شده است وجود دارد افزایش در افراد در حال مرگ در خانه در شهرهای مختلف. که نشان می دهد Coronavirus مرگ و میر بالاتر گزارش شده است.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در هفته های اخیر ساکنان خارج از بوستون درگذشت و در خانه بسیار بیشتر از حد معمول است. در دیترویت مقامات در پاسخ به تقریبا چهار برابر تعداد گزارش ها از بدن مرده. و در نیویورک, مقامات شهرستان در حال ضبط بیش از 200 صفحه اصلی مرگ و میر در هر روز نزدیک به شش برابر افزایش از سال های اخیر است.

از بعد از ظهر سه شنبه به ایالات متحده وارد شده بیش از 592,000 موارد COVID-19 و بیش از 24 ، 000 مرگ و میر در جهان, با توجه به مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. اما رسمی COVID-19 تعداد مرگ ممکن است حداقل در حال حاضر از دست مرگ و میر است که اتفاق می افتد در خارج از بیمارستان ها و داده ها و مصاحبه ها نشان می دهد. شهرستانها به طور فزاینده ای به نشان دادن نشانه هایی از آمریکایی ها تسلیم به کروناویروس در تخت خود را.

ProPublica درخواست مرگ داده ها از چندین مناطق عمده شهری است. بررسی آن را فراهم می کند یک نگاه اولیه در این بیماری همه گیر را پنهان تلفات.

کارشناسان می گویند این امکان وجود دارد که برخی از پرش در خانه مرگ ناشی از افراد آلوده به ویروس که یا نمی دنبال درمان یا انجام داد اما دستور به پناهگاه در محل که undercount تشدید عدم تست جامع. آن را نیز ممکن است که افزایش در خانه نشان دهنده مرگ و میر افراد در حال مرگ از بیماری های دیگر مانند حملات قلبی چرا که آنها نمی تواند به یک بیمارستان و یا حاضر به رفتن ترس آنها می خواهم قرارداد COVID-19.

علامت هیوارد, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه تگزاس-آستین که یک متخصص در آمار مرگ و میر گفت: همه کسانی که مرگ بخشی از “کلی بار از این بیماری همه گیر.” او گفت: یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر به طور خاص در Marketplace را یافته برای ماساچوست و دیترویت نشان می دهد undercount رخ داده است.

شما باید فکر می کنم در مورد رسمی coronavirus مرگ, شمارش, او گفت:, “به عنوان تنها نوک کوه یخ است.” کیفیت داده های مرگ و میر را بهبود بخشد به عنوان تست گسترش می یابد و مردم کمتر می میرند بدون گرفتن آزمایش او اضافه شده است.

دلیل داشتن دقیق مرگ آمار مهم است چرا که آنها به کمک سیگنال محل از نقاط داغ و فوری مسئولان برای استقرار منابع است. دانستن کسی درگذشت COVID-19 همچنین قادر می سازد مقامات بهداشت هشدار به مخاطبین خود را به طوری که آنها می توانید قرنطینه خود را.

شهر نیویورک بود که در میان برای اولین بار به ارائه اطلاعات در صفحه اصلی مرگ و میر. مقامات گفت: هفته گذشته که حدود 200 ساکنان در حال مرگ بودند هر روز در خارج از بیمارستان ها و خانه های سالمندان. که در مقایسه با حدود 35 در هر روز به طور متوسط بین سال های 2013 و 2017 با توجه به شهر ،

ProPublica یافت الگوهای مشابه فراتر از آمریکا بزرگترین و سخت ترین-آمار شهرستان. ما نقد و بررسی بخش هایی از ایالات مانند ماساچوست میشیگان و واشنگتن طراحی بر اطلاعات حیاتی-سوابق بخش بهداشت و درمان سازمان 911 تماس با مراکز و ادارات پلیس. ProPublica سپس مقایسه این یافته ها با تاریخی مرگ و میر ارائه شده توسط مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

در Middlesex, ماساچوست, پرجمعیت ترین شهرستان و خانه به کمبریج سامرویل و لاول مقامات گزارش 317 در صفحه اصلی مرگ و میر در ماه مارس است. که در مورد افزایش 20% از مدت زمان مشابه در سه سال گذشته که در آن مرگ و میر در محدوده 249 به 265. در اواخر ماه فوریه یک کمبریج مبتنی بر زیست فناوری شرکت میزبانی یک کنفرانس در نزدیکی بوستون بود که بعد از گزارش مربوط به بیش از 100 عفونت آن معلوم نیست اگر کسی فوت کرد.

افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به مرگ از COVID-19. در تمام ماساچوست مرگ برای افراد 65 ساله و مسن تر افزایش 3.6 درصد در ماه مارس همان سال به طور متوسط در طول سه سال گذشته. مقایسه 2019 شد به خصوص چشمگیر اضافی 250 مرگ و میر در سراسر ماساچوست است. در همان زمان داده ها نشان می دهد که افزایش نمی توان به حساب رسمی coronavirus شمارش به تنهایی: تنها 89 مرگ و میر در ایالت بودند نسبت به این ویروس در ماه مارس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان داده است.

افزایش مرگ و میر سالمندان است “بسیار چشمگیر تغییر” هیوارد گفت که “بسیار سازگار با COVID مربوط به مرگ و میر.” (از دوشنبه, ماساچوست,’ رسمی COVID مرگ مربوط به تعداد بیش از 840.) ماساچوست وزارت بهداشت گفت که اطلاعات اولیه است و وجود دارد که سال به سال نوسانات.

