این ابزار بدهی می تواند جرقه یکی دیگر از بحران مالی

در میان جهانی از همه گیر اورژانس در سراسر ایالات متحده کاهش یافته است به طرز عجیبی آرام به عنوان بیماران مبتلا به بیماری های دیگر مانده اند به دور از ترس از ابتلا COVID-19. به عنوان یک نتیجه, یکی از شرکت های بزرگ شگفت آور تلفات از coronavirus بحران می تواند برخی از شرکت های که ارائه کارکنان بیمارستان.

تصور یکی از بزرگترین نیروی انسانی پزشکی شرکت تکمیل و بازسازی آن حدود 7 میلیارد دلار از بدهی های این ماه آن را به عنوان نقل مکان کرد و به دفع ورشکستگی. این می آید کمتر از 18 ماه پس از KKR — یکی از قدیمی ترین و بزرگترین در ایالات متحده شرکت های سهامی خصوصی با بیش از 200 میلیارد دلار از دارایی های خریداری نشویل-بر اساس شرکت برای نزدیک به 10 میلیارد دلار.

این تصور مقابله برجسته یکی از نقاط تنش در سیستم مالی است که creaking تحت فشار coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است. به صندوق حدود دو سوم از کسب KKR لود ترازنامه شرکت با آشغال-دارای وام و اوراق قرضه — آشنا سهام خصوصی تاکتیک. کسانی که اوراق بهادار ارائه سوخت برای یکی از وال استریت حداقل شناخته شده اما مهم ترین بدهی ماشین آلات: وثیقه تعهدات وام.

این پسر عموی نزدیک وثیقه بدهی که شد بدنام در طول بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه بیش از یک دهه پیش وثیقه تعهدات وام (CLOs) بسته تا مخاطره آمیز شرکت های بزرگ وام به پرداخت یک گروه جدید از اوراق بهادار است که باید آبشاری قرار گرفتن در معرض به طور پیش فرض توسط هر یک از زمینه وام گیرندگان.

به خودی آنها می تواند به نظر می رسد به انجام برخی از کیمیاگری که مشهود بود در واکنش به بحران مالی تبدیل مخاطره آمیز اعتبارات به اوراق بهادار که در آن بزرگترین tranche اعطا شده است یک سه گانه یک امتیاز.

“CLOs و وام زیر بنای آنها صفر در
از نظر آسیب پذیری از این بحران می گوید:” متی Mish, یک تحلیلگر اعتباری
در UBS.

screen-shot-2020-05-13-at-105743-am

بازار ایالات متحده — تا کنون بزرگترین — گسترش یافته است از $327 میلیارد دلار در سال 2007 به $691 میلیارد دلار در پایان سال 2019 با توجه به داده ها از جی پی مورگان افزایش در قدم اهسته با زمینه ای قوی تر در بازار وام است که دو برابر از $554 میلیارد به حدود 1.2 تریلیون دلار, با توجه به داده ها از شاخص S&P جهانی.

رشد در دو بازار است که در نتیجه برخی از
قدرتمند ترین روند که باید به شکل مالی جهانی از سال 2008
بحران — منعکس کننده هر دو با گسترش سریع بزرگ خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت
که صعود وال استریت را در سلسله مراتب به عنوان سرمایه گذاری بانک ها را به عقب نشینی
و تمایل عملکرد گرسنه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در فعالیت های خود را.

در برخی موارد پلی اتیلن شرکت هر دو تولید عرضه
وام برای CLOs طریق خود را قوی تر ادغام نیز در حالی که اقدام به عنوان
مدیر CLO سازه. و در میان چنین تقاضا شرایط را متصل
برای بسیاری از وام را تبدیل به شل تر.

CLOs نیست باعث این رکود اما آنها آن را بدتر خواهد کرد.

