا به سکته مغزی. همافزايی منابع شرکای شروع مدیریت بیمارستان در اکتبر سال 2017, اما آن را در زمان کنترل کامل عملیات در ماه آوریل سال 2018 است. در مارس 2019, داگ, شنا, مدیر عامل این شرکت با ارسال یک سری از ایمیل به هیئت مدیره بیمارستان گفت: او را نزدیک تسهیلات اگر هیئت مدیره موافق نیست را به مالکیت. یک ایمیل خواسته هیئت مدیره بیمارستان به ثبت نام جدید $60,000 ماهانه مدیریت قرارداد با شرکت. ترس از شنا خواهد دید بیمارستان هیئت مدیره واصل طرح دعوی در دادگاه در آوریل 2019. هیئت مدیره حل و فصل با شرکت و به دست آورد کنترل از بیمارستان همان ماه است.

شرکت پاسخ: شنا کاهش یافت یک مصاحبه درخواست. او گفت: او را تنها پاسخ سوال اگر مرز و ProPublica او داده اند. اخبار سازمان کاهش یافته است.

Latimer شهرستان بیمارستان عمومی

محل سکونت: Wilburton در جنوب شرقی اوکلاهما

تعداد تخت بیمارستان: 33

وضعیت: بسته شده در اکتبر 2018.

وضعیت مالی در سال 2017:

 1. کل دارایی: $10.9 میلیون
 2. مجموع بدهی: 1 میلیون دلار
 3. درآمد خالص: -$580,400

مدیریت تاریخچه و امور مالی: در ماه سپتامبر 2018, Blue Cross Blue Shield of Oklahoma کاهش یافته و بیمارستان از شبکه خود را با استناد به ادعاهای تقلب در حسابداری و مدیریت شامل مدیریت آن شرکت است. بیمارستان اجرا شد در حال حاضر از بین رفته میسوری بر اساس EmpowerHMS. زمانی که Latimer بسته یک ماه بعد بیمارستان بدهکار بیش از 1 میلیون دلار در پرداخت مالیات حقوق و دستمزد و فوق العاده فروشنده فاکتورها رئیس سابق دنی بالدوین گفت.

شرکت پاسخ: تلاش برای رسیدن به یک نماینده برای شرکت و برای توانمند سازی ناموفق بودند. توانمند سازی را رد کرده است اتهام تخلف در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط شرکت های بیمه.

Pauls Valley مرکز پزشکی منطقه ای

محل سکونت: Pauls Valley حدود 60 مایلی جنوب شهر اوکلاهما

تعداد تخت بیمارستان: 64

وضعیت: بسته شده در اکتبر 2018

وضعیت مالی در سال 2018:

 1. کل دارایی: $6.6 میلیون
 2. مجموع: $14.4 میلیون
 3. درآمد خالص: -$8.1 میلیون

مدیریت تاریخچه و امور مالی: هیئت مدیره به داد سلامت غربی اوکلاهما کنترل بیمارستان در جولای 2018. مقامات می گویند هیچ قرارداد کتبی وجود دارد. داد متعهد به سرمایه گذاری میلیون ها دلار با یک طرح در نهایت به خرید این بیمارستان با توجه به شهر و رهبران. این هیئت معتقد است که سرمایه گذاری از این اتحاد خارج خواهد کمک به بیمارستان پرداخت بدهی های خود را به مدیریت سابق شرکت NewLight بهداشت و درمان به آن یک فرصت برای شروع تازه است. چند دلار سرمایه گذاری هرگز وارد شده است.

شرکت پاسخ: Frank Avignone مدیر عامل شرکت در حال حاضر از بین رفته داد سلامت شرکای غربی اوکلاهما گفت که او برنامه ریزی شده به دنبال یک وام بانکی و استفاده از بیمارستان را پرداخت در آینده به عنوان وثیقه. اما Avignone گفت که او قادر به تامین مالی به دلیل رهن که قبل از مدیریت شرکت تا به حال قرار داده شده در ورودی پرداخت.

Seiling مرکز پزشکی منطقه ای

محل سکونت: Seiling در شمال غربی اوکلاهما

تعداد تخت بیمارستان: 18

وضعیت:در باز است. این بیمارستان در حال حاضر مدیریت, Shawnee, Oklahoma-بر اساس منسجم مدیریت بهداشت و درمان و مشاوره.

