ایالات متحده-پشتیبانی از کودتا در بولیوی همچنان به تولید و سرکوب و استبداد در حالی که آشکار چگونه رسانه های ایالات متحده تبلیغ آثار

امروز سیستم به روز رسانی قسمت در مورد این موضوع — با مهمانان کاترین Ledebur مدیر آند اطلاعات شبکه است که در زندگی و کار کرده با کوکا کشاورزان در بولیوی برای 30 سال گذشته و علامت Weisbrot co-مدیر مرکز اقتصادی و سیاست های پژوهشی را برای اولین بار در 2:00 p. m. در رهگیری کانال یوتیوب.

ایالات متحده-پشتیبانی از کودتای نظامی در بولیوی تا حد زیادی از بین رفته از غربی اخبار این رسانه ها همیشه از نوامبر سال 2019 قتل عام معترضان طرفدار دموکراسی جناح راست جناح که تصرف قدرت. اما برای Bolivians سرکوب و استبداد است که جای خود را با ثبات و پر رونق دموکراسی ماندگار. و قابل پیش بینی “رییس جمهور موقت” نصب شده پس از کودتای جانین Áñez همچنان به حکومت این کشور در ده ماه بعد با وجود هیچ امکان دموکراتیک انتخاب شده در حالی که او و حزب او طرح چگونه برای جلوگیری از انتخابات که همه نظرسنجی ها نشان می دهد در نتیجه پیروزی حزب سوسیالیست سرنگون اوو مورالس رئیس جمهور.

چه چیزی باعث کودتا در بولیوی و پیامدهای آن بسیار ارزشمند برای کشف است و نه فقط ذاتی اهمیت بولیوی خود: یک کشور از 11 میلیون نفر با غنی و منحصر به فرد قومی و فرهنگی و مذهبی تنوع و همچنین به عنوان یک منبع فراوان از شرکت-منابع حیاتی از لیتیوم. همچنین آموزنده که چگونه ایالات متحده گفتمان تکامل یافته در حمایت از کودتا با قرار “کارشناسان سیاست خارجی” در سراسر طیف سیاسی — اقیانوس اطلس را Yascha Mounk مادر جونز’ editor-in-chief کلارا جفری سابق اوباما رسمی و استنفورد استاد Michael McFaul همراه با اقتصاددان نیویورک تایمز و واشنگتن پست — spouting آشکار دروغ به تصویر کشیدن نابودی دموکراسی بولیوی به عنوان نجات از آن است.

پس از کودتای اکتبر گذشته بسیاری از کلید ادعا می کند استفاده می شود برای توجیه برکناری از مورالس — بیشتر در خصوص ادعای سازمان کشورهای آمریکایی که در انتخابات و در نتیجه مورالس’ پیروزی جعلی بود — ثابت شده اند دروغ است. در عین حال نه تنها یکی از سیاست خارجی “کارشناسان” و یا رسانه باید اذعان اشتباهات خود را و یا حتی پس از آن خطاب به این آیات چرا که آنها می دانند که هرگز وجود دارد هر گونه عواقب آن برای روزنامه نگاران و تحلیلگران به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند خدمت به دولت آمریکا دستور کار (در حالی که به گزارش نیویورک تایمز در مطالعات اثبات OAS ادعا می شود بی پایه و اساس آنها هرگز اذعان کرد که خود را گزارش و editorializing درمان آن ادعا می کند که درست است).

بولیوی است اما آخرین در یک خط طولانی از رونق پایدار دموکراسی نابود شده با پشتیبانی از, اگر نه آشکار مشارکت دولت ایالات متحده در حالی که jingoistic چهره های رسانه ها منتشر تبلیغات استفاده می شود برای توجیه آن است. و درد و رنج و خشونت و سرکوب و استبداد چپ در پی آن هستند و سپس به سادگی نادیده گرفته توسط کسانی کمک کرد که آن را در مورد.

امروز سیستم به روز رسانی است که آغاز بکار در 2:00 pm ET در رهگیری کانال یوتیوب, بررسی تمام این مسائل را فراهم می کند به روز رسانی در پس کودتای بولیوی و کالبدشکافی نقش اصلی تبلیغات از ایالات متحده, سیاسی و رسانه ها در سالن. من با دو تا از آگاه ترین متخصصان در بولیوی: کاترین Ledebur مدیر آند اطلاعات شبکه است که در زندگی و کار کرده با کوکا کشاورزان در بولیوی برای 30 سال گذشته و علامت Weisbrot co-مدیر مرکز اقتصادی و سیاست های پژوهشی گروه اول به کم ارزش کردن OAS ادعای تقلب در انتخابات. بولیوی مسائل نه فقط در منطقه بلکه در آمریکا برای بسیاری از دلایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>