مگان گرین ارشد در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه

پس از اولیه یورش در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث بحران اعتماد در بازارهای اعتباری, CLO اوراق بهادار بهبود برخی از زمین با کمک بانک فدرال مداخلات تهاجمی. اما نگرانی این است که بیشتر شرکت های بزرگ تنزل رتبه و افزایش پیش فرض می تواند شروع به باز کردن بخش CLO بازار به نوبه خود باعث یک مقدار عمیق تر فروش است که باعث گسترده تر ضربه به اقتصاد است.

اگر چه طرفداران CLOs می گویند کمک فنر ساخته شده به ساختار خود را به اثبات انعطاف پذیر ترکیبی از پیچیدگی اهرم و کم کیفیت اعتباری ارائه می دهد برخی از ناراحت کننده پژواک از آخرین بحران مالی است.

“CLOs نیست باعث این رکود اما آنها آن را
بدتر می گوید:” مگان گرین یک عضو ارشد در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه. “ما در حال
البته برای یک بدهی عظیم چرخه.”

با وجود هشدارهای از تحلیلگران و سازمان های رتبه بندی که پیش بینی معامله کاملی از تضعیف وام استانداردهای $5.4 میلیارد دلار وام پشتوانه خریداری شد یکی از مهمترین و به طور گسترده ای متعلق به CLOs.

شروع coronavirus دیده است قیمت وام به شدت در حال سقوط به زیر 70 سنت دلار. مودی و S&P را کاهش داد و این وام به سه گانه C یک امتیاز این سایت متعلق به شرکت نزدیک به طور پیش فرض و CLOs هستند دلسرد از سرمایه گذاری در.

screen-shot-2020-05-13-at-105802-am

تصور تنها نیست. حدود یک چهارم از وام برگزار شد
توسط CLOs شده اند را کاهش داد, با توجه به, بانک مرکزی آمریکا,تحلیلگران
و در ماه گذشته آژانس های رتبه بندی قرار داده و بیش از 1 ، 000 تراشه ها جای دادند از CLO بدهی
نقد و بررسی برای جمع و جور کردن.

در ماه آوریل پیش بینی شروع برش ساعت از پزشکان اورژانس که یکی از اولین خطوط دفاعی برای COVID-19 بيمار. پاداش نیز به تعویق افتاد و غیر بالینی کارکنان گفته شد آنها خواهد بود به طور موقت furloughed یا کاهش پرداخت.

“ما در حال قرار دادن خودمان را به معنای واقعی کلمه در خط اغلب بدون تجهیزات حفاظتی ما نیاز به پس از آن بود گفت: ما ساعت ها را کاهش دهد یا این که برنامه در حال رفتن به تغییر می گوید:” یک پزشک اورژانس کار برای پیش بینی در فلوریدا. “این نا امید کننده است که این شرکت بزرگ حمایت بسیار زیادی سهام خصوصی گروه نمی تواند پیدا کردن راه های دیگر در اطراف این که نکنه پزشکان در مواجهه با این بیماری است.” تصور و KKR کاهش یافته است به نظر.

وام دهنده اشتها

قبل از coronavirus باعث بی سابقه shutdown بین المللی, سفر مدیران در نیویورک و لندن با شرکت های سرمایه گذاری که ایجاد CLOs ساخته شده به طور منظم زیارت به توکیو برای بازدید از یک مشتری بسیار مهم: Norinchukin بانک ژاپن بزرگترین کشاورزی وام دهنده.

این مدیران غربی را به پرواز در نیمه راه در سراسر جهان به دلیل بانک, معمولا شناخته شده به عنوان Nochu که برای نزدیک به یک قرن توانسته است صرفه جویی کشاورزان و ماهیگیران از هوکایدو به اوکیناوا تبدیل به نهنگ از CLO بازار است. در دهه پس از بحران مالی آن را تبدیل به بزرگترین دارنده بالاترین امتیاز سه گانه-A اوراق بهادار از CLOs با دارایی به ارزش 75 میلیارد دلار با توجه به بانک براده.

