این الکل پاک کننده دستمال مرطوب هنوز در دسترس است به منظور در آمازون

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

همه ما بدست این یادداشت در حال حاضر که شستن دست های خود را به طور مداوم به مدت حداقل 20 ثانیه در پی بهداشت جهانی بحران فوق العاده مهم است. اما گاهی اوقات ما را فراموش کرده ام در مورد چیزهای دیگر در اطراف خانه است که ما لمس روزانه که همچنین نیاز به طور منظم پاک کننده نیز هست.

ما در حال صحبت کردن در مورد کامپیوتر و, صفحه کلید, تلفن همراه کنترل از راه دور تلویزیون ، این باید برود را نیز — به خصوص اگر شما در حال زندگی در یک خانواده با بیش از یک نفر. با که در ذهن ما در بر داشت 75% دستمال مرطوب الکل در آمازون است که شما هنوز هم می توانید سفارش دهید. این یک معجزه برای پیدا کردن مطابق با مواردی که نیست فروخته شده در آمازون بنابراین از نظر ما این یک پیروزی!

Disinfectant Wipes, 75% Alcohol Cleaning Wet Wipes (50 Pack)
دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و 75% الکل تمیز کردن مرطوب دستمال مرطوب (50 بسته) آمازون

آن را ببینید!

دریافت مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب 75 درصد الکل تمیز کردن مرطوب دستمال مرطوب (50 بسته) با حمل و نقل رایگان فقط برای $12 در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 21 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 31 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

این دستمال مرطوب ضد عفونی کننده فوق العاده مفید برای نگه داشتن در اطراف خانه. آنها ایده آل برای پاک کردن معمولا لمس اقلام برای کمک به پتانسیل گسترش میکروب ها و باکتری ها به دیگران است. این بسته همراه با 50 قبل از دستمال مرطوب آغشته به پس از آن را هنوز جمع و جور به اندازه کافی به اطراف با شما در کیف پول خود را در مورد ماموریت حیاتی در دستور کار است. علاوه بر اینها بزرگ در عرشه هنگامی که شما می خواهید برای پاک کردن دست های خود را, اما لازم نیست که دسترسی فوری به آب و صابون (و یا ضد عفونی کننده).

Disinfectant Wipes, 75% Alcohol Cleaning Wet Wipes (50 Pack)
دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و 75% الکل تمیز کردن مرطوب دستمال مرطوب (50 بسته) آمازون

آن را ببینید!

دریافت مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب 75 درصد الکل تمیز کردن مرطوب دستمال مرطوب (50 بسته) با حمل و نقل رایگان فقط برای $12 در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 21 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 31 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

این دستمال مرطوب ایده آل هستند زیرا آنها ارائه توانایی به تمام کمی شکاف بر روی آیتم های که شما می خواهید برای پاکسازی. آنها امن برای استفاده در الکترونیک, بنابراین شما لازم نیست که به استرس است که شما به علت هر نوع آسیب به اموال با ارزش خود را. با توجه به این که تقریبا هر کس که دارای یک حساب کاربری آمازون تقلا برای تامین ما مصرانه از شما را به ذخیره و یا بیش-سفارش بیش از شما نیاز دارید. همه ما نیاز به مراقبت از هر یک از دیگر در حال حاضر, بنابراین به فکر ساخت این محصول در دسترس به هر کسی که به آن نیاز دارد. اگر شما را تا پایان با فوق العاده, لطفا نگاه به اهدای برخی از درون خود جامعه است.

آن را ببینید: دریافت مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب 75 درصد الکل تمیز کردن مرطوب دستمال مرطوب (50 بسته) با حمل و نقل رایگان فقط برای $12 در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 21 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 31 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

به دنبال بیشتر محصولات خود به فروشگاه? بررسی بیشتر, سلامت, خانواده و موارد کودک در آمازون در دسترس در اینجا! فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

مشاهده بیشتر نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>