“آب جدا برای جو بایدن”

آن را احساس می کند مانند بسته شدن یک حلقه. در ماه مارس سال 1988 چشمگیر ناراحت در میشیگان توسط کشیش جسی جکسون انتخابات ریاست جمهوری به ارمغان آورد او را به یک کراوات با مایکل Dukakis, وحشت دموکراتیک ایجاد و باز کردن یک پنجره به یک آینده متفاوت برای حزب. در ماه مارس سال 2016 ساندرز تحویل خیره کننده ناراحت به هیلاری کلینتون در زنگ کمربند, دولت لحظه ای بازنشانی اولیه. هشت ماه بعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همین به کلینتون در, میشیگان, آب بندی خود را در کالج انتخاباتی به پیروزی.

در روز سه شنبه میشیگان ضربه خرد کردن به ساندرز دوم انتخابات ریاست جمهوری — با وجود تایید در روز یکشنبه از جکسون. میشیگان وزیر امور خارجه گفت که آن را نمی خواهد از انتشار نتایج رسمی تا ظهر روز شنبه با توجه به تعداد زیادی از رای غیابی, اما چندین شبکه به نام دولت برای بایدن چندی پس از نظرسنجی بسته شده در 8 بعد از ظهر با نیمی از آرا شمارش بایدن در نشست راحت 14-نقطه منجر شود.

پیروزی برای بایدن می آید پس از یک چرخش به سمت معاون رییس جمهور سابق — چه Nate نقره به عنوان “احتمالا سریع ترین در تاریخ از مقدماتی.” ساندرز نقل مکان کرد و از روشن frontrunner در فوریه 23 روز پس از نوادا قفقاز به متوقف نامزد در مارس 1, روز پس از کارولینای جنوبی به عقبی در مارس 4 روز پس از شنبه. نظر سنجی در ادامه به اسلاید به دور از ساندرز طی هفته آینده منجر به احتمالی خود را از دست دادن در میشیگان, می سی سی پی و میسوری به عنوان زود بازده در آمد در روز سه شنبه.

این کالبد شکافی به زودی آغاز خواهد شد حتی به عنوان مبارزات انتخاباتی, مبارزات رو به جلو با فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی و اوهایو مجموعه برای رای دادن در یک هفته — که در آن دو مهم خانه مسابقات خواهد گودال شورشیان اولیه رقبا مورگان هارپر در کلمبوس, اوهایو و ماری نیومن در حومه شیکاگو, ایلینوی در برابر دموکراتیک امتیازهای.

کسانی که کالبد شکافی خواهد شد نگاه از نزدیک در تصمیمات اتخاذ شده در آن روز بین نوادا و در این روز سه شنبه توسط ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن که او نیز در رقابت مترقی خط تا انداختن بیرون بعد از سه شنبه. سوال اصلی آنها باید به پاسخ است که چرا ساندرز کمپین قادر به نوبه خود از این جوان کارگر رای دهندگان او نیاز به ضرب و شتم بیشتر از متوسط حریف که تحت سلطه او در میان سفید حومه رای دهندگان و همچنین سیاه و رای دهندگان.

بایدن در راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در آوریل 25 سال گذشته و بلافاصله بالا-رای گیری نامزد شروع با 6 نقطه و سرب با ساندرز در جایگاه دوم است. در اواسط ماه مه بایدن به حال صعود به بالای 40 درصد در حال گسترش است که منجر به 27 امتیاز به عنوان ساندرز کاهش یافت و کمتر از 15 درصد است. بایدن اگر چه تا به حال آمار او 2019 اوج. او تصادفا بارها و بارها در مبارزات انتخاباتی و در مناظره با رسانه های جریان اصلی و ارقام و ریاست جمهوری خود را به مخالفان آشکارا بدونم که اگر بایدن هنوز شناختی را به چالش یک کمپین و یا ریاست جمهوری. او شروع ناگهانی کاهش معلق در هوا در بالا 20s از طریق بقیه سال قبل از فروپاشی آشکار در اواخر ماه ژانویه به عنوان آیووا قفقاز با نزدیک شدن. او به پایان رسید چهارمین وجود دارد به سختی لبه به خارج ctq یک pummeling که ساخته شده بود و مهربان با حزب botching از آرا شمارش.

سپس او برنده کمتر از 25,000 آرا در نیوهمپشایر به پایان رساندن یک فاجعه پنجم. در نوادا با 20 درصد از رای او به پایان رسید دوم به ساندرز که شد frontrunner برای نامزدی.

