این مد مارک های در حال ایجاد ماسک و روپوش های پزشکی کارگران

دادن! به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به یک ویرانگر تلفات شهروندان در سراسر کشور, صنعت مد پله تا برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس.

هر کس از طراحان مستقل به-نام مارک های مد در حال تولید تجهیزات حفاظت شخصی در پاسخ به این کشور را بحرانی کمبود تجهیزات پزشکی.

سابق پروژه باند برنده Christian Siriano عناوین ساخته شده زمانی که او در پاسخ به نیویورک فرماندار کومو را ناامید درخواست “و دستکش و روپوش و ماسک.” 34-در سال توییتی در مراسم رسمی در روز جمعه, مارس 20 و نوشت: “اگر @NYGovCuomo می گوید: ما نیاز به ماسک های تیم من کمک خواهد کرد که برخی از. من کامل دوخت تیم هنوز در کارکنان مشغول به کار از خانه است که می تواند کمک کند.”

Siriano آپلود تصویری آشکار و چه به صورت ماسک مانند روز شنبه, مارس 21 — اثبات می کند که تیم او در حال کار به سرعت به تولید صدها نفر هر روز برای حرفه ای پزشکی.

در حالی که Siriano با این نسخهها کار به کشتی ماسک صورت برای کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر براندون ماکسول به طور فعال در حال کار برای ساخت پزشکی لباس با توجه به یک Instagram بیانیه لوکس, برچسب, 21 مارس است.

به اطمینان حاصل شود که لباسهای امن برای محیط بیمارستان این تیم اظهار داشت: “ما باید صرف هفته گذشته تحقیق پزشکی مناسب پارچه برای ایجاد این لباس و مفتخر به ارائه این موارد بسیار ضروری به پزشکان و پرستاران در خط مقدم از این بحران است.”

در یک Instagram اطلاعیه صادر شده در مارس 18, Pyer خزه فاش کرد که آن را تبدیل آن نیویورک به یک مرکز اهدای برای N95 ماسک و دستکش های پزشکی. به جای تولید و ساخت آیتم های برچسب امیدوار به دریافت نام تجاری جدید منابع برای توزیع مجدد به پزشکی کارگران است.

برچسب مدیر عامل شرکت Kerby Jean-ریموند نیز کنار گذاشته $5,000 برای خرید این در-مورد تقاضا و به طور فعال در جستجوی آگهی به جایی که آنها می تواند به دست آمده.

نگه داشتن اسکرول برای پیدا کردن چگونه بیشتر آمریکایی طراحان مد و مارک های در حال کمک به مبارزه با گسترش COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>