این روستا در ماه شروع می شود در اینجا

آن را مانند سطح ماه ما را پوشش داده است در پودر تالک. در همه جا شما بروید وجود دارد سنگپوش خوب پودری ماده weathered توسط میلیاردها سال از قرار گرفتن در معرض به همه چیز از بادهای خورشیدی به میکرو شهاب سنگ ها. در عین حال که پودر نمی بینم Aidan کولی مایکروویو فر آیند. “و بیرون آمدن از قطعات ذوب سنگپوش می گوید:” کولی “که ما ممکن است برای ساخت جاده ها فرود پد و یا حتی آجر برای زیستگاه در ماه.”

37 ساله ایرلندی علم است مشاور در آژانس فضایی اروپا (ESA) منجر عجیب و غریب واحد به نام سفینه فضایی EAC اختصاص داده شده به آزمایش مانند microwaving قمری گرد و غبار. حدود 15 اوایل زندگی حرفه ای محققان و دانشجویان کار ریسکی فن آوری است که می تواند کمک به انسان زنده بر روی ماه — در اصل ساختمان خود را ماه پایه. آنها را متفاوت می سازد این است که تمرکز بر روی, جدید, ایده های دیوانه به جای پروژه های کوتاه مدت. “ما یک طوفان فکری گروهی بریده بریده اتاق فکر بریده بریده مرداب کار می کند می گوید:” کولی.

و کار خود را مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه. به عنوان جهان در سال گذشته مشخص شده یک و نیم قرن از آنجا که انسان برای اولین بار پا بر روی ماه معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس اعلام کرد که ناسا خواهد بود بازگشت انسان به ماه تا سال 2024 چهار سال پیش از قبل از برنامه. پس اولیه که زمین ایالات متحده همراه با شرکای مانند ژاپن و کانادا و اتحادیه اروپا در نظر دارد برای ایجاد یک پایگاه دائمی. ESA همچنین شرکت در این پروژه به نام آرتمیس برنامه. Jan Wörner مدیر کل ESA بارها چکش اهمیت ساختمان “ماه ایجاد کرد.”

بسیاری از این مشکلات که به نظر می رسد غیر ممکن است می تواند نزدیک.

Aidan کولی

بنابراین برای حمایت از این تلاش سفینه فضایی EAC است صمیمانه آزمایش از پایگاه خود در شهر کلن آلمان. آنها در حال فکر کردن در مورد فضای معدن بازیافت مواد و انرژی, تمرکز, ایتالیایی, عضو تیم Andrea Casini پژوهش است. “ما نمی توانیم هر چیزی را بدون انرژی می گوید:” Casini, 30. “بنابراین ما در حال حاضر ساخت یک ماکت از یک آینده انرژی سیستم استفاده می شود در ماه است که تشکیل شده است از پانل های خورشیدی, سلول های سوخت باتری و electrolyzers. عناصر مختلف باید با هم کار کنند به عنوان یک سیستم بسته برای تولید و ذخیره سازی انرژی است.”

اما به دلیل سخت قمری شرایط ساخت چنین مجموعه ای است سخت تر از آن برای تلفن های موبایل. شب می تواند در هفته گذشته در مناطق خاص و درجه حرارت می توانید شیرجه رفتن در زیر منفی 100 درجه سانتیگراد است. “البته این ماه نیز ندارد یک جو” می افزاید: Casini. “بنابراین تجهیزات است که به درجه بالایی از تابش حرارت شدید و خلاء است که می تواند در نهایت منجر به نارسایی سیستم.”

آماده شدن برای این بی رحم محیط کولی امتیاز می تواند منجر به پروژه هایی که به پیدا کردن راه خود را بازگشت به زمین است. “ما اغلب با فن آوری های پایدار و سعی کنید برای حفظ بسته دایره حلقه با هیچ زباله می گوید:” کولی “است که همچنین کلیدی برای پایداری بر روی زمین است.”

کولی حرفه ای خود را گرفته و چند حلقه. “من تعجب می کنم که چگونه من به پایان رسید تا اینجا بسیار کمی خودم” او می خندد. کولی رشد در شهرستان کورک در ایرلند و اولیه درجه است که در علوم کامپیوتر از دانشگاه شهر دوبلین. سپس او رفت و رو (Ph. D.) در علم مواد پس از یکی از معلمان خود او الهام گرفته. او به پایان رسید تا در ESA مطالعه سنگپوش به عنوان یک ماده به 3D-نسخه قابل چاپ. “در این میان رشته ای مجموعه ای از مهارت های زیادی به من کمک کرده در طول سال,” او می گوید. بقیه تحقیقات واحد است که همان راه: شما می توانید پیدا کردن همه از هوافضا به مهندسین و معماران.

و در آن ساختار می گوید Casini است “تخت سلسله مراتب است. اگر شما یک ایده خوب مهم نیست که اگر شما رئیس هستید و یا فقط آخرین دانشجو را برای پیوستن به این تیم است. ما میخوایم با هم کار کنند برای شروع یک آزمایش است.”

20200115_145504 copy

ماه است که تمرکز در حال حاضر, اما کولی را الهام می آید از کمی دورتر. او با اشاره به مریخ سه گانه علمی-تخیلی سری توسط نویسنده آمریکایی کیم استنلی رابینسون در مورد استعمار کره مریخ و در نتیجه تحول سیاسی و انقلاب در سیاره سرخ. “آن می رود از مردم پس از رسیدن در این سیاره عظیم terraforming عملیات و پایدار جو می گوید:” کولی با یادآوری این که چگونه او را عاشق خواندن کتاب وقتی که او جوان تر بود. “آن را به من نشان داد که بسیاری از این مشکلات که به نظر می رسد غیر ممکن است می تواند نزدیک.”

در حالی که ماه را در محیط خشن ارائه یک چالش رابینسون کتاب اشاره ای سخت تر از مشکلات پیش رو برای کولی تیم. “بزرگترین خطر برای هر انجام در فضای سیاست است می گوید:” Paul van Susante دستیار استاد در دانشگاه فناوری میشیگان که مطالعات نحوه ساخت و معدن در ماه. “اکتشافات فضایی است که توسط سازمان فضایی ملی که به معنی وجود یک ارتباط قوی بین سیاست و فضا است.”

این بدان معناست که ناسا جدول زمانی متکی به
هوی و هوس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — یا بعدی رئیس جمهور ایالات متحده. در همان
زمان طیف وسیعی از سوالات عملی باقی می ماند مانند آنچه در یک ماه پایه خواهد
در واقع برای استفاده می شود.

با این وجود کولی امیدوار است که ماه جاری مسابقه را فشار همه ما رو به جلو است. “این خواهد بود که یک تلاش مشترک,” او می گوید. “این مغز از یک نسل است که فعال هستند با این چیزها و کسانی که آن را فشار رو به جلو است. و اگر ما نیز می توانید استفاده کنید که انرژی را به زندگی در سیاره خود ما بیشتر پایدار, پس از آن که ماموریت انجام شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>