وضعیت مالی در سال 2019:

 1. کل دارایی: 1.2 میلیون دلار
 2. مجموع: $2.7 میلیون
 3. درآمد خالص: -$85,956

مدیریت تاریخچه و امور مالی: شهر رهبران می گویند بیمارستان سابق شرکت مدیریت داد بهداشت جنوب غربی اوکلاهما وارد شده به قرارداد و پرداخت برای خدمات است که نه تایید شده توسط هیئت مدیره. شرکت استخدام یک شرکت حسابداری برای حدود $100,000 با وجود بیان کرد که آن را به حال یک کارشناس مالی در کارکنان خواهد بود که در دسترس به عنوان بخشی از قرارداد خود را با این شهر است. آن را امضا و پنج سال خدمات داروخانه قرارداد برای تا $4,500 یک ماه به علاوه هزینه های مواد مخدر. و آن را وارد قرارداد دیگری برای پزشکی و صدور صورت حساب نرم افزار که شهر رهبران می گویند که آنها را تأیید نمی کند. مقامات در Seiling گفت: آنها متوجه شدند این قرارداد زمانی که صورتحساب شروع به ظاهر شدن در بیمارستان ماهانه گزارش های مالی. Seiling به پایان رسید و ارتباط آن با اتحاد در فوریه 2019. منسجم بهداشت و درمان است پس گرفته شده مدیریت بیمارستان.

شرکت پاسخ: اتحاد بهداشت جنوب غربی اوکلاهما پاسخ نمی دهند به نوشته سوال در مورد مدیریت آن از Seiling بیمارستان. این شرکت با هرگونه تخلف در مدیریت آن از سه اوکلاهما بیمارستان.

Sayre بیمارستان جامعه

محل سکونت: Sayre در غرب اوکلاهما

تعداد تخت بیمارستان: 31

وضعیت: بسته شده در ماه اوت سال 2018 است.

وضعیت مالی: اطلاعات مالی در دسترس نیست برای بیمارستان است.

مدیریت تاریخچه و امور مالی: این مشکل مزمن بیمارستان که بسته در سال 2016 دوباره زنده شد سال بعد توسط SMH کسب یک اوکلاهما مبتنی بر مدیریت شرکت است. آن را همچنان به مبارزه مالی. این شرکت قادر به پرداخت حداقل سه نفر کارکنان بهداشتی و دندانپزشکی بیمه حق بیمه با وجود آنها کسر از حقوق با توجه به حکم دستمزد ادعاهای اوکلاهما وزارت کار. بیمارستان فرود آمد در دادگاه برای صورتحسابها و فروخته شد به پرداخت وام در ماه مه سال 2018 است. یکی دیگر از شرکت مدیریت سینرژیک منبع همکاران خریداری بیمارستان تنها به ناگهان نزدیک تسهیلات سه ماه بعد.

شرکت پاسخ: در یک ایمیل رابرت هیکس صاحب SMH اکتساب گفت که با وجود اوکلاهما وزارت کار حاکم است که خود در شرکت مسئول پرداخت نشده و بیمه و او دیگر در اتهام از بیمارستان در زمان. شنا, مدیر عامل شرکت همافزايی منابع شرکای رد درخواست مصاحبه. شنا گفت تنها جواب این مرز و ProPublica سوالات در خواست نامش فاش نشود. اخبار سازمان کاهش یافته است.

Mangum مرکز پزشکی منطقه ای

محل سکونت: Mangum در جنوب غربی اوکلاهما

تعداد تخت بیمارستان: 18

وضعیت:در باز است. این بیمارستان در حال حاضر با مدیریت منسجم مدیریت بهداشت و درمان و مشاوره.

