آب-صرفه جویی DJ بروکسل

این ایده آمد به Yoeri Bellemans در بسیار گرم و بسیار خشک تابستان 2018. بلژیک, اخبار رسانه ها بوده است, هشدار قریب الوقوع کمبود آب و مقامات صادر کرد, کد رنگ زرد در بسیاری از خشکسالی متاثر از نقاط کشور معنی که شهروندان باید انجام همه چیز آنها می توانند برای استفاده به عنوان کمی آب به عنوان امکان پذیر است.

بنابراین زمانی که Bellemans, 37 آمد در سراسر یک
سایت ساخت و ساز در بروکسل پایتخت بلژیک و دیدم نصب و راه اندازی
پمپاژ تا گالن آب که
سپس gushed به تخلیه فاضلاب او تعجب که آیا آن را می توان به
قرار دادن این آب برای استفاده بهتر.

همراه با ساختمان های محلی توسعه دهندگان و آب شرکت Bellemans توطئه است برای ساخت یک پلت فرم دیجیتال است که با اتصال شهرستان سازمان نیاز به آب با سایت های ساخت و ساز با آب بر ارائه دهد. آب های زیرزمینی است که پمپ در اکثر سایت های ساخت و ساز — یک فرایند به نام آبگیری — پس از آن به سمت بالا فشار نمی سازش یک ساختمان ثبات است. این آب آشامیدنی اما می توان آن را مورد استفاده برای گیاهان آب شلنگ پایین عمومی میادین و رفت و برگشت خیابان. در بروکسل است که همه در حال حاضر در حال انجام, با, تازه, آب آشامیدنی.

همه ما نیاز به استفاده از آب بیشتر عقلانی.

Yoeri Bellemans

برنامه Bellemans با هدف ساخت را ارائه دهد
شهرستان خدمه در زمان واقعی بررسی اجمالی از فعال پمپ تاسیسات در پایتخت و
آنها را مستقیم به نزدیکترین سایت ساخت و ساز که در آن آنها خواهد بود قادر به پر کردن
تا تانک از رفتگران.

با توجه به Bellemans بروکسل سایت های ساخت و ساز تمایل به تاسیسات پمپاژ با ظرفیت های مختلف از 6 متر مکعب (1,585 ایالات متحده گالن) برای 1000 متر مکعب (264,172 ایالات متحده گالن) در هر روز. “که 1 میلیون لیتر آب که پمپ در هر روز و در حال تخلیه به فاضلاب” او می گوید. مستندات درخواست او از مسئولان شهرستان نشان داد که 20 پمپاژ تاسیسات فعال بودند در سایت های ساخت و ساز در تابستان 2018. “و برخی از تاسیسات پمپاژ اجرا برای 12 تا 18 ماه,” او می گوید.

اگر Bellemans موفق در طرح خود راه حل خود را ذخیره ده ها هزار گالن آب در هر روز در بروکسل به تنهایی. و آن را به راحتی می تواند تکرار در دیگر شهرستانها در سراسر اروپا ، مقامات و ساخت و ساز توسعه دهندگان در بلژیک شهرهای Hasselt, لون و آنتورپ در حال حاضر رسیده است.

بروکسل مانند بسیاری از شهرها در کشورهای صنعتی تا به حال به رقابت شديد کمبود آب با توجه به آن به طور فزاینده ای گرم و خشک در ماه های تابستان. این به این معنی است که فراتر از صرفه جویی در مقدار زیادی آب در طول سال Bellemans’ ایده نیز پتانسیل را دارد که قابل ملاحظه دندانه در این تابستان خشکی مشکل است.

نیست که هدف خود را هر چند. او به سادگی می خواهد خدمات شهری و ساخت و ساز شرکت ها به طور دقیق در مورد آب. “همه ما نیاز به استفاده از آب بیشتر منطقی — هر دو شهر خدمات هر شهرداری در پایتخت است که با استفاده از آب آشامیدنی تازه برای تمیز کردن خیابان ها و همچنین شرکت های ساخت و ساز که پمپ کردن آب و انتقال آن به فاضلاب اما پس از آن خیط و پیت کردن توالت در کار خود میریزد با نوشیدن آب است.”

71280213_2471313706439272_213233955036463104_o

Opensource.بروکسل, غیر انتفاعی Bellemans تاسیس همراه با دو نفر دیگر از داوطلبان در سال 2018 دریافت کرده است حمایت از دو کشور بلژیک بزرگترین شرکت های ساخت و ساز — Democo و Van Laere — و همچنین از شهر آژانس مسئول پایتخت پاکیزگی. آنها همچنین انجام دو آزمایش موفقیت آمیز اجرا می شود با یک دوجین شهر سازمان.

