بعید ویروس مبارزان اسلامی ایران به

چرا شما باید مراقبت از

همه گیر داده تعیین شده “ترور” گروه یک شانس برای برنده شدن قلب و ذهن.

  • حماس در غزه و حزب الله در لبنان و طالبان در افغانستان در حال تمام پوشیدن بهداشت عمومی نقش در میان همه گیر.
  • گروه های اسلام گرا مانند النهضه در تونس و اخوان المسلمین در مصر بخشی از این الگو.
  • برای این گروه پاشش مواد ضد عفونی کننده اجرای مستندات و توزیع ماسک در حال راه برای ساخت و یا به دست آوردن مشروعیت.

“حماس” است که در عربی به صورت “اسلامی” جنبش مقاومت” در برابر اسرائیل است. اما از آن زمان به گروه های شبه نظامی تنها یک روز به ممنوعیت نماز جمعه و دیگر مجامع عمومی پس از اولین coronavirus مورد در غزه در ماه مارس است. حماس مستقر در آن شاخه نظامی برای پاکسازی خیابان ها و گروه پس از ساخته شده است امکانات قرنطینه.

آنها ممکن است به نظر می رسد بعید است که بهداشت عمومی رزمندگان. اما تعداد زیادی از شبه نظامیان اسلامگرا و گروههای سیاسی — که بسیاری از آنها را ممنوع به عنوان سازمان های تروریستی در غرب — به طور عمومی مبارزه با این بیماری همه گیر از جنوب آسیا و شمال آفریقا است.

چادری در hazmat مناسب حزب الله در لبنان شتافت در روزهای اولیه بحران به 100 آمبولانس — برخی با ماسک — آماده برای کمک به بیماران. در بیروت مبارزان خود شده اند پاشش مواد ضد عفونی کننده. در افغانستان طالبان در لباس پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی در حال انجام کارگاه های آموزشی در جلوگیری از گسترش این ویروس در گردش فیلم های آموزشی و توزیع صابون و ماسک.

در تونس اسلامگرای النهضه حزب متعهد شده است که “کل همبستگی با همه نهادهای دولتی” در مبارزه با ویروس. و در مصر اخوان المسلمین ابتکار “یکی از مردم” با هدف کمک به مصر پایدار اقتصادی پیامدهای این بیماری همه گیر.

این یک فرصت بزرگ را به می گویند: نگاه چه بد دولت در حال انجام است — ما بهتر است.

Ashley Jackson, توسعه در خارج از کشور موسسه

برای این گروه coronavirus بحران یک فرصت برای به دست آوردن مجدد و یا ساخت مشروعیت که در آنها غالب است. خود را در بهداشت عمومی و تلاش در خدمت به تقویت تبلیغات خود را نشان می دهد Ashley Jackson, co-مدیر مرکز مطالعات گروه های مسلح در لندن مستقر در خارج از کشور موسسه توسعه.

“دولت حتی بیشتر به خوبی آماده کشورها در جهان در حال مبارزه می گوید:” جکسون. “بنابراین در دولت های شکننده آن را یک فرصت بزرگ را به می گویند: نگاه چه بد دولت در حال انجام است — ما بهتر هستند.”

Hezbollah battles Coronavirus outbreak in Lebanon

این پیام بر روی صفحه نمایش با طالبان. در توییتر تصویری ارسال شده توسط طالبان, سخنگوی Zabiullah مجاهد که دیجیتالی رفته ویروسی PPE-پوشیدن مبارزان دست از ضد عفونی کننده برای هر کسی که نزدیک شدن به آنها را در حالی که یک صدای خارج از قاب اطمینان شنوندگان که گروه های شبه نظامی اختصاص داده است تیم “کار خانه به خانه و روستا توسط ایجاد کرد” برای مبارزه با ویروس. افغانستان گزارش کرده است بیش از 20 ، 000 COVID-19 موارد و 360 مرگ و میر.

دور از آسیا خشونت باندهای در مکزیک و برزیل نیز کمک کرده اند اجرای مستندات زمانی که دولت خود را ساکت شد به انجام این کار. اما تضاد بین خود را مبارز تصاویر و بهداشت عمومی نقش بسیاری استارک با حماس و حزب الله هر دو تعیین شده به عنوان سازمان های تروریستی توسط آمریکا و با طالبان است که آمریکا رهبری ائتلاف بین المللی اتحاد و مبارزه برای دو دهه بوده است.

در عین حال کارشناسان در این منطقه آن را می گویند نیست کاملا تعجب آور است. این گروه ها را در طول سال نشو و نما که در آن دولت است یا غیر موجود و یا ضعیف است. بنابراین “آنها در حال ارائه دهندگان خدمات آنها رفاه شبکه … که از طریق آنها ساخته شده اند وفاداری و حمایت” می گوید: عماد Salamey یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه آمریکایی لبنان در بیروت. دانش مشترک است که سرپیچی از آنها می تواند عواقب خشونت باعث می شود آنها را حتی بیشتر موثر است. از طریق حامیان خارجی مانند ایران و ترکیه این گروه همچنین دسترسی به پول نقد آنها نیاز به ارائه خدمات Salamey می افزاید.

البته در برخی موارد این گروه ها دولت است. حماس بوده است در قدرت در نوار غزه پس از برکناری رقیب فلسطینی فتح و مقامات در سال 2007. “بنابراین آنها را مجبور به انجام کار خود را به عنوان دولت” مشاهده Omar شعبان بنیانگذار و مدیر غزه-بر اساس فکر می کنم تانک PalThink مطالعات استراتژیک. اما او تصدیق وجود دارد سیاست در بازی بیش از حد. “آنها می خواهند ثابت کنند که آنها قادر هستند و قادر به ارائه آنچه که از آنها انتظار می رود,” او می گوید.

در حالی که هر یک از این گروه های اسلام گرا متفاوت است آنها محدود شکنندگی دولت که در آن آنها با نفوذ جکسون می گوید. “و این تنها نوع از ضعف این گروه های شورشی می تواند در سرمایه گذاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>