وضعیت مالی در سال 2018:

 1. کل دارایی: $5.8 میلیون
 2. مجموع بدهی: $11.3 میلیون
 3. درآمد خالص: -$1.8 میلیون

مدیریت تاریخچه و امور مالی: مقامات در شهر Mangum محرمانه در حال انجام طرح دعوی در دادگاه است که اتحاد بهداشت جنوب غربی اوکلاهما غنی شده خود به خود و دیگر شرکت های تحت کنترل صاحبان آن در بیمارستان و هزینه های. این شهر بیمارستان مدیره اخراج داد در دسامبر سال 2018 است. در نامه ای قطع ارتباط هیئت مدیره گفت: این شرکت بارها و بارها نقض آن مدیریت قرارداد با استناد به یک تصمیم به استفاده از 4 میلیون دلار هزینه بازپرداخت از سوی دولت فدرال برای پرداخت خط اعتباری بدون هیئت مدیره رضایت. آن را برجسته پرداخت به شرکت های متعلق به اتحاد شرکای. این بیمارستان در حال حاضر مدیون مدیکر پیش بینی 3.5 میلیون دلار است و شکایت کرد که توسط یک بانک برای 1.8 میلیون دلار به بازپرداخت خط اعتباری. این پرونده نیز ادامه دارد. منسجم بهداشت و درمان است پس گرفته شده مدیریت بیمارستان.

شرکت پاسخ: اتحاد بهداشت جنوب غربی اوکلاهما را رد کرده است اشتباه. Avignone شرکت مدیر عامل شرکت گفت: داد ذخیره بیمارستان از بسته شدن.

کارنگی Tri-County شهرداری بیمارستان

محل سکونت: کارنگی در غرب اوکلاهما

تعداد تخت بیمارستان: 17

وضعیت:در باز است. این بیمارستان در حال حاضر با مدیریت منسجم مدیریت بهداشت و درمان و مشاوره.

وضعیت مالی در سال 2019:

 1. کل دارایی: 7.2 میلیون دلار
 2. مجموع بدهی: $20.6 میلیون
 3. درآمد خالص: $2.4 میلیون.

مدیریت تاریخچه و وضعیت مالی: کارنگی بیمارستان مدیره و شهر اوکلاهما بر اساس اولین پزشکان گروه سرمایه قطع روابط در سال 2017. آن سال دولت بازرسان در بر داشت نقض مراقبت از بیماران آنقدر شدید است که آنها تعیین تسهیلات دیگر ملاقات حداقل مورد نیاز برای دریافت مدیکر پرداخت. تخلفات شامل عدم امنیت و نظارت برای بیماران روانی در اتاق اورژانس و عدم ارائه کافی کارکنان پرستاری. منسجم بهداشت و درمان است پس گرفته شده مدیریت بیمارستان.

شرکت پاسخ: برای اولین بار پزشکان نیست پاسخ به درخواست مصاحبه.

نیومن بیمارستان یادبود

محل سکونت: Shattuck در شمال غربی اوکلاهما

تعداد تخت بیمارستان: 25

وضعیت:در باز است. هیئت مدیره بیمارستان استخدام تمام وقت مدیر عامل شرکت به جای دیگری خصوصی مدیریت شرکت است.

وضعیت مالی در سال 2018:

 1. کل دارایی: $11.9 میلیون
 2. مجموع بدهی: $10.9 میلیون
 3. درآمد خالص: -$3 میلیون

مدیریت تاریخچه و وضعیت مالی: تحت ایلینوی مبتنی بر انتخاب مردم است, در بیمارستان, یک شرکت مدیریت نیومن یادبود به دروغ ادعا کرد که این انجام شد تعداد زیادی از خون و آزمایش ادرار به جمع آوری بیش از 21 میلیون دلار در پرداخت با توجه به اتهامات ساخته شده توسط شرکت بیمه ایتنا در حال انجام طرح دعوی در دادگاه فدرال. بین ماه های ژانویه 2016 و 2017, بیمارستان صورتحساب بیمه گر برای هزاران نفر از نمونه های آزمایش شده در آزمایشگاه در دیگر نقاط کشور به طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند. استراتژی مجاز بیمارستان به جمع آوری $2,250 در هر آزمون به جای استاندارد 120 دلار است که بیمه گر به طور معمول پرداخت بزرگتر امکانات. این شهر بیمارستان مدیره اخراج انتخاب مردم در سال 2017 و شکایت کرد که این شرکت برای تقلب و نقض قرارداد به دلیل lab صدور صورت حساب. شرکت و بیمارستان مستقر در خارج از دادگاه در سال 2018 است. شرایط حل و فصل نمی شد ساخته شده است.