کمتر از یک در پنج دموکراتیک اولیه رای دهندگان معتقد بودند بایدن ترین electable نامزد و ساندرز خود را گسترش ملی سرب و حتی سبقت بایدن در میان رای دهندگان سیاه.

ساندرز بود و احساس خوب است.

یکشنبه شب “60 دقیقه” پخش شد که در آن مصاحبه ساندرز فشرده شد در ستایش او تا به حال ارائه شده به فیدل کاسترو برای گسترش سواد در کوبا و در نتیجه یک روز طولانی اخبار چرخه در ساندرز و کاسترو. اگر وجود دارد چه ifs به درخواست آنها بیشترین نیروی در هفته بین نوادا و کارولینای جنوبی است. اگر ساندرز تا به حال موفق به متقاعد کردن وارن به رها کردن پس از نوادا و تایید او ؟ اگر این جفت ارز تا به حال صرف ژانویه در گلوی یکدیگر بیش از یک گفتگو در یک جلسه خصوصی در سال 2018? می تواند ساندرز را دگرگون از شورشیان به رهبر حزب ؟

به مهندسی معکوس بایدن پیروزی و ساندرز را شکست, سوال پایین می آید به کارولینای جنوبی است. چه چیزی می تواند ساندرز انجام داده اند برای دفع یک جیم Clyburn حمایت از بایدن که منجر به 30 نقطه از دست دادن وجود دارد که بدبختانه مسابقه وارونه ؟

می تواند ساندرز را دگرگون از شورشیان به رهبر حزب ؟

اکثر بدیهی است که او می تواند به فعالیت و سرمایه گذاری وجود دارد ، او در حال صرف چهار شنبه, پنج شنبه و جمعه در کارولینای جنوبی اما پس از نقل مکان به ماساچوست به امید سرنگونی وارن در خانه اش دولت و دست کشیدن او از نژاد. در روز رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای در کارولینای جنوبی ساندرز بسیج در بوستون. او می توانست صرف بیشتر در تبلیغات به طور مستقیم به رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی و مرتبط خود را به امید و میراث رئیس جمهور سابق اوباما به جای برجسته عدالت کیفری اصلاحات — یک زمین است که بسیاری از رای دهندگان سیاه درک به عنوان pandering.

و شاید مهمتر از همه او می تواند حمله کرده اند بایدن را ضبط. بایدن سقوط در ماه ژانویه همزمان با پایدار حمله توسط ساندرز کارکنان و در نهایت پیوست ساندرز خود در یمن را بی پایان ضبط در امنیت اجتماعی است. بایدن در طول تاریخ است و نه در پاسخ به سیاسی ضرب و جرح به خوبی انجام نشده بود تا در ماه ژانویه بارها و بارها به پله به مبارزه با او می شده اند بهتر است اجتناب کنید. او حتی شدت انتقاد کرد در ایسنا گزارشگر, خروشان, “چرا چرا چرا چرا چرا ؟” در راه است که ساخته شده او را نگاه unhinged. ساندرز به جای دفاع بایدن به عنوان یک دوست و حتی رفتن تا آنجا که به عذر خواهی برای یک جانشین بحرانی ستون اعلام کرد: “این کاملا به نظر من که جو فاسد در هر راه است.”

پس از کارولینای جنوبی بایدن اردوگاه بالا برده و جذابیت توهین آمیز نسبت به بهداشت ، ctq و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg که کاهش یافته است و تایید بایدن همراه با نامزد سابق Beto o’rourke. در ضمن ساندرز و وارن نیست در این شرایط صحبت کردن. نه ساندرز و نه وارن برنده ماساچوست و دولت به جای رفت و به بایدن.

وارن کاهش یافته و از نژاد اما به جای حمایت Sanders خود را برای مصاحبه اختصاص داده شده بود به هدف قرار دادن ساندرز به صورت آنلاین تند و سوزنده در میان هواداران خود را. اکثریت قریب به اتفاق حامیان او نقل مکان کرد و به سمت بایدن به جای Sanders. یک نامزد که تردید حمله بایدن در طول بیشتر از مبارزات انتخاباتی است که در پایان آن با شهرت تکان دهنده سمی منفی.

“آب جدا برای جو بایدن شبیه هیچ دیگر نامزد تا به حال دیده گفت:” سی ان ان رئیس تحلیلگر سیاسی گلوریا بورگر, توصیف طبیعت نوسان خود را در جهت. “این تقریبا به عنوان اگر او ایستاده وجود دارد گفت:” چه ؟ چه ؟ من اینجا ؟ چرا که او همه چیز اشتباه است. او از دست یک زن و شوهر بار او در آمد دوم و یا سوم. این باید اتفاق نمی, اما آن را به او رخ می دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>