این بانک ژاپنی تنها خرید CLO اوراق قرضه از کسانی که آن را
در نظر گرفته می شود در ردیف بالا از مدیران اغلب اعتباری آغوش خصوصی
عدالت خانه که به چند موضوع جدید CLOs یک سال است. به اصطلاح “Nochu-لیست تایید شده” از مدیران که با آن خواستار معیارهای پاداش
با یک خریدار معمولی اغلب در قیمت پایین تر نسبت به دیگر سرمایه گذاران.

“آنها انجام بسیاری از علت سعی و کوشش آن را دردناک شدن در
خود را در لیست تایید شده می گوید:” یکی CLO مدیر. “اما آن را به ارزش آن است.”

Nochu دلیلی به طور دقیق: بانک سوخته شده توسط ساختار اعتباری محصولات قبل از. در سال 2009 تعاونی در زمان آنچه در آن نامیده می شوند “تهاجمی نوشتن آف” در سراسر آن 6 تریلیون ین سبد دارایی پشتوانه اوراق بهادار است که شامل CDOs.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر بازار به طور کلی حرکات
چرا که این نوع از محیط است که ما در” این بانک گفت: از آن
CLO سرمایه گذاری است.

Medical staff of Federal Clinical Center of Higher Medical Technologies in Moscow Region

اما برای سرمایه گذاران بزرگ در بالا-دارای برش CLOs مانند Nochu وجود دارد یک آمار است که به راحتی فراهم می کند: شده است وجود دارد هرگز یک پیش فرض از یک ارشد, triple-A-رتبه tranche از بدهی صادر شده توسط CLO. تا کنون.

در یک نمونه CLO نازک سهام لایه نشسته در پایین
از ساختار اعطا بالقوه برای بالاترین بازده بلکه
نشستن برای اولین بار در خط به جذب ضرر و زیان باید زمینه ای وام به طور پیش فرض. یک
سری به طور فزاینده ای به شدت دارای امتیاز اوراق قرضه نشستن بالای سهام لایه گرفتن
به طور فزاینده ای بیشتر و به دور از چشم انداز پیش فرض لطمه به
سرمایه گذاری است.

screen-shot-2020-05-13-at-105830-am

اکثریت قریب به اتفاق از بدهی دارای بکر, triple-A, امتیاز که اجازه داده است این اوراق بهادار را به منظور جلب در یک گروه بزرگی از ریسک گریزی سرمایه گذاران که در غیر این صورت ممکن بود منصرف از خطرناک بازار وام زیر بنای CLOs.

حمایت شده اند ساخته شده است در حصول اطمینان از پول است
منحرف به سرمایه گذاران پرداخت در بالاترین تراشه ها جای دادند از بدهی اول باید
اساسی بازار وام تحت استرس شدید.

کسانی که حمایت در حال حاضر به آزمایش گذاشته. در حالی که تاریخ مطلوب است برخی از سرمایه گذاران هشدار می دهند که بحران کنونی و همچنین به عنوان دولت از بازار وام است بسیار متفاوت از چیزی است که قبل از. به جای یک بحران منشاء آن در یک گوشه ای از قبیل بدهی های مصرف کنندگان در سال 2007 جهانی خاموش است throttling درآمد در سراسر بخش.

بعلاوه کیفیت زمینه وام های برگزار شده توسط CLOs به شدت رو به وخامت گذاشته و بیش از دهه گذشته است. مودی اشاره کرد که مالی میثاق حمایت از سرمایه گذاران را در بدترین شرایط رکورد فقط قبل از coronavirus رسید. متوسط تعداد پایین رتبه تک-B وام های برگزار شده توسط CLOs نیز در یک نقطه بالا.

