نرخ بیکاری واقعی ملی اضطراری

FRANKFORT, KY - JUNE 19: Hundreds of unemployed Kentucky residents wait in long lines outside the Kentucky Career Center for help with their unemployment claims on June 19, 2020 in Frankfort, Kentucky. (Photo by John Sommers II/Getty Images)

صدها نفر از کنتاکی ساکنان در صف انتظار خارج کنتاکی حرفه ای مرکز برای کمک با خود نرخ بیکاری در 19 ژوئن 2020, در فرانکفورت, Ky.

عکس: جان Sommers دوم/گتی ایماژ

در برخی از جایگزین واقعیت دولت و شرکت ها و اتحادیه ها و رهبران مذهبی ایالات متحده با هم در ماه فوریه و به ما گفت: “این رمان coronavirus ترسناک است و همه ما در حال رفتن به مجبور به گرفتن خلاق و با هم کار کنند برای درهم شکستن آن است. بسیاری از مشاغل در حال رفتن برای لحظه ای ناپدید می شوند. اما هیچ کس در این کشور خواهد بود ترس از رفتن گرسنه زیرا هیچ کس نمی خواهد. هیچ کس را به ترس انداخته بیرون از خانه خود را, چرا که قصد ندارم به اتفاق می افتد به هر کسی. این کشور قدرت را به مراقبت از همه مواد اولیه نیاز دارد و ما خواهد شد.”

در اینجا در این واقعیت ما حکومت ترکیبی از كيفرى بی کفایت و بی کفایت جنایتکاران. به عنوان چیزهایی که امروز ایستاده آنها در مورد فشار به بخش بزرگی از آمریکایی ها خاموش وحشتناک صخره. آن چنان بیرحمانه بی رحمانه اقتصادی مخرب و حتی برعکس به خود و منافع خود است که اگر ما در حال رفتن به آنها را متوقف کند ما احتمالا نیاز به کشف کردن که چرا.

ما حاکمان را نشان می دهد یک اسپاسم عقلانیت با عبور از مراقبت عمل در ماه مارس است. این تا حدی پول گرفتن توسط بزرگ کسب و کار بود اما تعداد زیادی از مردم $1,200 بررسی و ارائه اضافی 600 $در هر هفته در فدرال مزایای بیکاری در بالا از مزایای دولت.

بدون این مزایا 30 میلیون نفر از مردم که شغل خود را از دست در مارس و آوریل که در حال حاضر کاهش یافت و به درجه اعتبار ساقط است. و از آنجا که همه هزینه های شخص دیگری درآمد به عنوان آنها سقوط کرد و آنها را برداشت و بر روی ده ها میلیون نفر بیشتر گرفته و آنها را به عنوان به خوبی.

و در واقع این مارپیچ رو به پایین شروع به اتفاق می افتد در اواسط ماه مارس. به عنوان خطر Covid-19 مشخص شد هزینه های مصرف کننده کاهش یافته است توسط یک شخص 30 درصد در چند روز. اما به عنوان به زودی به عنوان دولت, نقدی, آغاز, روان, هزینه های شروع به بهبود می یابند و آن را در حال حاضر بیش از 90 درصد از نرمال. در فقیر کد پستی آن است بازگشت به تقریبا 100 درصد است.

این نگه داشته است زندگی ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها صرفا بد و نه کاملا غیر ممکن است. اما مکمل مزایای بیکاری منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. ایران با پیشنهاد باز است به آنها را گسترش دهد اما برای کاهش این مقدار از $600 – $200. دلیل, خزانه داری, منشی, Steve Mnuchin توضیح داده شده در دفتر بیضی است برای جلوگیری از malingering: “ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما نمی پرداخت مردم پول بیشتری برای ماندن خانه از رفتن به محل کار.” علاوه بر این رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است که جمهوری خواه “خط قرمز” در مذاکرات است و آن را اساسا غیر ممکن است برای کارکنان به شکایت کارفرمایان بر این اساس است که محل کار خود شکست خورده است برای محافظت از آنها را از Covid-19. بعلاوه در زیر پیشنهاد قوانین جدید کارفرمایان و حتی تهمت و وزارت دادگستری را در پیدا کردن آن را آسان به countersue کارگران برای آوردن یک coronavirus طرح دعوی در دادگاه.