هیچ کس نمی داند دقیقا چه مقدار آب پاک شهر سازمان در حال حاضر با استفاده از رفت و برگشت به خیابان ها و به آب شهری باغ گل. آمار و ارقام از آب در شهرستان آژانس نشان می دهد که سازمان های شهرداری و آتش نشانان همراه با آب دزدی و نشت از بالا تا 8.7 میلیون متر مکعب (2.3 میلیارد دلار ایالات متحده گالن) در سال است.

اما Imeshi Weerasinghe در بروکسل مبتنی بر آب متخصص می گوید Bellemans’ پروژه مشرف به منبع مشکل. “من معتقدم هر کمی کمک می کند اما بزرگترین کاربر از ما آب شیرین منابع آب آشامیدنی نیست و در همه آن کشاورزی” او می گوید. “این در واقع حدود 70 درصد است که بخش کشاورزی با استفاده از نرخ جهانی ما منابع آب.” برای Weerasinghe آن را حس بیشتری اگر Bellemans retooled ایده برای توزیع ساخت و ساز آب به کشاورزان است.

اما Bellemans اشاره می کند که مردم رانندگی در مسافت های طولانی به مزارع روستایی برای آب “انجام می شود و بدتر برای محیط زیست است. در شهرستانها شما رو ثابت ساخت و ساز در رفتن و بنابراین شما همیشه باید یک شبکه از سایت های ساخت و ساز پمپاژ آب و ساخت است که آب در دسترس برای کاربران که نیاز به آب در شهرستان است.”

Bellemans رشد در هال رفت و آمد شهر واقع شده 12 مایل از بروکسل. اگر چه او مورد مطالعه علوم تربیتی او به سرعت شروع به کار در توسعه پایدار و کارآفرینی پس از فارغ التحصیلی در نهایت درگیر شدن با و در حال حاضر مدیریت طرح شهروندان که کاشته شده بیش از 3000 درختان در سراسر شهرستان.

از سال 2000 Bellemans نیز ساخته شده است تا نیمی از یک DJ اواز یا موسیقی دو نفری به نام Onda Sonora یک ثابت از بروکسل صحنه موسیقی با دو نشان می دهد که در ایستگاه های رادیویی محلی های خود را ترکیبی از روح فانک دیسکو سیاه پوست, خانه و باس. آن را به او می دهد آزادی خلاق تر از پایداری و کارآفرینی است.

“او ساخته شده یک انتخاب آگاهانه به صرف زندگی خود انجام یک کار است که ممکن است پرداخت صورتحساب اما نمی به طور کامل مش با منافع و ارزش های, می گوید:” Marc De Witte, هیئت مدیره, رئیس هیچ راه بازگشت چتر غیر انتفاعی است که نظارت opensource.بروکسل و کاشت درخت ابتکار. او شناخته شده Bellemans برای 20 سال از زمانی که او شروع به دوستیابی De Witte را به عنوان یک نوجوان. “او کسی است که واقعا می خواهد به این تر و قابل زندگی در جهان و کسی که بسیار متمرکز بر جامعه به ساختمان و او را مسئول خصوصی و حرفه ای را انتخاب کند.”

اگر چه آنها بدست تعهدات مالی از شرکت های خصوصی که در این پروژه Bellemans به جای استفاده از یک کمک مالی دولت در سال گذشته است. او می خواهد مسئولان شهرستان به صندوق برنامه توسعه که او تخمین می زند را به سه سال و ده ها هزار یورو است. “دولت حمل یک مسئولیت بزرگ در این” بنابراین آنها نیز باید پای این لایحه ،

پس از راه اندازی پروژه Bellemans شده است مصاحبه بارها توسط رسانه های محلی و او به نظر می رسد که برداشت چگونه به صحبت می کنند به روزنامه نگاران. او گاه به گاه و دوستانه بلکه محفوظ است, محافظت تقریبا. به جای ساخت رفیع اظهارات در مورد پتانسیل برنامه او اصرار بر حقایق و اعداد همیشه به کوتاه عملگرا پاسخ.

وقتی که من از او بخواهید اگر وجود دارد هر چیز دیگری که او می خواهد به من بگویید که مهم است او فکر می کند در مورد سوال است. سپس در یک ماده از این واقعیت تن او پاسخ: “اگر مردم به سوال آنها همیشه می توانید با من تماس بگیرید. من خوشحال به آنها را به توضیحات بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im