به عنوان coronavirus گسترش ارسال اقتصادهای به مستند و ویرانگر شرکت, درآمد, رتبه سازمان را به سرعت آغاز کرده است در حاشیه وام و حتی بیشتر. بیش از 12 درصد از وام های برگزار شده توسط CLOs در حال حاضر دارای سه گانه C — اغلب نشان دهنده یک شرکت در آستانه فروپاشی با توجه به S&P جهانی.

“تعداد وام های اعتباری در آمریکا و اروپا شده است در چنین شرایط سخت و سریع, سرعت, می گوید:” جف هورتون یک تحلیلگر در بارکلیز. “آن را بر خلاف هر چیزی که ما در گذشته دیده می شود.”

در حال حاضر بسیاری از حمایت برای ارشد debtholders
باید لگد در به عنوان CLO مدیران مجبور به رقابت با بحران کنونی است. “این سخت است می گوید:” Pratik Gupta یک تحلیلگر در BofA.

در حال رشد خطر به طور پیش فرض

به طور معمول CLOs مجاز و تحت قوانین خود را به نگه دارید تا 7.5 درصد از دارایی های خود را در سه گانه C-دارای بدهی. اگر آنها ماندن در این آستانه و سپس مديران CLOs درمان می تواند وام خود را به عنوان اگر آنها به ارزش 100 سنت دلار.

این است زیرا هنگامی که یک CLO ایجاد زمینه ای نمونه کارها از وام های بزرگتر از مدیران نیاز به پرداخت بدهی سرمایه گذاران. این شناخته شده است به عنوان بیش از collateralization. تا زمانی که تعدادی از وام های که در حال نزدیکی به قراردادی باقی مانده در زیر 7.5 درصد آستانه نمونه کارها این است که درمان به عنوان اگر وجود خواهد داشت به اندازه کافی پول در سمت چپ در پایان به سرمایه گذاران پرداخت.

اگر یک CLO خود را بیش از سه گانه-C سطل به عنوان بسیاری از در حال حاضر و سپس پایین ترین قیمت وام بالاتر از آستانه مورد نیاز به ارزش در قیمت بازار. در یک بحران با وام قیمت به شدت کاهش یافته است این کاهش ارزش کلی از نمونه کارها از وام های گزارش شده توسط CLO. که در نوبه خود می تواند تاثیر چگونه سرمایه گذاران پرداخت می شود.

اگر مقدار بیش از حد وثیقه ورقه بیش از چند درصد مدیران به طور معمول اول قطع 50 درصد از پرداخت بهره در هر زمینه ای وام که رفته اند به دارندگان سهام و استفاده از آن برای خرید وام بیشتر با هدف افزایش ارزش سهام و تصحیح نقض.

اگر ارزش اساسی وام می افتد بیشتر پس از آن همه پول قطع شده است به سرمایه گذاران ، که پول مورد استفاده قرار گیرد نه تنها برای پرداخت بهره بدهی سرمایه گذاران بلکه برای شروع به پرداخت اصل بدهی ابتدا با سه گانه-A-رتبه اوراق قرضه.

“همه در CLO کسب و کار است که در مواجهه با چالش ها و چالش های شروع با سه گانه-C سطل می گوید:” استفان Ketchum, مدیر اجرایی, صدا, نقطه, مدیریت سرمایه, یکی از بزرگترین مدیران CLOs.

آزمون طراحی شده است به عنوان یک خود-تصحیح مکانیزم
کاهش یک CLO بدهی به طوری که وام آن را نگه می دارد می توانید به راحتی پوشش
باقی مانده بدهی پرداخت به بلوغ.

اما مکانیسم تضمین شده نیست به کار می کنند. بیش از 100 CLOs شکست شد حداقل یک ماشه در آورده با افزایش سه گانه-C وام با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Barclays با 40 شکست آزمایشات خود را سه گانه-B-دارای tranche یا بالاتر — بدهی است که به عنوان سرمایه گذاری درجه. دوازده نیز موفق آزمون به دو-یک-امتیاز tranche با توجه به BofA.

