کاخ سفید تحت فشار قرار دادند FEMA به بزرگترین Coronavirus قرارداد به یک شرکت است که تا به حال هرگز به پیشنهاد


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ماه گذشته به عنوان یک کشنده ویروس جدید جاروب بیش از جهان, کانادا یک پیمانکار دفاعی پیش بینی شده بر روی یک درآمد تماس است که این امر منجر به یک فرصت کسب و کار بزرگ در ایالات متحده با تشکر از کاخ سفید که شرط پرداخت فقط چند هفته بعد در یک $96 میلیون no-پیشنهاد معامله است.

در یک حرکت غیر عادی و حتی در زمان فاجعه کاخ سفید پا به فدرال در فرآیند خرید, سفارش سازمان مدیریت اضطراری فدرال به جایزه یک قرارداد به AirBoss آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با عجله از طریق صدها نفر از معاملات به آدرس همه گیر بدون معمول نظارت بیش از $760 میلیون دلار گزارش شده که از این هفته اما AirBoss معامله بزرگترین no-پیشنهاد خرید یک ProPublica تحلیل فدرال خرید داده یافت نشد.

در حالی که FEMA قرار می گیرد سفارش آن را کارگردانی کرده بود به انجام این کار توسط کاخ سفید, ProPublica یافت.

مشخص نیست که چرا کاخ سفید انتخاب AirBoss برای تجهیزات حفاظتی است که شبیه به محصولات ساخته شده توسط فروشندگان دیگر.

“من نمی توانم فکر می کنم از یک مثال از کاخ سفید ارسال FEMA یک رهنمود برای تهیه اقلام از یک شرکت خاص به شیوه خاص” گفت: تیم منینگ سابق FEMA معاون مدیر در دولت اوباما.

مارس 31 FEMA قرارداد به نام برای شرکت به تولید 100,000 مجهز به ماسک و فیلتر برای کارگران پزشکی درمان بیماران در نیویورک — یک نیاز حیاتی است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کند بوده است به آدرس. قرارداد خواستار آنها را برای تحویل به نیویورک در ژوئیه 31, پنج ماه پس از دولت اولین مورد گزارش شده است.

کمی بیش از یک هفته پس از یک مقام کاخ سفید علنا ستایش معامله AirBoss’ قیمت سهام به بیش از دو برابر در تورنتو ارز.

لاستیک تولید کننده به فروش می رساند که به صنعت خودرو و ارتش, AirBoss هدفمند رشد در ایالات متحده فدرال قرارداد هنگامی که آن را به شکل جدید شرکت تابعه AirBoss دفاع در مریلند در ماه ژانویه است. این نهاد جدید جذب AirBoss موجود مریلند-شرکت بر اساس پاسخ فوری فن آوری است که قرارداد با پنتاگون برای سال. این FEMA قرارداد اهدا شد به پاسخ فوری.

“در برابر یک پس زمینه از یک 750 میلیارد دلار درخواست بودجه توسط وزارت دفاع ایالات معنی داری جهانی بی ثباتی سیاسی و شبح در حال ظهور COVID-19 شیوع ما معتقدیم این کسب و کار ساخته شده در اطراف یک قوی بقای پلت فرم قرار گرفته است به رشد در چهارم و سال های پیش رو” شرکت مادر رئیس جمهور, کریس Bitsakakis گفته تحلیلگران در ماه مارس است.

برای FEMA تک معامله باعث می شود تا دو سوم از 140 میلیون دلار به آژانس صرف COVID-19 پاسخ از طریق آوریل 8, فدرال خرید داده ها را نشان می دهد.

در پاسخ به پرسش از Marketplace در مورد جایزه FEMA گفت: شرکت “ارائه شده ناخواسته ارائه به دولت است که یافت می شود قابل قبول است.”

“این شرکت پیشنهاد/پیشنهاد ارائه شد توسط کاخ سفید نیروی کار کمک به تأمین منابع مورد نیاز لوازم و تجهیزات” از FEMA بیانیه ای گفت:. در دولت, پایگاه داده یک قرارداد افسر نوشت که تدارکات بود “به دستور کاخ سفید است.”