در دیترویت مقامات در پاسخ به بیش از 150 “فرد مرده مشاهده شده” تماس در 10 روز اول آوریل است. آن را در حدود 40 در دوره مشابه سه سال گذشته با توجه به شهرستان 911 تماس داده است. تقریبا تمام حوادث در این سال دوره رخ داده است در مناطقی که متوسط درآمد خانوار کمتر از $45,000 آمار داده نشان می دهد. درآمد مناطق شده است به خصوص ضربه توسط coronavirus.

در حالی که جزئیات هر یک مرگ نیست, موجود, بررسی دیترویت انتقال رادیویی نشان داد نمونه از افراد یافت می شود “مرده در صحنه” مانند یک مارس 31 تماس به کم درآمد مجتمع آپارتمانی در شمال غربی مرکز شهر. “استفاده از اقدامات احتیاطی خود را در اینجا گفت:” توزیع کننده پس از پخش یک پزشکی کد اما چند جزئیات دیگر. دیترویت-منطقه مقامات نمی تواند بلافاصله با ارائه بالغ بر در خانه مرگ و میر.

در بخش دیگر از ایالات متحده, 911 تماس برای کمک های پزشکی کاهش یافته است. در سیاتل اولیه کانون گیر داده ها نشان می دهد که EMT و پیراپزشک خواستار کاهش بیش از 25% در 10 روز اول مارس در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته است. معلوم نیست چه مقدار اگر هر یک از این رها کردن به خاطر مردم در حال, ترس از تعامل با سیستم مراقبت های بهداشتی.

راهنمایی از CDC می گوید که خو یش و متخصصان پزشکی می توانید لیست “محتمل” و یا “فرض” COVID-19 در گواهی مرگ در مواردی که علائم مطابقت حتی اگر فرد آزمایش نشده. برای بیشتر قسمت ها, مرگ رسمی برگه از این بیماری نیست و شامل افرادی که قبل از درگذشت آنها تایید شد مثبت است.

تاخیر اداری و قوانین محدود کننده نیز کمک به یک تصویر ناقص. برخی از مقامات دولتی گفت: Marketplace آن را هفته به ارائه کامل مرگ تعداد به دلیل نازک نیروی انسانی و یا کهنه سیستم های کامپیوتری. در کالیفرنیا یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: درخواست آمار و ارقام دقیق در ایالت مرگ و میر را یک ماه به فرایند و هزینه $325. (Marketplace برنامه ای برای آن پرداخت.) هاوایی به حالت تعلیق در پردازش سوابق عمومی است.

هنگامی که یک شهر را در سیستم مراقبت های بهداشتی است که غرق دامنه واقعی مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر است که به راحتی از دست رفته “در مه جنگ” گفت: لورنا Thorpe, مدیر بخش اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک Langone Medical Center. این آمار رسمی ارائه شده توسط ادارات بهداشت ناقص است, او گفت:, و بیشتر استفاده می شود برای “آگاهی موقعیتی” را به نشان می دهد که مناطق سخت ترین ضربه.

“یکی از دلایلی که ما تعداد مرگ و میر است به تخصیص منابع به جایی که آنها نیاز به رفتن گفت:” رابرت اندرسون رئیس CDC آمار مرگ و میر شعبه دارد. “آن را تبدیل به یک کمی بیشتر زمان حساس زمانی که شما در حال برخورد با چیزی مانند یک بیماری همه گیر.”

او گفت: آن را به ویژه مهم برای گرفتن پتانسیل نقاط قبل از آنها منفجر شود. اگر مقامات می تواند به طور مستقیم منابع کافی به مکان اولیه “شاید ما می توانیم نگه داشتن چیزهای از رفتن دیوانه است.”

با توجه به این که ایالات متحده به اندازه کافی تست در وهله اول اکثر نمایش ها “احتمالا مشخص شده برای افرادی که زنده هستند” و این کمبود است بخصوص در مناطق روستایی با چند موارد تایید شده گفت: هیوارد دانشگاه تگزاس استاد.

CDC است ورود COVID مرگ و میر با جمع آوری گواهی مرگ از هر کشور قلمرو و منطقه کلمبیا دقیق فرایند است که شامل زمان نشدم و در معرض خطا است. هیوارد که بخشی از یک CDC شورای مشورتی در آمار حیاتی گفت: کیفیت و سرعت داده ها در آینده بسیار متفاوت است که در آن می توانید مانند کشمکش گزارش از بیش از 50 کشور جهان است.

حتی به صورت معمول بیماری ها مانند آنفولانزا ملی تعداد بر اساس گواهی مرگ است که همیشه یک دست کم نگیرید. CDC با استفاده از یک مدل است که برای تنظیم واقعی تلفات و مرگ و میر آنفولانزا هر سال اندرسون گفت و کارکنان خود را ایجاد یک مدل جدید برای coronavirus با مقایسه تعداد مرگ و میر ثبت شده در چند ماه گذشته در برابر تاریخی نرخ مرگ و میر.

در آغاز همه گیر “به undercount است برای رفتن به واقعا بالا” هیوارد گفت. “من نمی تواند به شما یک شماره. هیچ خبر خوبی است.”

کلر پرلمن کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>