به عنوان با کیفیت از وام های برگزار شده توسط CLOs است و بدتر از آن تحت فشار قرار دادند تا آژانس های رتبه بندی برای شروع با توجه به حاشیه بدهی به فروش می رسد توسط CLO مدیران به عنوان چشم انداز است که آنها را قادر به پرداخت به سرمایه گذاران خود را رشد می کند. تقریبا یک سوم از سه گانه-B-دارای CLO اوراق قرضه در حال حاضر در بررسی برای جمع و جور کردن با توجه به BofA.

“این بسیار نادر در طول تاریخ برای بدهی از CLOs به
پرداخت می شود می گوید:” کریس Acito ارشد اجرایی در Gapstow سرمایه همکاران. “من فکر می کنم ما به خوبی در مسیر که به یک خطر بسیار بیشتری.”

آن را نیز می تواند هنوز هم بدتر است. سرمایه گذاران در بالاتر دارای تراشه ها جای دادند از CLOs — مانند Nochu — حساس تر هستند به امتیاز نکند ، آنها مشتاق هستند تنها به برگزاری با کیفیت بالا و دارایی و یا در مورد شرکت های بیمه کمتر حاضر به قبول بالاتر سرمایه اتهامات در ارتباط با کاهش رتبه اوراق قرضه.

BofA تخمین می زند که تا حد 40 درصد از سه گانه-B-دارای تراشه ها جای دادند در ایالات متحده متعلق به شرکت های بیمه. “اگر شما یک رتبه بندی-محدود سرمایه گذار و شروع به تنزل رتبه موثر بر کسانی که اوراق قرضه شما می تواند فروش را افزایش می گوید:” گوپتا.

بازار اطمینان

با وجود بلندی خطرات گسترده بسته مرکزی
حمایت از بانک ها برای اعتباری شرکت کمک کرده است CLO بدهی قیمت تلو تلو خوردن از پشت
خود را پایین. وام های اساسی قیمت ها بهبود یافته اند و همچنین افزایش کم
76 سنت دلار در ماه مارس به 86 سنت دلار در این هفته با توجه
به یک شاخص اجرا شده توسط وام Syndications و تجارت انجمن. فدرال
رزرو ارائه شده کمی پشتیبانی مستقیم برای CLO بازار اما گسترده تر تضمین
که سرنوشت و حتی پایین تر-رتبه شرکت ها محافظت شده است کمک کرده است و قرار دادن یک طبقه
در اخیر فروش.

“فدرال رزرو افزایش یافته باند می گوید:” لیلا Kollmorgen یک مدیر نمونه کارها در PineBridge یک مدیر صندوق با $96 میلیارد تحت مدیریت است که سرمایه گذاری در CLOs. “ما را ببینید نکند و ضرر و زیان از پایین-دارای تراشه ها جای دادند. اما آن است که رفتن به پایمال کردن ما ؟ هیچ.”

در یک پیچ و تاب و عجیب, برخی تحلیلگران می گویند اخیر تخریب در استانداردهای وام می تواند در نهایت منجر به کمتر پیش فرض. با محدودیت های کمتری در شرکت هایی که پاییز به مشکل به دلیل شل تر وام پیمان سرمایه گذاران کمتر توانایی به زور یک شرکت به ورشکستگی است. که می تواند یدکی CLOs از بدترین نتایج ممکن است ناشی از کوروناویروس.

اما دیگران نه چندان مطمئن. در موضوع فقط چه مدت
اقتصاد جهانی همچنان تعطیل و زمانی که شرکت ها را بهبود درآمد
آنها نیاز به بازپرداخت بدهی.

“من آماده به پوند جدول و می گویند آن است که زمان برای اعتبار ارتجاعی تجارت می گوید:” Gapstow را Acito. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها.”

گزارش های اضافی
توسط Leo لوئیس در توکیو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de