شرکت پاسخ: تلاش برای رسیدن به یک نماینده برای انتخاب مردم ناموفق بودند. در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه این شرکت را رد اتهامات از ایتنا بیان کرد که آن را ذخیره بیمارستان از ورشکستگی است.

کیمررن بیمارستان یادبود

محل سکونت: شهرستان بویس در اوکلاهما تکدی

تعداد تخت بیمارستان: 25

وضعیت:در باز است. هیئت مدیره بیمارستان استخدام تمام وقت مدیر عامل شرکت به جای دیگری خصوصی مدیریت شرکت است.

وضعیت مالی در سال 2018:

 1. کل دارایی: 1.2 میلیون دلار
 2. مجموع بدهی: 3 میلیون دلار
 3. درآمد خالص: -$493,157

مدیریت تاریخچه و وضعیت مالی: Austin تگزاس مبتنی بر NewLight بهداشت و درمان فرار از بیمارستان برای حدود یک دهه قبل از تصمیم گیری در ماه ژانویه برای پایان دادن به رابطه آن با شهرستان است. در سال 2017, بیمارستان افزایش آزمایشگاه تست را در پول بیشتر اما شرکت های بیمه مورد سوال یک حجم بالایی از اتهامات و متوقف پرداخت. به صرفه جویی در پول بیمارستان متوقف شده ارائه بیمه درمانی برای پرستاران و سایر کارکنان در ماه دسامبر سال 2018 است. بیمارستان بدهکار NewLight بیش از 1 میلیون دلار از معوق مدیریت هزینه به عنوان از آوریل سال 2020 است. آن را پس از پرداخت بدهی خود به شرکت, به گفته مقامات بیمارستان.

شرکت پاسخ: NewLight بهداشت و درمان نیست جواب دقیق سوالات از مرز و ProPublica. به جای این پاسخ با یک بیانیه گفت: “NewLight, بهداشت و درمان, LLC همواره مشغول به کار در کنار رهبران جامعه ارائه دهندگان خدمات, دولت, انجمن و دیگر رهبران را به تلاش برای ایجاد مدل های جدید و برنامه هایی که به بهبود فضای کسب و کار برای بیمارستان های روستایی. در نهایت به منظور حفظ کیفیت بهداشتی درمانی روستایی و رهبران دولت نیاز به منابع مالی اضافی در دسترس به بیمارستان های روستایی.”

Haskell County Community Hospital

محل سکونت: Stigler در جنوب شرقی اوکلاهما

تعداد تخت: 25

وضعیت:در باز است. این بیمارستان در حال حاضر مدیریت ایندیانا مبتنی بر Vida Boa بهداشت و درمان.

وضعیت مالی در سال 2019:

 1. کل دارایی: $6.3 میلیون
 2. مجموع بدهی: $3.8 میلیون
 3. درآمد خالص: -$2.4 میلیون

مدیریت تاریخچه و وضعیت مالی: بیمارستان گذاشته حدود 85 درصد از کارکنان خود را در سال گذشته خروج از آن فقط با هشت نفر از پرستاران که دو به عنوان خدمه تمیز کردن. کاهش بخشی از تلاش برای ایجاد بیمارستان جذاب تر به خریداران. Haskell شهرستان بود و در میان چهار, اوکلاهما, بیمارستان که وارد ورشکستگی در سال 2019 پس از شرکت های بیمه متوقف reimbursing برای تست های آزمایشگاهی که به آنها گفته شد بخشی از حسابداری و مدیریت طرح تصور EmpowerHMS مدیریت شرکت که فرار از بیمارستان. Blue Cross Blue Shield of Oklahoma بوت توانمند سازی بیمارستان ها از شبکه خود را در سال 2018 پس از اتهامات تقلب علیه شرکت. در حالی که تحت مدیریت توانمند بیمارستان متوقف شد پرداخت حقوق کارمند و مزایای بهداشت و درمان با توجه به شهادت در دادرسی ایالتی در ماه نوامبر سال 2019. در طول جلسه Haskell کارکنان بیمارستان سوال چرا هیچ کس مسئول خود را از دست داده و دستمزد و مزایا و پولی که قرار بود پرداخت به کارکنان برنامه های بازنشستگی.

شرکت پاسخ: تلاش برای رسیدن به یک نماینده برای توانمند سازی ناموفق بودند. این شرکت با رد اتهام تخلف در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط شرکت های بیمه.

