یک جنگ وجود دارد در رفتن بیش از کامالا هریس ” ویکیپدیا با Unflattering عناصر محو

کالیفرنیا دموکراتیک بهداشت ، کامالا هریس است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک حزب سوسیالیست برای یک نقطه در بلیط با presumptive نامزد جو بایدن با بررسی خوبی در جریان است.

ریاست جمهوری بررسی صلاحیت عملیات باید کل تیم از محققان اما برای زمانی که انتخاب اعلام شده است رایج ترین منبع برای کسب اطلاعات در مورد فرد انتخاب شده پدیا است. و وجود یک جنگ شکسته است بیش از چگونه به بحث در مورد هریس حرفه ای.

حداقل یک بسیار اختصاصی ویکیپدیا کاربر شده است شستشو جنبه های بحث برانگیز از هریس “دشوار-در-جرم” ضبط از صفحه ویکیپدیا او تصمیم به تعقیب استیو Mnuchin برای تقلب وام مسکن مربوط به جنایات او حمایت قوی از دادستان در اورنج کانتی که مشغول شایع سوء و خیلی چیزهای دیگر — مانند قبلی ادعای اینکه “این است که نه مترقی به نرم در جرم” — که می تواند به اثبات unflattering به هریس به عنوان عمومی برای اولین بار به می دانم که او در مرحله ملی. ویرایشهای با توجه به صفحه: تاریخ بدستآمده قوی پوش بک از ویکیپدیا داوطلب ویرایشگر تیپ و کشیده شده اند صفحه به بحث اگر آن را یک مبارزه حرفه ای-هریس ویرایشگر در حال حاضر در حال برنده شدن است.

در سال 2016 آتلانتیک به چاپ یک مقاله در مورد ویکی پدیا ویرایش و چگونه پشت سر هم از فعالیت می تواند foreshadow هیلاری کلینتون معاون ریاست جمهوری انتخاب کرد که در ایالت ویرجینیا Tim Kaine صفحه دیده بود به طور قابل توجهی بیشتر ویرایشهای بیش از هر نامزد دیگر را در هفته منتهی به اعلام. این مقاله همچنین با اشاره 2008 واشنگتن پست گزارش در مورد سارا پیلین صفحه ویکیپدیا دیدن بیش از 65 ویرایش در این ساعت که منجر به جان مک کین اعلام.

ماه گذشته یک ق کاربر به خاطر این اطلس قطعه و نوشت: Jupyter اسکریپت به ببینید که در سال 2020 معاون ریاست جمهوری مدعی بود که بیشتر تغییرات در طول سه هفته: هریس تا به حال 408, Stacey آبرامز تا به حال 66 دیابت الیزابت وارن به حال 22 و بهداشت ، ctq به حال چهار. یکی دیگر از Redditor با اشاره به این که اکثریت هریس ویرایش شد که از یک فرد مجرد است.

هریس کار کرده است به دور خودش در مرحله ملی از دادستانی رکورد در کالیفرنیا است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک مسئولیت سیاسی در حالی که مصرف سرب در پولیس مردمی اصلاحات قانون پس از کشتن جورج فلوید و Breonna تیلور. در طول سال 2020 اولیه او مارک خودش را به عنوان “مترقی دادستان” منتقل و در سمت چپ بر روی مسائل مانند مراقبت های بهداشتی و تغییر آب و هوا. اما بنیادی ترین فاصله بین زمان پیام در جرم و جنایت و او گذشته است.

یک بخش در زیستی که دقیق او تصمیم به تعقیب Mnuchin برای تقلب مالی با وجود توصیه های از کارکنان وکلای نیز حذف شده است:

در سال 2013 هریس نیست تعقیب استیو Mnuchin‘s بانک OneWest با وجود شواهد “مطرح گسترده سوء” با توجه به بیرون درز یادداشت….در سال 2017, او گفت که تصمیم به تعقیب Mnuchin بر روی “دنبال حقایق و شواهد…مثل هر مورد دیگر”. در سال 2016 Mnuchin اهدا $2,000 به او مبارزات خود را تنها 2016 سنا نامزد حزب دموکرات برای دریافت پول نقد از Mnuchin, اما به عنوان سناتور به او رای دادند و در برابر تایید Mnuchin به عنوان وزیر خزانه داری.

یک بخش در یک کمیسیون اخلاق پیدا کردن هریس گناه از هزینه های کمپین تخلف در سان فرانسیسکو دادستان منطقه مسابقه نیز حذف شده است. یک خط در مورد هریس سفر به اسرائیل و کرانه غربی در ماه نوامبر سال 2017, جایی که او به ملاقات با نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو برداشته شد در دسترس نباشد.

