این 5 بر اساس الکل دست عفونی هستند در سهام در آمازون!

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

بدانید که چگونه هرج و مرج همه چیز می تواند زمانی که یک آی فون جدید راه اندازی شده است? مردم پوشش در سراسر بلوک های متعدد عجله به همان وب سایت به سفارش و جشن با شادی از جمله زمانی که آنها در نهایت یکی است ؟ که اساسا در مقابله با ضد عفونی کننده دست در حال حاضر — به جز آن هر روز و راه سخت تر به واقع پیدا کردن در انبار!

CDC توصیه می کند با استفاده از یک ضد عفونی کننده با حداقل 60% الکل به منظور به طور موثر کشتن ویروس باعث میکروب ها و باکتری های, ولی برای کسانی که سخت ترین برای پیدا کردن همه. همه چیز به فروش می رسد به عنوان به زودی به عنوان ما حتی یاد بگیرند که از وجود آن است. آن را خشن اما ما باید به دنبال نگه داشتن. و اگر شما دنبال آن هستید در اینجا شما را در شانس هستید! ما در بر داشت یک دسته در حال حاضر در دسترس در آمازون. آنها می تواند رفته به زودی هر چند خیلی سریع عمل می کنند!

TriDerma مرطوب کننده ضد عفونی کننده دست

triderma-sanitizer
آمازون

این 62 درصد-الکل ضد عفونی کننده دست می آید مناسب پمپ بطری و همچنین ویژگی های تسکین دهنده گیاهی برای نگه داشتن دست ها مبارک!

آن را ببینید!

دریافت TriDerma مرطوب کننده ضد عفونی کننده دست برای فقط 16 دلار در آمازون با حمل و نقل رایگان! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 28 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 22 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

TONYMOLY آلوئه چوک چوک ژل دست

tonymoly-sanitizer
آمازون

TONYMOLY به تازگی راه اندازی این 62 درصد-الکل ژل دست برای کمک به, و شما می توانید در حال حاضر یک مجموعه ای از سه یا 12 در آمازون!

آن را ببینید!

دریافت TONYMOLY آلوئه چوک چوک ژل دست شروع در فقط 10 دلار در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مه 1 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 22 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

اولین بتنی پیشرفته ضد عفونی کننده دست

first-botany-sanitizer
آمازون

این ضد عفونی کننده ژل دارای 70% اتیل الکل و همچنین آلوئه ورا و ویتامین E برای حفظ پوست از خشک شدن بیش از حد!

آن را ببینید!

دریافت اولین بتنی پیشرفته ضد عفونی کننده دست برای فقط 16 دلار در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مه 6 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 22 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

Clisen فن آوری زیستی ضد عفونی کننده دست

clisten-sanitizer
آمازون

این بدون شستشو ضد عفونی کننده ادعا می کند برای کشتن 99.99 درصد از میکروب ها تا 24 ساعت. آن را تا 75 درصد الکل می آید و در یک قابل حمل بطری!

آن را ببینید!

دریافت Clisen فن آوری زیستی ضد عفونی کننده دست برای فقط 10 دلار در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 16 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 22 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

160 اثبات ضد باکتری ضد عفونی کننده دست

160-proof-sanitizer
آمازون

این کامل گالن ضد عفونی کننده عالی برای جایگزینی ظروف کوچکتر برای ساخت مطمئن شوید که شما قلاب تا با مقدار زیادی برای یک زمان طولانی. فراموش نکنید که برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده و یا هر گونه مراقبت های بهداشتی کارگران, شما می دانید. 80% الکل!

آن را ببینید!

دریافت 160 اثبات ضد باکتری ضد عفونی کننده دست فقط برای $50 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 30 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 22 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

می خواهم برای دیدن بیشتر ؟ فروشگاه بیشتری دست عفونی هنوز هم در دسترس در آمازون در اینجا! فروشگاه همه آمازون زمان معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>