که آنقدر دردناک زندگی هری هفت

در جولای 18, 1949, بوکسور هری هفت وارد حلقه در برابر شکست نخورده سنگین وزن Rocky Marciano. همه چیز نیست به دنبال خوب برای هفت قبل از جنگ حتی آغاز شد. او می خواهم از دست داد و پنج قبلی خود را در شش دوره. در ضمن Marciano در حال بریده 16 knockouts در 17 حرفه ای دعوا — هر چند به طور کلی احساس در میان بوکس مطبوعات بود که او می خواهم به تازگی با آن مواجه رشته subpar مخالفان به پد خود را ضبط.

این جمعیت در رود آیلند تالاری که شب در مشیت الهی بود پراکنده — کمتر از 1700 نفر در یک محل است که می تواند نگه دارید 5,300. هر چند مبارزه با پیشرفت تا حدودی به طور مساوی برای اولین بار دو دور Marciano ضرب هفت در سوم.

هری هفت هرگز مبارزه دوباره. Marciano را در به شکست دادن بزرگ جو لوئیس و در نهایت تبدیل شدن به قهرمان سنگین وزن. به دوستدار فوتبال که شب در پراویدنس, آن ممکن است به نظر می رسید کردم مثل بدترین شب هفت ، اما آن را حتی نزدیک است.

متولد Hertzka هفت در سال 1925 در Belchatów لهستان هری فرستاده شد به اردوگاه های مرگ نازی ها یک ماه خجالتی از تولد 16. در آشویتس او مجبور به مبارزه با دیگر زندانیان — همکار یهودیان — برای تفریح افسران نازی. این وحشیانه, bare-knuckle bloodbaths ادامه داد: تا زمانی که یک جنگنده دیگر نمی تواند ایستاده. شکست در حلقه به طور معمول منجر به اعدام است.

ارسال همکار خود زندانیان به مرگ آنها شد فقط یکی از تجربه وحشتناک هفت تا به حال در اردوگاه.

هفت مواجه سه تا چهار مخالفان هر یکشنبه برای چند ماه. نازی افسران با نام مستعار او را “یهودی حیوانات.” و اگر هفت ممکن است از لحاظ فنی هر کسی کشته در حلقه او برنده تمام دعوا. هفت پسر آلن تخمین می زند که به عنوان بسیاری از 76 مردان اعدام شدند توسط نازی ها پس از از دست دادن به هری. “من این رقم از یک, روزنامه,” او می گوید. “و از 76 او را به حال شناخته شده به برخی از آنها به دلیل زمانی که آنها گرد مردم [ارسال به اردوگاه] آنها گرد شما با مردم از زادگاه خود.”

به هیچ وجه تعجب هری هفت زندگی بقیه عمر طولانی خود را سرند با گناه. “هنگامی که او القاء به ملی یهودی ورزشی تالار مشاهیر و موزه او خواسته شد اگر او تا به حال هیچ تاسف” آلن را به یاد می آورد. “و او در مشت خود را — این غول مشت کردن, پنجه — و او گفت تاسف شد زندگی که از طریق دست های خود را.”

آلن هفت نوشت: کتاب در مورد پدرش. هری هفت: بازمانده آشویتس چلنجر از Rocky Marciano در سال 2006 منتشر شد. چند سال بعد او کتاب اقتباس شده بود به یک رمان گرافیکی توسط کاریکاتوریست راینهارد Kleist. سپس به هالیوود آمد تماس optioning هفت داستان برای صفحه نمایش بزرگ است. در 2019, مرد بارانی مدیر بری لوینسون به پایان رسید فیلمبرداری یک فیلم در مورد هفت با بازی بن فاستر به عنوان بوکسور-بازمانده. همانطور که از نوشتن این فیلم در postproduction و انتظار می رود این سال منتشر شد.

ارسال همکار خود زندانیان به مرگ آنها شد فقط یکی از تجربه وحشتناک هفت تا به حال در اردوگاه. وقتی که او نیست, مبارزه با نگهبانان او را به حال پارو اجساد به کوره هایی برای سوزاندن. پس از نقل مکان به یک اردوگاه کار اجباری در Flossenbürg آلمان او و برادرش Peretz صرف یک سری از دلخراش شب قفل شده در یک بازداشتگاه در حالی که گرسنه زندانیان شروع به قتل و cannibalizing یکدیگر برای زنده ماندن.

“فیلمسازان بودند با ایده از جمله آدم خواری در فیلم, اما آنها نمی باید شجاعت آن را انجام دهد” آلن می گوید از فیلم های آینده. “من فکر کردم آن را مهم [شامل] از آنجا که تنها به تازگی بازماندگان هولوکاست به جلو آمده به صحبت در مورد آدم خواری. که چنین یک موضوع تابو; شما در مورد آن صحبت نمی. اما پدر من می خواستم به آن را شناخته شده است که این چیزی است که مردم رفت و آمد مکرر به زمانی که آنها در حال گرسنگی قرار داده و به شرایط شدید. آن را یک کل تفکیک از تمدن در آن نقطه است.”

هری فرار از نازی ها در طول یک مرگ مارس در آوریل سال 1945 هنگامی که جزر و مد از جنگ تبدیل شد به نفع متفقین. “او به کشته شدن یک افسر آلمانی به لباس خود را و سپس او را کشته و بسیاری از مردم در خانه روستایی او را متوقف و در طول راه. او در توصیف این همه بسیار معمولی” آلن می گوید.

“در آن زمان شما در حال صحبت کردن در مورد یک بازمانده هولوکاست که PTSD صحبت کردن به نسل دوم از بازماندگان هولوکاست که PTSD از جان سالم به در حال رشد با او” آلن می گوید از مصاحبه های او انجام شده با پدرش در سال 2003 ارائه شده است که اساس کتاب است.

“من در ایالات متحده در دهه 1950 یک پدر که نمی تواند زیاد صحبت می کنند زبان انگلیسی نمی تواند خواندن و نوشتن است که شما واقعا نمی تواند صحبت کنم چرا که او ممکن است منفجر شود در هر زمان” او می افزاید. “او تا به حال روانی قسمت که می تواند در نهایت در خشونت است. یک بار او را شکست هر پنجره در خانه. و من نمی توانستم شی به هر چیزی در غیر این صورت من می خواهم مورد ضرب و شتم. پس از آن بود دیوانه.”

هری هفت درگذشت در سال 2007. “من نوشت: این کتاب در حالی که پدرم هنوز زنده بود, بنابراین من کمی مهربان از من ممکن است تا به حال من نوشت: آن زمانی که او رفته بود” آلن توضیح می دهد. “من می توانم به شما بگویم که من دنیا را کمی متفاوت در حال حاضر. پدر من زندگی تقریبا سخت به این باور. او دشوار زندگی می کنند اما من همیشه از خودم می پرسم اگر من تا به حال به زندگی خود تجارب و رشد در این زمان او در چه نوع از شخص من تبدیل شده اند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>