ویکیپدیا کاربر که می رود با نام کاربری “Bnguyen1114,” ساخته شده است که صدها نفر از ویرایش به هریس صفحه در طول چند ماه گذشته اغلب به دعوا گرفتن بیش پیشنهادی ویرایشهای دیگر ویراستاران ویکیپدیا, که اشاره به این که زبان کشیده شدن به طور مستقیم از مطبوعات و کمپین ادبیات. “شما به نظر می رسد رفته اند از طریق یک پایگاه داده از مطبوعات از هریس, اتاق کار فهرست نویسی هر یک و اضافه کردن آن به مقاله” یکی از ویکیپدیا ویرایشگر گفت. “این است که چگونه ما در نوشتن مقالات دائره المعارف.”

در ژوئن 11, ویکیپدیا کاربر حذف شده در این بخش اشاره به اورنج کانتی رسوایی از صفحه گفت که آنها غلط گیری به صورت ظهر:

بعد از آن که در سال هریس به دادگاه تجدید نظر یک قاضی را به بیش از پیگرد قانونی از مشخصات بالا جرم قتل و بیرون راندن تمام 250 دادستان از اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه بیش از اتهامات سوء رفتار توسط جمهوری D. A. تونی Rackauckas. Rackauckas گفته شد به طور غیر قانونی به کار jailhouse خبرچینان و پنهان شواهد. هریس اشاره کرد که آن را غیر ضروری به ممنوعیت تمام 250 دادستان از کار در این مورد به عنوان تنها چند تا به حال شده است به طور مستقیم درگیر, بعد امیدوار کننده باریک تر تحقیقات جنایی. The U. s. Department of Justice شروع رسیدگی به Rackauckas در ماه دسامبر سال 2016 شد اما او دوباره انتخاب شود.

در اولین پیشنهاد برای دفتر عمومی هریس در آغوش یک “رابطه جنسی خشن-در-جرم” رویکرد در سان فرانسیسکو دادستان منطقه مسابقه و مقامش را از دست بدهد ترنس Hallinan بود که به عنوان یکی از “ترین جناح چپ سیاستمداران در کشور است.” تحت Hallinan به دفتر دادستان منطقه متمرکز توانبخشی عدالت طرح به جای حبس که منجر به پایین ترین جنایت اعتقاد نرخ هر شهرستان در کالیفرنیا است.

در حالی که مبارزات انتخاباتی در ماموریت منطقه SF Weekly گزارش در زمان هریس ناودان Hallinan برای عدم تعقیب ضد جنگ در اعتراض به تخریب اموال. “این است که نه مترقی به نرم جرم و جنایت,” او گفت:.

در ژوئن 8, ویکیپدیا کاربر حذف شد این نقل قول از صفحه گفت که تغییرات ساخته شده بودند “ویرایشهای جزئی برای ظهر.”

در یک پاراگراف در مورد هریس اعلام دولت جدید قانون نیاز به سازمان های اجرای قانون برای جمع آوری آمار در مورد چگونه بسیاری از مردم به ضرب گلوله به طور جدی زخمی و یا کشته شدن توسط ماموران پلیس در سراسر کشور کاربر حذف شده جمله زیر: “هریس بود و بعد از انتقاد عدالت کیفری طرفداران برای اندازه گیری رویکرد است.”

این کاربر همچنین سعی را ویرایش کنید “برنی Bro” صفحه ویکیپدیا یک اصطلاح است که اشاره به ماندگار اسطوره که برنی ساندرز انتخابات ریاست جمهوری تا به حال یکپارچه پایگاه پشتیبانی متمرکز تنها در میان جوانان سفید مردان است.

با توجه به کاربر ویرایش تاریخچهآنها سعی در حذف یک پاراگراف توضیح داد که اگر چه ساندرز پایه اریب سفید در سال 2016 سناتور ورمونت در واقع تا به حال متنوع ترین پایه هر یک از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

هریس پرشورترین حامیان آنلاین و یا شهر ستان خود را به “KHive.” هر چند اعضای KHive هیجان زده هستند با چشم انداز هریس یک دختر هندی و جامائیکا مهاجران شکنانه دیگری سقف شیشه ای آنها نیز استناد او مواضع سیاست به عنوان یک دلیل برای حمایت خود را. آنها به طور کلی در نظر گرفتن پس زمینه خود را به عنوان دادستان به عنوان یک قدرت سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>