“وجود دارد هیچ چیز مانند به حالت عادی بازگشت”: ما پاسخ سوالات خود را در مورد بازگشایی امریکا


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان برخی از فرمانداران آماده شدن برای استراحت اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های خود را در کشورهای ProPublica میزبانی دیجیتال رویداد روز پنج شنبه در پاسخ دادن به سوالات خود را با خیال راحت به ترک خانه بازگشایی کسب و کار و بازگشت به کار. بر اساس اخیر ProPublica مقاله ای که کشیده هم هفت کلید درس های آموخته شده توسط دانشمندان و پزشکان و محققان در کشورهای دیگر است که باید مبارزه ویروس های دیجیتال رویداد مونتاژ Editor-in-Chief Stephen انگلبرگ; مراقبت های بهداشتی با خبرنگار کارولین Chen; و اندی Slavitt رئیس سابق مراکز مدیکر و مدیکید خدمات به سوالات و به اشتراک گذاری آنچه از آنها آموخته است که می تواند کمک به تمام آمریکایی ها برای هفته ها و ماه های آینده.

“من فکر می کنم بزرگ غذای آماده است که وجود دارد هیچ چیز مانند بازگشت به حالت عادی” چن گفت: از آنچه او آموخته است که پس از مصاحبه خط مقدم از مقامات ایتالیا و آلمان و اسپانیا و سنگاپور و تایوان و کره جنوبی. “و هدف باید” طبیعی است.””

او متوجه شد که کارشناسان او مشورت همواره توصیه می شود که فرمانداران باید برنامه ریزی برای پیگیری که در آن ویروس در حال گسترش است با هماهنگی یک ارتش بزرگ از قرارداد ردیاب و باید به خوبی فکر برنامه ریزی برای جداسازی افراد آلوده. در سراسر هیئت مدیره آنها ابراز ایده هرگز اجازه یک گارد پایین. “شما نمی توانید استراحت,” او گفت:. “دلیل دوم شما استراحت وجود دارد رفتن به یک موج دوم.”

Slavitt تاکید کرد که کشورهای در حال آماده نیست حتی به گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ به تازگی اجازه مو سالن آرایشگری تاتو سرو درمانگران ماساژ و سالن های ورزشی برای باز کردن back up. “این چیزی است که من سعی می کنم به یاد همه است فقط به این دلیل که فرماندار می گوید شما می توانید چیزی به این معنا نیست شما باید انجام دهید چیزی است که او گفت:” با استناد به یک اخیر بنیاد خانواده کایزر, مطالعه که 80 درصد از آمریکایی ها در واقع به نفع سخت پناهگاه در محل سفارشات به حد coronavirus’ گسترش یافته است.

“اگر شما در حال ضروری کارگر پوشیدن ماسک ، حفظ و اجتماعی فاصله و نیاز به تا آنجا که ممکن است که ما می تواند همچنان به شما در حفظ امن” Slavitt گفت. “از آنجا که ما می تواند بازیابی از رکود اقتصادی. ما نمی تواند بهبود می یابند زمانی که ما از دست مردم است.”

در اینجا چند نکات برجسته از خود و پاسخ به پرسش های شما.

س: ما می دانیم عظیم تست مورد نیاز است برای شناسایی که در آن ویروس در حال گسترش است. اما با گزارش منفی کاذب و شرکت های تولید غیر FDA تایید شده محصولات تا چه حد دقیق هستند و همه از این آزمون ؟

چن: “به دلیل نیاز فوری برای تست های بیشتر و به آنها به طور گسترده ای در دسترس FDA شده است کاهش بار برای آنچه به آن نیاز از تولید کنندگان قبل از آن به آنها مجوز برای آزمایش. این نیست که هیچ اطلاعاتی وجود دارد که FDA نیاز از تولید کنندگان, اما قطعا, آن است که نیاز به کمتر از تولید کنندگان از قبل. … شرکت ها خواسته شده است که به ارائه اطلاعات ساختگی نمونه که نوع مانند جعلی نمونه به جای اطلاعات از زندگی واقعی نمونه های بیمار. به طوری که آنها اعتبار به برخی از درجه است اما شما واقعا نمی دانید که چگونه آنها را انجام دهد در جهان واقعی است. اما این تنها راهی است که شما می توانید مقدار زیادی و تعداد زیادی از آزمایش در دنیای واقعی واقعا به سرعت. بنابراین این تجارت است.”

س: چگونه می توانیم به مقابله با چالش ها از 50 ایالت در مقابل یک ملت ؟ چه تاثیر کسی رانندگی از “باز” دولت به یک “بسته” یکی است ؟

انگلبرگ: “این قطعا آسان تر در کشور است که باید بسیار محکم کنترل دولت مرکزی اگر آنها قدرتمند نظام سلامت است. نگاهی به تایوان به عنوان مثال که در آن معاون رئیس جمهور اتفاق می افتد به یک اپیدمیولوژی و پاسخ آنها این بود بیشتر سازمان یافته است.

