این میوه و گیاهی دستمال مرطوب ممکن است 99.99% موثر تر از آب

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

همه ما تمیز کردن محصولات و مکمل های بهداشت و درمان رو به کاهش هستند ، به ظاهر توسط دوم. ما می خواهیم به آنها را گذشته بویژه با چگونه روی حیله و تزویر آن را به انجام در زندگی واقعی خرید این روزها — اما این نوع از زمان ما به آنها نیاز دارید بیشتر. ما نیاز به ماندن قوی و سالم و همچنین به عنوان نگه داشتن دست ما و هر بالا لمس سطوح فوق العاده تمیز و مقادیر — با هیچ جایی برای تبدیل شدن به سهل انگاری در مورد آن!

اگر شما در حال فکر کردن در مورد braving بیش از حد شلوغ و understocked فروشگاه مواد غذایی فروشگاه یا بازار محلی برای برخی از ویتامین ها و صابون و یا ضد عفونی کننده را یک گام به عقب. آن را به ارزش آن را — به خصوص زمانی که شما می توانید فروشگاه آنلاین (و فروش)! ما در اینجا به مطمئن شوید که شما می توانید اقامت نگردند تا بدون نیاز به مخاطره می اندازد خودتان و یا هر کس دیگری در طول این زمان غیر قابل پیش بینی.

حفاظت از خودتان (و دیگران) نیازی به مدرک پزشکی یا هر گونه فوق العاده ویژه, فوق العاده ابزار گران قیمت و یا لوازم جانبی. به دنبال راهنمایی کنید ؟ CDC محل است. آن را به ما دستور به اجتناب از تماس نزدیک با دیگران بیمار یا نه و شستن دست ما اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه در یک زمان — به خصوص پس از شما شده اند در یک محل عمومی و یا پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه.” سعی آواز کر از آهنگ های مورد علاقه خود را به مطمئن شوید که شما ضربه آن زمان حداقل! بدون صابون? چنگ زدن به یک ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل بمالید و آن را بین دست تا خشک شود.

نکته مهم دیگر این است که تمیز کردن و ضد عفونی نه تنها دست خود را, اما همه چیز در اطراف شما. این بدان معناست که تلفن های همراه جداول دستگیره های درب, نور, سوئیچ های کانتر, دسته, میز, صفحه کلید, توالت لوله ها و غرق می شود. پاک کننده چیزهایی که در اطراف شما هستند کمتر احتمال دارد شما به گسترش میکروب ها و سموم زمانی که شما به ناچار فراموش کرده ام نه به صورت خود را لمس! ما می دانیم که ما در حال گناه.

در حال حاضر همه از این محصولات به هیچ کس تعجب, فروش سریع و اغلب تا زمانی که شما نقطه یک معامله خوب از آن زمان به حرکت می کند. در حالی که همه ما به دنبال ضد عفونی کاملا همه چیز و برخی نیاز به این موارد به صورت روزمره استفاده های پزشکی ما باید به شما یادآوری می کنند تنها به خرید آنچه شما نیاز دارید به طوری که هر کس می تواند دسترسی به این محصولات است. یک قاعده سرانگشتی مناسب: نمی خرید به صورت فله و اگر شما به خودتان پیدا کنید با فوق العاده, لطفا تماس بگیرید امکانات پزشکی برای دیدن اگر آن را ممکن است به کمک مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>