وجود یک شکاف نژادی حتی در سوگ

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل از دست دادن اعضای خانواده می توانید برش زندگی خود را کوتاه.

سیگار کشیدن. نوشیدن. محرومیت از خواب. غذاهای فراوری شده.

اینها همه چیز خود را 8th grade سلامت احتمالا معلم گفت شما بد برای طول عمر خود سلامت. اما یک چیز است که نمی بالای لیست و احساس می کند غیر ممکن است برای آماده سازی ، سوگ.

البته از دست دادن یک عضو خانواده است که ویرانگر در بسیاری از راه های. شاید به همین دلیل اجتماعی و مکالمات مرگ و به ندرت از دست دادن تمرکز در سوگ به عنوان یک تعیین کننده سلامت — برای زندگی است. اما تحقیقات نشان می دهد که احتمال از تجربه های متعدد خانواده و میر در اوایل زندگی و سلامت است که از ساقه که از دست دادن — کاملا متفاوت در سراسر گروههای نژادی.

مردم سیاه و سفید هستند سه برابر بیشتر از سفید مردم به تجربه مرگ های متعدد اعضای خانواده قبل از تبدیل 30.

این داده ها می آید از تحقیقات منتشر شده در سال 2017 توسط دبرا Umberson, یک استاد جامعه شناسی و مدیر جمعیت مرکز تحقیقات در دانشگاه تگزاس در آستین. شکاف نژادی در امید به زندگی و نرخ مرگ و میر شده است به خوبی مستند شده است. اما این مطالعه که با استفاده از داده های از ایالات متحده آمریکا اداره آمار کار ” ملی طولی نظرسنجی از جوانان و دانشگاه میشیگان بهداشت و درمان و بازنشستگی به مطالعه برای اولین بار جمعیت مبتنی بر نگاه “تکرار سوگ تجربه” در میان آمریکایی های سیاه و سفید با توجه به Umberson.

توسط آمریکایی های سیاه و سفید به نوبه خود 60 آنها 90 درصد بیشتر از سفید خود را هم به تجربه حداقل چهار کشته شدن اعضای خانواده (تعریف شده در اینجا به عنوان مادران و پدران و خواهران و برادران و فرزندان). آن را نیز چشمگیر در انتهای دیگر از چرخه عمر: سیاه و کودکان سه برابر بیشتر از سفید کودکان به از دست دادن یک مادر با توجه به Umberson که در حال حاضر در پژوهشی که به بررسی سوالات مشابه در Latinx جمعیت. این حوادث در اوایل زندگی مردم مدار ترکیب نژادی نقطه ضعف در راه است که محققان نیست به اندازه کافی گرفتن او استدلال می کند. اثرات بهداشتی از مرگ و مردن نیست “بخشی از ما ملی در گفت و گو نژادی سهام در حال حاضر می گوید:” Joyal Mulheron بنیانگذار و مدیر اجرایی همیشه غیر انتفاعی است که طرفداران برای سوگ مراقبت. Mulheron از دست رفته خود را در سال 2010.

کارشناسان می گویند که تحقیقات در اثر از دست دادن است که عمدتا متمرکز بر سفید جمعیت حساب نمی کند به صورت نژادی و نابرابری در مواجهه با مرگ است. آن را در حال حاضر شناخته شده است که عواملی مانند فقر, نرخ بالاتر از شرایط بهداشتی مزمن و مسابقه شکاف در عناصر محیطی مانند کیفیت هوا به عنوان مثال منجر به کاهش امید به زندگی برای آمریکایی های سیاه و سفید. اما Umberson می رود یک گام بیشتر گفت که تجربه تکرار kin مرگ خطر مرگ و میر و از خود: از دست دادن اعضای خانواده را کاهش می دهد و خود امید به زندگی و آن را لمس نمی کند همه گروه های نژادی به همان اندازه.

سوگ یک مشکل بهداشت عمومی.

دبرا Umberson

جهانی تحقیقات این کردن: یک مطالعه کودکان از کشورهای اسکاندیناوی است که از دست خواهر و برادر نشان داد که بازماندگان’ خطر مرگ را افزايش 71 درصد در سال پس از مرگ است. از دست دادن پدر و مادر یا خواهر و برادر به عنوان یک کودک خردسال می تواند نفوذ, همه چیز از نتایج آموزشی برای ارتباط الگوهای اجتماعی و اقتصادی نتایج و مادام العمر رفتارهای بهداشتی می گوید: Umberson. برای مثال Umberson دیگر تحقیقات نشان می دهد که از دست دادن یک کودک در سن 40 سالگی افزایش مییابد یکی از خطر ابتلا به زوال عقل در حال توسعه. آمریکایی های سیاه و سفید در حال حاضر در صورت در معرض خطر بالاتر ابتلا به زوال عقل در مقایسه با سفید پوستان — احتمال تشدید سیاه پدر و مادر بالاتر احتمال از دست دادن یک کودک در میانسالی است.

“سوگ یک مشکل بهداشت عمومی,” Umberson می گوید. و این یکی که باقی می ماند نامرئی در بخشی به دلیل سازمان تمرکز بر اثرات مرگ بر کسانی که می میرند — و نه در کسانی که در اطراف آنها. مقامات “به دنبال در پایان مقابل, اما آنها به دنبال نه در آنچه اتفاق می افتد در پس” می گوید Mulheron. “CDC آهنگ مرگ رویداد. آنها نمی پیگیری کنید که چه کسی زنده بماند و چه نتایج هستند.” و راه او آن را می بیند ایالات متحده نیز در پشت کشورهای دیگر وقتی که می آید به ساختمان رسمی سیستم های پشتیبانی برای کسانی که تجربه کرده ام خانواده زیان — چه Mulheron تماس “سوگ مراقبت است.”

این یک پیام مصرف در افزایش فوریت در میان coronavirus بیماری همه گیر. این واقعیت جدی است که بسیاری از آمریکایی ها در روزهای آینده, هفته ها و ماه ها در مورد به تجربه از دست دادن عزیزان — و انجام آن تا حد زیادی به تنهایی که حتی دیرینه عزادار مراسم بود که با هم برای مجالس ترحیم مختل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. تحقیقات نشان داده است که آمریکایی های سیاه و سفید در حال حاضر در صورت درمان نابرابر در سیستم مراقبت های بهداشتی — زنان سیاه مرگ از بارداری-عوارض مربوط در حدود سه برابر نرخ زنان سفید و سیاه بیماران به طور معمول تحت درمان درد, برای مثال. و در حالی که برخی ادعا کرده اند این ویروس بزرگ “اکولایزر” نیست که قائل آمار اولیه نشان می دهد که آمریکایی های سیاه و سفید در حال آلوده شدن و مرگ در نرخ بالاتر از سفید پوستان است.

حتی فراتر از خیره کننده تداوم مرگ و میر تجربه سوگ را به بیرون نابرابر در راه بیش از حد. غم و اندوه را به طور نامتناسبی را تهدید می کند سلامت و امید به زندگی گسترده تر جامعه سیاه و سفید. البته احساس خود زندگی ebbing دور می تواند ترسناک روند به خصوص در بیماری همه گیر ناشی از انزوا. اما شاید حتی بیشتر نگران کننده است که در آن می تواند کاملا ملموس راه به طور همزمان از خط خارج سلامتی عزیزان که باید در زندگی با آن دست دادن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>