در یک ایمیل نار Schoch, مدیر عامل شرکت AirBoss شرکت گفت: این شرکت دستگاه استفاده شده است “برای سال های بسیاری حفاظت از پزشکان از مسری و یا آلوده به بيماران است. تصویر بسیار خود توضیحی.” او با اشاره ProPublica به کاخ سفید برای کسب اطلاعات بیشتر. کاخ سفید نیست پاسخ به سوالات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید را به دخالت در خرید لوازم بسیار غیر معمول به دلیل وظیفه بدانند بهترین تولید کنندگان به طور معمول از چپ به حرفه ای تدارکات و خرید وکلا که می دانید بازار بهترین منینگ گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس آگهی رسمی کاخ سفید Coronavirus نیروی کار که از نمایندگان از سازمان های فدرال و نظارت بر همه گیر پاسخ. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر یک مقام کاخ سفید نیز تاسیس خود را در گروه کار در coronavirus پاسخ که منتقدان لقب “سایه نیروی کار” شکایت که آن را می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از سردرگمی و بوروکراسی به یک در حال حاضر هرج و مرج دولت در تلاش است.

FEMA نیست پاسخ به این پرسش که کاخ سفید نیروی کار فرستاده شده AirBoss’ پیشنهاد به آژانس.

دولت فدرال منتشر کرده است جزئیات بیش از 2000 سفارش به ارزش حدود 2.5 میلیارد دلار به شرکت به آدرس این بیماری همه گیر. برای مثال وزارت امور سربازان سابق به صرف حدود 76,000 در یک ضد عفونی کننده دست سفارش در ماه گذشته در حالی که FEMA صرف بیش از $322,000 در مجوز برای کارکنان به استفاده از زوم نهفته نرم افزار است که کمک می کند تا مردم از خانه کار می کنند.

بیش از یک چهارم از COVID-19 پاسخ قراردادهای امضا شد بدون رقابتی مناقصه ProPublica یافت. ارتش به عنوان مثال با عجله از طریق حدود 415 میلیون دلار به استخدام شرکت ها برای تبدیل ساختمان مانند قنات مسیر مسابقه در کوئینز موقت به بيمارستان. VA صرف بیش از 160 میلیون دلار نیز اجتناب از هر گونه مناقصه رقابتی برای تجهیزات پزشکی تخت ICU و هواکش.

اما AirBoss معامله شد اولین — بزرگترین — که در آن قرارداد افسران به صراحت اشاره کرد که کاخ سفید دستور داد که معامله ProPublica یافت. FEMA گزارش اجرای دوم هیچ پیشنهاد قرارداد در کاخ سفید سفارشات در روز سه شنبه برای N95 ماسک استفاده می شود معمولا ماسک تبدیل شده اند که کمیاب است. که در مقابله با تگزاس مبتنی بر اعتبار Ameritech بود به ارزش حدود 9.5 میلیون.

در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام AirBoss معامله کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو ستایش این شرکت است.

“ADG پا کرده است تا با سرعت رعد و برق و تمایل خود را برای کمک به پاسخگویی به نیاز فوری برای طراحی ماسک را نجات دهد آمریکا زندگی” ناوارو گفت.

به طور معمول, کاخ سفید دخالت کمی در تهیه تصمیماتی که گرفته شده توسط فرد در سازمان. اما کوشنر گرفته است دست مستقیم در هماهنگی اورژانس لوازم و ناوارو بود که به تازگی قرار داده و مسئول دولت را تلاش برای کررل آمریکا تولید کنندگان در تولید محصولات مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز دارید بیشتر.

اخلاق کارشناسان به انتقاد کاخ سفید را به عنوان تلاش فاقد شفافیت و باز دولت فدرال را بیشتر تحت تاثیر قرار از شرکت.

“در حال حاضر ما می دانیم که ما باید سفارشات در آینده از طریق کاخ سفید و به هیچ وجه کسی می توانید مطمئن باشید که دولت به دست آوردن کالا و خدمات است که بهترین نیازهای خود را گفت:” ویرجینیا چهار نعل ارشد اخلاق وکیل در سازمان های غیر انتفاعی watchdog گروه از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن است. “از آنجا که آن را در حال انجام در کاخ سفید, ما نمی دانیم که آیا یا نه هر یک از این افراد باید منافع مالی است که می توان با افزایش کارگردانی این کار است.”

در کاخ سفید در نشست خبری هفته گذشته کوشنر توصیف یک اتفاقی فرایند است که متکی بر مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران ساخت شخصی درخواست کاخ سفید برای دریافت تجهیزات. مثلا تهمت گفته کوشنر در مارس 2 که او شنیده بود از دوستان در نیویورک که این شهرستان در بیمارستان های دولتی در حال اجرا پایین در منابع است. کوشنر گفت که او پس از آن به نام دکتر میچل Katz, اجرا می شود که این شهر بيمارستانهای دولتی پرسید که چه شد بسیاری ضروری و مورد نیاز و مرتب برای یک ماه ارزش N95 ماسک به آن ارسال شود.

