این ستاره جوان که می گوید مجازی حوادث هستند نه آینده

چرا شما باید مراقبت از

چرا که در شخص جشنواره هنوز هم ضرب و شتم مجازی نوع است.

  • استرالیا هالی رنکین دو تهدید alt-پاپ مجری جک رودخانه و به عنوان یک کنسرت جشنواره پروموتر با تمرکز بر روی پایداری.
  • رنکین معتقد است فرد در تجمعات باز خواهد گشت پس از همه گیر و زوم جلسات و گردهمایی ها ضعیف جایگزین.

جک رودخانه بزرگ مستند زیاده روی بود یک صندوق پستی.

پلاتین-فروش ضبط هنرمند است که نه تنها ظهور alt-pop star, بلکه یکی از استرالیا جوانترین جشنواره مروج با تمرکز بر روی پایداری. سالانه رشد خود را در جشنواره در صفحه اصلی از Forster, New South Wales, موجب برقی بانو یک جنبش است که به او دادهایم زنان مراحل و جشنواره ها.

Coronavirus است و قرار دادن یک توقف در تمام آن. بنابراین به عنوان 28 ساله حل و فصل در مقابل زوم دوربین برای مصاحبه به عنوان هالی رنکین به جای جک رودخانه — او به تصویب رسید دزدان دریایی الهام گرفته از نام مورد در سن 17 سالگی به “احساس badass” — او نشان می دهد که او رفته قطعا low-tech برای سوار کردن بیماری همه گیر. وزوز آنلاین بوده است “دام” خود را به طوری که او یک صندوق پستی به طوری که طرفداران می تواند به او ارسال نامه.

GYO2019_ATMOS_CHARLIEHARDY-8440

با COVID-19 sidelining حدود یک سوم از جمعیت جهان به طور معمول overbooked رنکین پیدا کرده است خودش غیر منتظره ای هنوز. حتی به عنوان همه گیر الهام بخش بسیاری از محوری عملا ببینید عظیم شهروند جهانی “با هم در خانه” رویداد DJ Jauz دنیای مجازی, تور, در خانه کنسرت توسط جان لجند و آلیشا کیز و استرالیا را Isol-کمک های اجتماعی-دورى جشنواره series — رنکین نیست غواصی در.

[وجود دارد] چیزی بدیهی است که بسیار انسانی و سحر و جادو در مورد زنده جهان ما در حال حاضر ایجاد شده است.

هالی رنکین با نام مستعار جک رودخانه

این نیست که رنکین را پشتیبانی نمی کند چنین رویدادی است. او به رسمیت می شناسد و خوب آنها را به خصوص در طول زمان هنگامی که بسیاری از مردم احساس تنهاتر از همیشه اما او همچنین شناسایی به عنوان یک درونگرا نیست که کشیده شده به انجام چیزهای زنده از خانه خود را. او پیش بینی عادی در طرف دیگر از این.

“در یک جشنواره در سطح من فکر نمی کنم موسیقی در جریان زندگی می کنند [جریان] خواهد بود یک چیز” او می گوید: نشستن چهار زانو روی فرش کف. “من شخصا نمی خواهید برای دریافت درگیر در شروع آنلاین جشنواره و یا مایل به تور آنلاین یا هر چیزی زیرا این تنها چیزی است که بدیهی است که بسیار انسانی و سحر و جادو در مورد زنده جهان ما در حال حاضر ایجاد شده است.”

این سحر و جادو چیزی است که رنکین ایجاد کرده است برای او وطن فرستر (جمعیت 14,000) در طول پنج سال گذشته. رشد خود جشنواره مورد ایجاد شور و شوق نه تنها برای نوازندگان محلی — همراه با بالا ملی استعدادهای درخشان — اما همچنین کشاورزان محلی که دریافت یک فرصت برای نشان دادن اجناس خود را.