شما نگاه کنید در کره جنوبی که در آن آنها رفت و از طریق یک تجربه بسیار بد با MERS و نتیجه کار آنها گذشت یک دسته کامل از قوانین است که تقویت سلامت استقرار به انجام همه چیز به سرعت و در سطح ملی. آن است که هنوز در کشور ما زندگی می کنند. و وجود دارد برخی از چیزهای خوب در مورد آن است.

خبر بد این است که این ویروس جهات هیچ مرزهای. آن می رود از طریق تونل; از آن می رود روی پل. آن می رود در سراسر جاده ها و مرزها. … تماس با ردیابی خواهد بود اگر دولت فدرال قرار می تواند مناسب شماره تماس ردیاب در هر کشور در حال حاضر است. ما میلیون ها نفر از مردم بیکار که می تواند قرار داده می شود به کار می کنند. ما که در افسردگی با اقدامات حفاظتی — به WPA — اما که وجود ندارد در حال حاضر. من فکر می کنم که یک شبکه کسری بودجه برای ما است.”

س: آیا کارشناسان واقعا فکر می کنم که به احتمال قوی در حال توسعه یک واکسن در آینده ای نزدیک ؟

چن: “اعداد است که ما شنیده ام یک سال به یک سال و نیم در soonest. من هم شنیده ام برخی از مردم می گویند ” خوب ما ندارد و واکسنی برای اچ آی وی است.’ من فکر می کنم که coronavirus تر است به خوبی درک بهتر و مشخص تر از چیزی شبیه به اچ آی وی — که ویروس بسیار زیرک بوده و فوق العاده مهره سخت به کرک.

بنابراین من بیشتر خوش بینانه در مورد که از اچ آی وی است. اما من فکر می کنم سوال وجود دارد که دانشمندان هنوز در تلاش برای کشف کردن که: برای کسانی که آلوده شده اند و آنتی بادی, چگونه طولانی می شود آنها محافظت شود ؟ چه مدت خواهد شد که ایمنی گذشته است ؟

وجود بیماری هایی مانند آبله مرغان که در آن شما می توانید آن را هنگامی که شما در حال حفاظت شده برای زندگی است. و پس از آن وجود دارد بیماری های دیگر که در آن ما دریافت واکسن آنفولانزا هر سال است. و پس از آن وجود دارد واکسن که در آن شما نیاز به دریافت منظم بوستر. بنابراین حتی اگر ما نمی آیند تا با یک واکسن در آینده نزدیک برای این coronavirus این است برای رفتن به یک و انجام شده و یا در حال رفتن به نیاز به برخی از نوع تقویت کننده? اینها همه چیزهایی است که دانشمندان در حال تلاش برای کشف کردن و در حال رفتن به مجبور به مرتب بیش از سال آینده به مدت دو سال.”

Slavitt: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به مجبور به قبول پاسخ ما نمی دانیم. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن یک مقاله قانع کننده است که می گوید ما در حال رفتن به یک واکسن در شش ماه شما می توانید پیدا کردن یکی. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن یکی که می گوید آن را به پنج سال یا بیشتر, شما می توانید پیدا کردن یکی. شما می توانید پیدا کردن یکی که می گوید این غیر ممکن است بیش از حد.

هیچ یک از آنها نظیر بررسی; همه آنها بر اساس یک کمی از اطلاعات است. من فقط توصیه به ما امید و ترس متصل به هر دو جهت. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر ما نمی دانیم که از ما نمی دانیم و اگر شما نمی شنوایی افراد می گویند: “ما نمی دانیم’ بسیاری سپس آنها احتمالا یک منبع بزرگ. …

ما باید تشویق شوند که وجود دارد بسیاری از آزمایشات و وجود دارد که آزمایش های انسانی در حال حاضر. ما باید دلسرد که سر از بردا فقط جایگزین زیرا او مشغول به کار در این تمام زندگی خود را به آماده شدن برای این لحظه. و ما باید نگه استاندارد است که ما می خواهیم هوشمند دانشمندان همه در این کار است.”

سازمان دیده بان کامل بحث

انگلبرگ: “آنچه شما در حال تماشای در حال حاضر علم آشکار در زمان واقعی است. و علم واقعا کثیف است. اگر شما برگردید و نگاه کنید در تاریخ هر بیماری وجود دارد تعدادی از چیزهایی که تصور می شود کاملا درست است که معلوم می شود کاملا نادرست است. و ما قصد داریم که در اینجا.

من مطمئن هستم که برخی از ما شنوندگان یا بینندگان در اینجا به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که ما گفتن مردم آنها زخم از آنجا که آنها تا به حال استرس و آنها باید شیر بنوشید. البته یک علم پیشرفته و ما کشف چیزی بسیار متفاوت است. …

علم احساس خیلی دقیق و خیلی زیبا و دقیق تر از بقیه از ما. اما حقیقت این است که من فکر می کنم پس از تحت پوشش علم بسیاری آن را اغلب اشتباه گیج کننده خشن و بی ادب, خشن و تغییر جهت در همه زمان ها. و است که راه آن است.”

دریافت دعوت به آینده گفتگو با ثبت نام برای داستان خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>