سابق FEMA گفته مقامات بزرگ تنها منبع قراردادها اغلب توجیه در مواقع اضطراری از آنجا که مقامات فدرال لازم نیست که زمان به اب راه رفتن را از طریق چند رقابت در مناقصه. این ماسک در AirBoss قرارداد ساخته شده توسط انواع مختلفی از تولید کنندگان اما توانایی به سرعت تحویل آنها ممکن است یک عامل است.

“در حالت عادی شما تنها منبع زیرا فقط آنها هستند که چیزی است که شما نیاز دارید” منینگ اوباما-دوران FEMA رسمی گفت. “در یک بحران زمان شما تنها منبع چرا که آنها تنها افرادی که آنچه شما نیاز دارید در یک زمان که شما به آن نیاز دارید.”

AirBoss را اجرایی موجود برای یک مصاحبه تلفنی. Schoch, AirBoss در امریکا مدیر عامل شرکت را ارائه نمی دهد جزئیات در مورد چگونه بسیاری از powered هوا-تصفیه ماسک یا PAPRs اند تحویل داده شده است و به کدام بیمارستان است. FEMA گفت که تمام دستگاه های تحویل داده خواهد شد در ظرف سه ماه است که نیویورک تعیین خواهد کرد که چگونه آنها توزیع شده است.

اما چگونه و از کجا این ماسک در حال توزیع نامشخص است. مایکل لانزا سخنگوی نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: این سازمان دریافت کرده است و نه هر PAPRs از دولت فدرال است. نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند ،

“ما تحویل داده و همه چیز را ما تا به حال در موجودی و در حال حاضر ramping تا تولید” Schoch گفت. “کل منظور این است که به دلیل در 13 هفته. در گذشته بسیاری از این محصول خاص فروخته شده است به طور مستقیم برای پایان دادن به کاربران است. ما شده اند به یک تامین کننده به ارتش ایالات متحده برای 20 سال است.”

روز چهارشنبه کنگره نظارت کمیته اطلاعات منتشر شده نشان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تقریبا خالی ملت انبارهای تجهیزات حفاظت شخصی. اما دولت فرستاده بود فقط 100 PAPR دستگاه به طور کلی به عنوان از 6 آوریل به واشنگتن و آلاسکا داده ها را نشان می دهد.

این دستگاه تشکیل شده از یک facepiece تنفس رابطه با باتری دمنده و فیلتر. آنها استفاده می شود در ساخت و ساز و بهداشت مراقبت از تنظیمات برای محافظت از استفاده کنندگان از دود یا ذرات عفونی. نوع خاصی از PAPR که FEMA خریداری شده از AirBoss است تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. جیم چانگ مدیر ایمنی و بهداشت محیط در دانشگاه مرکز پزشکی مریلند گفت: AirBoss دستگاه به نظر می رسد “اجرا از آسیاب” PAPRs. اگر چه دقیق قیمت واحد AirBoss است شارژ دولت ناشناخته است کل قرارداد حجم و تعداد واحد نشان می دهد حداکثر قیمت در حدود $960 در هر دستگاه که چانگ گفت: در محدوده طبیعی است.

تحقیقات منتشر شده در سال 2015 نشان داد که PAPRs اغلب استفاده می شود به عنوان یک جایگزین برای N95 ماسک در مراقبت های بهداشتی تنظیمات زیرا آنها نمی نیاز به همان “مناسب تست” که ماسک را.

یک 2014 پنتاگون یادداشت ترسیم چگونه برای محافظت از کارگران پزشکی مراقبت از بیماران مبتلا به ویروس ابولا شامل یکی از پاسخ فوری فن آوری های’ PAPR مدل در لیست خود را از دستگاه های توصیه شده در علاوه بر این به نسخه های ساخته شده توسط 3M ایوان و MAXAIR.

چندین شرکت که تولید PAPRs از جمله 3M, نمی, پاسخ به سوالات از Marketplace در مورد اینکه آیا آنها در حال انجام هر دستور دولت فدرال برای دستگاه های. یک شرکت Honeywell سخنگوی این شرکت اظهار نظر نمی کنم در مناقصه و یا عقد قرارداد حرفه. یک شرکت Draeger مراجعه کننده تنها به یک قبل از اعلام در مورد منظور از N95 ماسک و گفت: بر این اساس بود که یک مقام رسمی مناقصه توسط دولت است.

درک ویلیس کمک گزارش.

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد قراردادهای فدرال که باید ، ایمیل [email protected] یا [email protected] در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im