Daphne Nguyen

این جشنواره جلب 4000 نفر در سال 2019 شد و پیش بینی شده به منظور جلب 6,000 این سال ساخته شده است که هل دادن رویداد به یک تصمیم گیری دشوار است. “به عنوان یک جوان پروموتر که در برخورد با یک جشنواره کوچک, من فکر می کنم این امر می تواند غیر مسئولانه به اجرای آن اوایل چون من یک مقدار زیادی از خطر در این جشنواره ما را در خیلی دوست دارم و پول” رنکین می گوید.

این دقیق فکر کردن و نگرانی برای محیط زیست چیزی است که می توان به رنکین جوانان, زمانی که او سقوط در عشق با این ایده از موسیقی تاثیر و نوشت: همه مدرسه, مقالات در مورد آن. “من عظیم بود کونش بود و همیشه در مدرسه نماینده شورا و انجام این نوع از چیزی که” او می گوید. در 13 او برداشت می شود در یونیسف Youth Advisory Panel در حال توسعه علاقه به پایداری.

رنکین آغاز شده و مدرک لیسانس خود را در علوم با تمرکز در توسعه پایدار در دانشگاه نیوکاسل اما او احساس کردند که موسیقی که به او شده بود تمرین از دوران کودکی می تواند موثر تر مسیر را برای تصویب تغییر دهید. “هر حرکت در تاریخ است که آهنگ آن گره خورده و این افراد که خلاقانه صحبت در مورد مهم مسائل سیاسی” او توضیح می دهد. “به نظر نمی رسد که سیاستمداران بسیار انجام می شود. آن را همیشه رانده شده توسط این جنبش است.” با موسیقی رنکین پیدا کرده است محبوب و تحسین منتقدان از جمله سه استرالیا انجمن صنعت ضبط نامزد جایزه.

آب و هوا آگاهی به موسیقی بی تردید راه آن است که آیا او آهنگ “صورت فلکی توپ” و یا در صحبت های گاه به گاه. “من تا به حال نمیفهمد که او یک بیت از یک کامپیوتر برای آب و هوا فعالیت در حدود 30 ثانیه اول ملاقات کردم او می گوید:” یوهان Ponniah بنیانگذار و مدیر من آه شما رنکین برچسب در استرالیا. “بنابراین بسیاری از فیلم ها ایده ها و شما می توانید آن را از در حال رشد در بیشتر مناطق منطقه ای از استرالیا به جای یکی از شهرستانها سرمایه است که این ایده با توجه به چیزهایی که از یک محلی اندازه و مصرف آن را به جهانی اندازه و به خاطر سپردن است که خیلی استعداد خوبی در حیاط خلوت خود را.”

این موضوع به خود گرفته ضرورت خاص در استرالیا با توجه به های اخیر ویرانگر آتش سوزی وجود دارد. اون سوی خاکستر سوخته را سرد کرده اند اما اکثر استرالیایی ها باقی می ماند housebound با توجه به همه گیر. Shyla Raghav, معاون رئیس جمهور از تغییر آب و هوا و استراتژی جهانی در حفاظت از محیط زیست بین المللی می گوید: این یک فرصت به یک گام به عقب و ارزیابی کنند. “در گذشته هر کس که نگاهی به تغییر رفتار خود را به عنوان یک قربانی” Raghav می گوید. “در حال حاضر همه تجربه که دست اول و به رسمیت شناختن است که ما در واقع باید ظرفیت و توانایی برای ایجاد این تغییرات و برای دیدن این فرصت را در این تغییرات است.”

رنکین هنوز هم در دیدار هفتگی از طریق زوم با یک گروه از فعالان محیط زیست. پس از یک دوره از آنچه او به عنوان توصیف کوبیدن سر خود در برابر دیوار در نظر جنبش او به دنبال به جلو به restrategizing و استراحت. او همچنین کار بر روی یک آلبوم و مطالعه آنلاین برای مدرک حقوق.

اما اگر شما به دنبال برای یک اجرای زنده, شما باید صبر کنید تا زمانی که آن را می توان در گوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>