Drumright بیمارستان منطقه ای

محل سکونت: Drumright در شمال شرق اوکلاهما

تعداد تخت: 15

وضعیت:در باز است. این بیمارستان در حال حاضر مدیریت میسوری بر اساس روستایی بیمارستان ،

وضعیت مالی در سال 2018:

 1. کل دارایی: $12.1 میلیون
 2. مجموع بدهی: $13.7 میلیون
 3. درآمد خالص: -$821,484

مدیریت تاریخچه و وضعیت مالی: در ماه فوریه 2019, دولت, دادگاه, قاضی منصوب یک نماینده برای نظارت بر هزینه های خود را در بیمارستان. بیمارستان یکی از چهار در اوکلاهما که برای ورشکستگی زمینه در سال 2019 تحت مدیریت EmpowerHMS فاقد پول برای خرید دارو و لوازم. آن کاغذ توالت از محلی آتش نشانی با توجه به اسناد دادگاه. بیمه پرچم افزایش آزمایشگاه برای خون و ادرار که ممکن است تقلب در توانمند سازی بیمارستان ها.

شرکت پاسخ: تلاش برای رسیدن به یک نماینده برای توانمند سازی ناموفق بودند. این شرکت با رد اتهام تخلف در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط شرکت های بیمه.

بیمارستان جامعه فیرفکس

محل سکونت: Fairfax در شمال شرق اوکلاهما

تعداد تخت: 15

وضعیت:در باز است. این بیمارستان در حال حاضر موفق شده برای اولین بار توسط پزشکان سرمایه ،

وضعیت مالی در سال 2019:

 1. کل دارایی: 1.2 میلیون دلار
 2. مجموع بدهی: 3.6 میلیون
 3. درآمد خالص: -$6.7 میلیون

مدیریت تاریخچه و وضعیت مالی: پس از در بیمارستان وارد ورشکستگی در مارس 2019 یک اسکلت خدمه و پرستاران مشغول به کار بدون پرداخت به کارکنان اورژانس با توجه به دانا Renfro سابق ارشد پرستاری افسر. انجام نمی دهد بنابراین می تواند قرار داده اند بیمارستان در خطر از دست دادن آن عامل مجوز تحت قوانین ایالتی. بیمارستان یکی از چهار در اوکلاهما اجرا شده توسط EmpowerHMS فرار از پول پس از شرکت های بیمه این شرکت را متهم به تقلب. توانمند سازی به دنبال بازپرداخت برای خون و ادرار که نمی شد انجام شده در بيمارستان شرکت مدیریت بیمه, شرکت های محرمانه در طرح دعوی در دادگاه فدرال.

شرکت پاسخ: تلاش برای رسیدن به یک نماینده برای توانمند سازی گروه ناموفق بودند. این شرکت با رد اتهام تخلف در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط شرکت های بیمه.

پراگ بیمارستان جامعه

محل سکونت: پراگ در شرق اوکلاهما

تعداد تخت بیمارستان: 25

وضعیت:در باز است. این بیمارستان در حال حاضر با مدیریت منسجم مدیریت بهداشت و درمان و مشاوره.

وضعیت مالی در سال 2019:

 1. کل دارایی: $8.2 میلیون
 2. مجموع بدهی: $3.7 میلیون
 3. درآمد خالص: -$812,868

مدیریت تاریخچه و وضعیت مالی: بیمارستان مجبور شد به تکیه بر مواد غذایی و کمک های مالی برای تغذیه بیماران خود در ماه ژانویه 2019 پس از توانمند سازی متوقف پرداخت صورتحساب خود با توجه به گزارش های خبری. بیمارستان و سه نفر دیگر در اوکلاهما اجرا شده توسط توانمند وارد ورشکستگی در سال 2019 زمانی که شرکت های بیمه این شرکت را متهم به یک آزمایشگاه حسابداری طرح که متهم برای خون و آزمایش ادرار انجام شده در جاهای دیگر. منسجم بهداشت و درمان است پس گرفته شده مدیریت بیمارستان.

شرکت پاسخ: تلاش برای رسیدن به یک نماینده برای شرکت ناموفق بودند. این شرکت با رد اتهام تخلف در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط شرکت های بیمه.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>