این $24 ساق پوش, از آمازون در حال مقرون به صرفه جایگزین برای Lululemon!

هر کس با وسواس Lululemon ساق پوش. خود را loungewear است که برخی از بهترین در بازار وجود دارد و به همین دلیل این فرقه بسیار قوی است. تنها مشکل ؟ نه هر کس می تواند استطاعت سنگین, قیمت برچسب شده است.

مطمئن شوید که ما می توانیم سرمایه گذاری در یک لولو قطعه — اما خرید چند جفت از پاهای فقط واقع بینانه در حال حاضر. خوشبختانه برای ما, ما فقط کشف یک جفت ساق پوش هستند که فقط به عنوان بزرگ به صورت کسری از بالا پایان Lululemon قیمت. و شما می توانید آنها را به درب خانه خود را از آمازون!

CRZ YOGA Women's Naked Feeling I High Waist Tight (Navy)
CRZ یوگا زنان برهنه احساس من بالا دور کمر به دور تنگ (نیروی دریایی) آمازون

آن را ببینید!

دریافت CRZ یوگا زنان برهنه احساس من بالا دور کمر به دور تنگ فقط برای $24 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 5, 2020, اما تغییر هستند.

یکی از محبوب ترین زنگار سبک های در دسترس از Lululemon در حال حاضر تراز شلوار. آنها برخی از بهترین بالا waisted شلوار استرچ — دوره! اما این جفت CRZ یوگا کمر بالا شلوار به طور جدی فقط به عنوان باور نکردنی — به خصوص با توجه به اینکه آنها فقط 24 دلار!

هر دو Lululemon تراز كردن و CRZ یوگا همان 25-اینچ کمر بالا درز شلوار بنابراین شما می توانید انتظار می رود همان جا با هر کدام از این جفت. آنها نیز همان نرم و نازک پارچه طراحی به آنها باعث یک آمازون داور برای اعلام شود که دور کمر بالا شلوار هستند “نزدیک ترین چیزی که [آنها] را در بر داشت” به چین و نفس نفس زدن.

CRZ YOGA Women's Naked Feeling I High Waist Tight (Camo Multi)
CRZ یوگا زنان برهنه احساس من بالا دور کمر به دور تنگ (Camo چند) آمازون

آن را ببینید!

دریافت CRZ یوگا زنان برهنه احساس من بالا دور کمر به دور تنگ فقط برای $24 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 5, 2020, اما تغییر هستند.

اگر آن را هنوز هم سخت را برای شما به این باور است که این لولو آمدند حلال هستند وجود دارد تن دیگر بررسی ستایش آنها. یکی از خریداران می گوید که “مناسب و طراحی یکسان هستند” اما این پارچه می کند متفاوت از یک بیت. آنها می گویند که این CRZ یوگا, ساق پوش, “کمی بیشتر غواصی احساس در پارچه” که باعث شده است تا بسیاری از داوران را به نشان می دهد اندازه پایین به طوری که در این جا فقط به عنوان امن و امان. که همان خریداران اضافه شده که پارچه است که هنوز هم “فوق نازک” فقط مانند چین شلوار, همان چیزی است که الهام بخش آنها را به این جایزه ساق پوش, درخشان پنج ستاره نقد و بررسی!

البته در حال رفتن به برخی از تفاوت های بین لولو و CRZ یوگا, ساق پوش. اما با توجه به خود را به طور قابل توجهی ارزان قیمت و با کیفیت است که شما با آمازون گزینه وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن. اجازه دهید آن را دریافت کنید!

آن را ببینید: دریافت CRZ یوگا زنان برهنه احساس من بالا دور کمر به دور تنگ فقط برای $24 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 5, 2020, اما تغییر هستند.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از CRZ یوگا و فروشگاه آمازون مد در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>