منطقی و البته این باعث می شود هیچ حس. برای بسیاری از بیکاران وجود ندارد هر شغل به بازگشت به و نخواهد بود تا زمانی که این بیماری همه گیر تحت کنترل است. اگر مزایای بیکاری در حال کاهش افراد بدون شغل را به شدت کاهش در هزینه منجر به بیکاری بیشتر منجر خواهد شد که برای کمتر خرج کردن و غیره. این روند خواهد بود شتاب متحده و شهرستانها که تا به حال تلاش کرده اند برای جلوگیری از کاهش اشتغال در امیدوار است که دولت فدرال خواهد آنها را نجات, در نهایت انجام این کار است.

این ممکن است موجه منجر به مواد اولیه محرومیت های واقعی و گرسنگی و بی خانمانی در یک مقیاس چند امروز زنده تا کنون دیده اند. با توجه به اداره آمار تعداد امریکا 249 میلیون خانوار گزارش که آنها گاهی و یا اغلب به اندازه کافی به غذا خوردن در حال حاضر شروع به پریدن کرد از 22.5 میلیون در اوایل این سال به 29.3 میلیون در ماه جولای. با جمهوری خواهان در مخالفت با گسترش مواد غذایی تمبر بودجه و همچنین تجدید مراقبت در عمل مکمل برنامه غذایی برای کودکان است که به احتمال زیاد فقط آغاز است.

پس از آن وجود دارد مسکن. مراقبت عمل موجود فدرال ممنوعیت اخراج پوشش داده شده است که حدود 30 درصد از آمریکا اجاره واحد است. که بان کی مون فقط به پایان رسید به عنوان ترین دولت در سطح ممنوعیت. چهل میلیون نفر به طور بالقوه می تواند از دست دادن خانه های خود را در چند ماه آینده. در ایالات فلوریدا و تگزاس و نیویورک نیمی از مستاجران را در مدت کوتاهی قادر به اجاره.

این است عظیم انسانی در اورژانس. تقریبا هر فرد در کشور است viscerally وحشت زده را برای خود و یا خانواده و دوستان خود.

اما فراتر از اورژانس آن را نیز از نظر سیاسی غیر قابل توضیح. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان به طور کلی احتمالا آگاه است که وجود دارد در انتخابات ماه نوامبر و که آنها را بهتر انجام دهید اگر آمریکایی ها نیست مرگ در خیابان. فقط خود را زمخت منافع خود باید آنها را منجر به پرتاب به عنوان پول زیادی در همه به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

اما آنها در حال انجام این کار است. چرا که نه ؟ آن را آسان به این باور آن است چرا که آنها سبیل-twirling خائنانی که آگاهانه لذت بردن از درد و رنج آنها تحمیل بر ما. اما واقعیت متفاوت است و در برخی از راه های ترسناک.

این واقعیت های عجیب و غریب است که حتی بدترین مردم در طول تاریخ هرگز از خود بپرسید “آیا ما baddies?” در مقابل آنها متقاعد شده آنها بزرگ قهرمانان راهپیمایی همه ما را به آینده ای با شکوه. در هنگام بازجویی توسط FBI صدام حسین صمیمانه با اشاره به خود را به عنوان “انسانی.”

رهبران مانند این هستند قادر به نادیده گرفتن عواقب اقدامات خود را به یک تکان دهنده درجه آنها صادقانه نیست و آگاهی از عواقب. در گذشته این دولت از بدخیم جهل بود بسیار سخت تر به حفظ. وجود روزنامه های محلی است که می تواند پرتاب حقایق در مقابل آنها. وجود اتحادیه های کارگری است که آنها تا به حال به توجه و احترام لیبرال اعظم که اقدام به صحبت می کنند برای بی صدایان.

همه که در حال حاضر رفته. امروز محافظه کار ایالات متحده نخبگان زنده ذهنی خود زندگی می کند محافظت می شود تقریبا غیر قابل نفوذ کاراپاس از ثروت و قدرت است. هیچ یک از افرادی که در جمع آوری اعانه در مورد بود به خیابان پرتاب می شود بنابراین هیچ کس است. وجود دارد هیچ داستان در فاکس نیوز در مورد کودکان دچار آسیب های مغزی از سوء تغذیه و در نتیجه این کودکان وجود ندارد.

اگر کسی می داند چه باید بکنید در مورد این شرکت را قطعا زمان به صحبت کردن. سیاست آمریکا همواره یک مسئله مرگ و زندگی برای برخی از آمریکایی ها. اما آب در حال افزایش است و بسیاری از مردم در حال پیدا کردن آن را موضوع مرگ و زندگی برای آنها بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im